Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

STIHL aku AK 20 Compact

Kuumakse alates 4.44 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

149.00

STIHL aku AK 20 Compact on mõeldud kasutamiseks Compact seeria akutööriistadega. Laadimis-, täituvus- ja teateandur: LED indikaator.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

STIHL aku AK 20 Compact on mõeldud kasutamiseks Compact seeria akutööriistadega. Laadimis-, täituvus- ja teateandur: LED indikaator.

Tootekood: 45204006518 Kategooria:

STIHL aku AK 20 Compact

NB! Akul kuvatakse aku nimivõimsust vastavalt IEC 61960 (Ah)!

STIHL aku AK 20 Compact on mõeldud kasutamiseks Compact seeria akutööriistadega. Laadimis-, täituvus- ja teateandur: LED indikaator.
Laadijad: Akulaadija AL 101, akulaadija AL 300 ja akulaadija AL 500

LED Indikaator – teejuht aku seisundi kohta

STIHL aku AK 20 Compact on spetsiaalselt loodud kasutamiseks Compact seeria akutööriistadega, pakkudes kompaktset ja võimsat energialahendust Sinu töövajadustele. See võimaldab sul nautida tööd ilma piiranguteta, olles samal ajal keskkonnasõbralik ja efektiivne. Compact seeria AK 20 akul on laadimis-, täituvus- ja teateandur, mis on esitatud selgelt LED indikaatori abil. See võimaldab Sul alati teada, millal on aeg laadimiseks või milline on aku täituvustase, tagades seeläbi katkematu töövõime.

STIHL aku AK 20 Compact laadimisajad ja tööajad

STIHL pakub mitmeid laadijaid, mis sobivad ideaalselt Compact seeria AK 20 akuga. AL 101, AL 300 ja AL 500 laadijad on mõeldud kiireks ja tõhusaks laadimiseks, et saaksid kiiresti naasta oma töö juurde.

  • Akulaadija AL 101: 80% laadimine võtab aega 135 minutit ja täielik laadimine 180 minutit.
  • Akulaadija AL 300: 80% laadimine võtab aega vaid 30 minutit ja täielik laadimine 50 minutit.
  • Akulaadija AL 500: 80% laadimine toimub 35 minutiga ja täielik laadimine 55 minutiga.

 

STIHL aku AK 20 Compact laadimise temperatuuride vahemik: +5˚C kuni +40˚C

STIHL aku AK 20 Compact Aku kasutamise lubatud temperatuuride vahemik: -10˚C kuni +50˚C

 

STIHL aku AK 20 Compact tööajad STIHL compact seadmetega:

Akukettsaag MSA 60 C-BQ Compact: ~40min

Akukettsaag MSA 70 C-Bq Compact: ~40min

Akukettsaag MSA 120 C-BQ Compact: ~40 min

Akukettsaag MSA 140 C-BQ Compact: ~40 min

Akutrimmer FSA 57 Compact: ~50 min

Akutrimmer FSA 60 R Compact: ~25 min

Akuhekipügaja HSA 56 Compact: ~100 min

Akuhekipügaja HLA 56 Compact: ~100 min

Akulehepuhur BGA 57 Compact: ~22 min

Akumuruniiduk RMA 235 Compact: ~300 m²

Akumuruniiduk RMA 339 C Compact: ~250 m²

Akusamblaeemaldaja RLA 240 Compact: ~190 m²

STIHL akud

STIHL akud on tipptasemel energiaallikad, mis pakuvad usaldusväärset jõudlust ja pikka tööaega. Brändi maine metsa- ja aiatehnika valdkonnas on rajatud kvaliteedile, ja see peegeldub ka STIHLi akude disainis ja jõudluses. STIHL akud on spetsiaalselt loodud vastama nõudlikele vajadustele, mis kaasnevad metsa- ja aiatööriistade kasutamisega. Üks peamisi eeliseid, mida “Stihl akud” pakuvad, on nende võime tagada pikaajaline ja järjepidev jõudlus. See on eriti oluline professionaalsetele kasutajatele, kes vajavad tööriistu, mis suudavad vastu pidada pikale tööpäevale. Stihl akud kasutavad tipptasemel tehnoloogiat, mis tagab tõhusa energiakasutuse. Need akud on loodud optimeerima metsa- ja aiatööriistade jõudlust, tagades samas madala energiakulu ja pika tööea. See omadus muudab Stihl akud mitte ainult tõhusaks, vaid ka keskkonnasõbralikuks valikuks.

