Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel

Kuumakse alates 6.78 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

310.08

Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel on kvaliteetsed terasraamiga ronimisrauad, mille ergonoomiline disain tagab mugavuse ka pika töö ajal. Kingadel on reguleeritava kõrgusega plastist sääretugi.

Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel on kvaliteetsed terasraamiga ronimisrauad, mille ergonoomiline disain tagab mugavuse ka pika töö ajal. Kingadel on reguleeritava kõrgusega plastist sääretugi.

Tootekood: R244 Kategooria:

Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel

Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel. Kvaliteetsed terasraamiga ronimisrauad, mille ergonoomiline disain tagab mugavuse ka pika töö ajal. Kingadel on reguleeritava kõrgusega plastist sääretugi, mis võimaldab kandjal kohandada seda vastavalt oma mugavusele ja vajadustele. See tagab jala stabiilsuse ja vähendab väsimust.Ülemine osa pingutatakse 10 cm laiuse takjapaelaga, mis hoiab kinga kindlalt jalas. Alumise osa kinnituspandlad on valmistatud vastupidavast kunstnahast, mis talub raskete töötingimuste mõjusid. Kingad on saadaval kolmest servast teritatud 40 või 60 mm pikkuste naastudega. Piigid tagavad hea haarduvuse ka paksukoorelistel puudel. Kaal 2660 g / paar.

Arboristide jaoks on ronimisrauad ehk ronimiskassid oluline osa nende töövarustusest. Need spetsiaalselt kavandatud jalatsid võimaldavad neil turvaliselt ja tõhusalt puudel ronida, hooldus- ja langetustöid teha ning samal ajal oma mugavust tagada. Üks kvaliteetne valik ronimisrauduks on Notch Gecko Steel, millel on 40 mm pikkused teravad piigid. Selles artiklis vaatleme lähemalt selle toote omadusi, kvaliteeti ja seda, kuidas see aitab arboristidel oma tööd ohutult ja tõhusalt teha. Notch Gecko Steel ronimisraudadel on ergonoomiline disain, mis tagab mugavuse isegi pika tööpäeva jooksul. Need jalatsid on loodud arboristide erivajadusi silmas pidades, pakkudes toetust ja mugavust igas olukorras.

Tehnilised andmed ja omadused

Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel omab mitmeid tehnilisi omadusi, mis muudavad need arboristidele atraktiivseks valikuks:

 • Tugev Terasraam:
  Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel on valmistatud tugevast terasraamist, mis tagab nende vastupidavuse ja pika eluea. Teras on tuntud oma vastupidavuse poolest ja talub hästi igapäevast kasutamist ning erinevaid ilmastikutingimusi.
 • Ergonoomiline Disain:
  Notch Gecko Steel ronimisraudadel on ergonoomiline disain, mis tagab mugavuse isegi pika tööpäeva jooksul. Need jalatsid on loodud arboristide erivajadusi silmas pidades, pakkudes toetust ja mugavust igas olukorras.
 • Reguleeritav Sääretugi:
  Kingadel on reguleeritava kõrgusega plastist sääretugi, mis võimaldab kandjal kohandada seda vastavalt oma mugavusele ja vajadustele. See tagab jala stabiilsuse ja vähendab väsimust.
 • Takjapael ja Pandlad:
  Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel ülemine osa pingutatakse 10 cm laiuse takjapaelaga, mis hoiab kinga kindlalt jalas. Alumise osa kinnituspandlad on valmistatud vastupidavast kunstnahast, mis talub raskete töötingimuste mõjusid.
 • Teravad 40 mm Piigid:
  Notch Gecko Steel ronimisraudadel on teritatud 40 mm pikkused piigid. Need piigid tagavad suurepärase haarduvuse erinevate puutüüpide ja puidu koorega. Isegi paksukoorelised puud ei ole takistuseks, kuna need piigid haaravad kindlalt kinni.
 • Kaal ja Suurus:
  Need ronimisrauad kaaluvad kokku 2660 g paari kohta. Need on saadaval erinevates suurustes, et iga arborist saaks valida endale sobiva suuruse ja tagada maksimaalse mugavuse.
 • Ohutus ja Tõhusus Puude Ronimisel

Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel on olulised arboristide jaoks, kuna need tagavad nende ohutuse puudel ronimisel. Notch Gecko Steel 40 mm piikidega ronimisraudadel on teravate piikidega tallad, mis tungivad kindlalt puu koorde, tagades turvalise haarduvuse. See omadus aitab vähendada kukkumise riski ja annab arboristidele kindluse liikuda puudel erinevates suundades.

Mugavus on samuti oluline aspekt, eriti kui arboristid peavad pikki tunde puude otsas veetma. Notch Gecko Steel ronimisraudadel on ergonoomiline disain ja reguleeritav sääretugi, mis tagavad mugavuse ka pikaajalise töö korral. Kerged ja vastupidavad materjalid aitavad vähendada väsimust ning võimaldavad arboristidel keskenduda oma ülesannetele.

Kvaliteetne Valik Arboristidele

Ronimisrauad piikidega Notch Gecko Steel on kvaliteetne valik arboristidele, kes vajavad töökindlaid ja turvalisi jalatseid puude ronimiseks ja hooldamiseks. Nende ronimisraudadesse investeerimine on investeering ohutusse ja tõhususse.

Arboristide jaoks on ronimisraudade valik oluline osa nende varustusest. Notch Gecko Steel 40 mm piikidega ronimisrauad on kvaliteetsed ja usaldusväärsed jalatsid, mis tagavad turvalisuse ja mugavuse puude ronimisel. Need ronimisrauad on loodud arboristide erivajaduste rahuldamiseks ja aitavad neil oma tööd ohutult ja tõhusalt teha. Kui otsite ronimisraudasid, mis vastavad kõrgetele standarditele, siis on Notch Gecko Steel kindlasti väärt kaalumist. Kvaliteetsed terasraamiga ronimisrauad, mille ergonoomiline disain tagab mugavuse ka pika töö ajal. Kingadel on reguleeritava kõrgusega plastist sääretugi.

Vaata rohkem arboristide varustust siit.

Naastud

40cm, 60cm