Üks oluline aspekt, mida tasub rõhutada, on STIHLi akude kiire laadimise võime. See funktsioon võimaldab kasutajatel minimeerida seisuaega ja maksimeerida tootlikkust. Kiire laadimise võime muudab Stihl akud ideaalseks valikuks nii professionaalidele kui ka harrastajatele, kes vajavad tööriistu, mis suudavad kiirelt taas kasutusvalmis olla. Stihl akud on ka vastupidavad erinevatele ilmastikutingimustele, mis võivad metsa- ja aiatöödel esineda. Need on konstrueeritud, et taluda ekstreemseid temperatuure, niiskust ja tolmu, mis võivad mõjutada teiste akutüüpide tõhusust. Stihl akud pakuvad seega mitmekülgset lahendust, mis sobib erinevateks kasutustingimusteks. (NB! Ei ole mõeldud töötamiseks vihmaga! Vihmasajuga töötamise vajaduse korral tuleks vaadata STIHL PRO seeria seadmeid)

Kui otsite metsa- ja aiatööde jaoks usaldusväärset ja tõhusat akut, on Stihl akud kindlasti märkimisväärne valik. Nende kvaliteet on tuntud ja tunnustatud kogu maailmas, ning neid hinnatakse nii professionaalsete metsameeste kui ka koduaednike seas. Stihl akud on ka osa suuremast STIHLi ökosüsteemist, mis hõlmab mitmesuguseid metsa- ja aiatööriistu. Selle tulemusel on võimalik saavutada ühtne toimivus ja integreeritud lahendused, mis aitavad kasutajatel oma ülesandeid kiirelt ja tõhusalt täita.

Kokkuvõttes on STIHLi akud kindel valik neile, kes hindavad kvaliteeti, töökindlust ja tipptasemel tehnoloogiat oma metsa- ja aiatööriistades.

STIHL kvaliteet

STIHL on Saksa päritolu ettevõte, mis on tuntud kvaliteetsete ja vastupidavate metsa- ja aiatehnika tootjana. Brändi ajalugu ulatub tagasi aastasse 1926, kui insener Andreas Stihl asutas ettevõtte Stuttgartis. Alates sellest ajast on STIHL pidevalt kasvanud ja arenenud, muutudes üheks juhtivaks ettevõtteks oma valdkonnas. STIHL tootevalik on mitmekülgne, hõlmates kõike alates mootorsaagidest ja trimmeritest kuni puhurite, hekilõikurite ja muu aiatehnikani. Brändi filosoofia keskendub kvaliteedile, innovatsioonile ja kasutajamugavusele. See on võtmetegur, mis on aidanud STIHLil säilitada oma mainet usaldusväärse ja professionaalse metsa- ja aiatööriistade tootjana.

STIHLi mootorsaed on ühed maailma kõige usaldusväärsemad ja vastupidavamad. Need on mõeldud nii professionaalsetele metsameestele kui ka koduaednikele, pakkudes tipptasemel jõudlust ja vastupidavust. Tänu pidevale tehnoloogilisele arengule on STIHLi mootorsaagidel sageli uuenduslikke funktsioone, mis muudavad need tõhusamaks ja kasutajasõbralikumaks. Trimmerid ja hekilõikurid on veel kaks valdkonda, kus STIHL säilitab oma tipptaseme. Nende seadmete kvaliteet, ergonoomika ja jõudlus on hästi tuntud ja need on saavutanud laialdase tunnustuse nii professionaalide kui ka harrastajate seas. STIHLi trimmerid on disainitud pakkuma täpset ja tõhusat muru trimmimist, samas kui hekilõikurid tagavad täpse ja ohutu heki korrastamise.

Tootja

STIHL

Aku / seeria

STIHL AK Compact

Sobivad tooted…