Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

STIHL akuvöö traksidega

65.00

Tugeva ja ergonoomilise kujuga vöö koos traksidega STIHL PRO seeria liitiumioonakute hoidmiseks, et muuta töö veelgi lihtsamaks.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Tugeva ja ergonoomilise kujuga vöö koos traksidega STIHL PRO seeria liitiumioonakute hoidmiseks, et muuta töö veelgi lihtsamaks.

Tootekood: 48504900500 Kategooria:

STIHL akuvöö traksidega

STIHL akuvöö traksidega on tugeva ja ergonoomilise kujuga, STIHL PRO seeria liitiumioonakute hoidmiseks, et muuta töö veelgi lihtsamaks.
Kandke akut akuvööl, et vähendada käeshoitava akutööriista kogukaalu.

Aku vöö külge kinnitamiseks kasuta STIHL PRO akukotti ühenduskaabliga ning akuadapterit. Aku asetada akukotti ning adapter seadmesse.

Kui olete aktiivne aiatööde tegija, siis teate, et kaal ja mugavus mängivad olulist rolli töö tõhususes. STIHL akuvöö traksidega on mõeldud just selleks, et muuta teie töö veelgi lihtsamaks ja mugavamaks. See tugeva ja ergonoomilise kujuga vöö koos traksidega on spetsiaalselt disainitud STIHL PRO seeria liitiumioonakute hoidmiseks. Nüüd ei pea te enam muretsema selle pärast, kuidas käeshoitav akutööriist võib muutuda raskeks ja ebamugavaks pikaajalisel kasutamisel.

Kandes akut akuvööl, jaguneb tööriista kaal ühtlaselt teie keha ja vöö vahel, vähendades oluliselt koormust, mis muidu langeks teie kätele ja käte lihastele. See mitte ainult ei vähenda väsimust ja lihaspingeid, vaid annab teile ka suurema kontrolli tööriista üle, võimaldades teil täpsemalt ja stabiilsemalt töötada. Olenemata sellest, kas olete professionaalne aednik või lihtsalt armastate aias nokitseda, on STIHL akuvöö traksidega teie parim kaaslane. See lisavarustus aitab teil saavutada suuremat töö efektiivsust, parandades samal ajal tööriista käsitsemist ja teie enda mugavust. STIHL usub, et iga aiatöö peaks olema nauditav ja lihtne ning STIHL akuvöö traksidega on just selleks loodud.

STIHL AP PRO Seeria: tipptasemel akutoitel tööriistad professionaalidele

Tänapäeva kiire tempoga maailmas otsivad professionaalid pidevalt uuenduslikke ja tõhusaid lahendusi, mis võimaldavad neil tööd teha kiiremini, tõhusamalt ja keskkonnasõbralikumalt. STIHLi AP PRO Seeria on mõeldud just neile, kes vajavad töökindlat ja võimsat akutoitel tööriista, et vastata kõrgetele nõudmistele ning saavutada parimaid tulemusi.

STIHL AP PRO Seeria on tuntud oma tipptasemel akutoitel tööriistade poolest, mis on mõeldud spetsiaalselt professionaalsetele kasutajatele. Selle seeria tööriistad on loodud vastu pidama rasketes tingimustes ja karmides keskkondades, tagades samal ajal suure jõudluse ja kasutusmugavuse.

Üks suurimaid eeliseid STIHL AP PRO Seeria tööriistade juures on nende täielikult vahetatav akusüsteem. See tähendab, et saate kasutada sama akut erinevate PRO seeria tööriistade jaoks, vähendades nii kulusid ja hoides oma tööriistaparki efektiivsena. AP PRO Seeria akud on varustatud intelligentse energiahaldussüsteemiga, mis tagab optimaalse võimsuse, pikema tööaja ja kauakestva jõudluse.

Seeria hulka kuuluvad erinevad tööriistad alates saeketast ja trimmeritest kuni puhurite ja hekilõikuriteni. Igal tööriistal on suurepärane jõudlus, mis võrdub bensiinimootoritega, kuid ilma müra, heitgaaside ja käivitamisraskusteta. See teeb AP PRO Seeria sobivaks kasutamiseks linnakeskkonnas, müratundlikes piirkondades või siseruumides.

STIHLi pühendumus kvaliteedile ja innovatsioonile on nähtav igas AP PRO Seeria tööriistas. Need tööriistad on konstrueeritud vastu pidama rasketes töötingimustes, tagades samas kasutajale mugava käsitsemise ja kontrolli. Lisaks on STIHLil lai valik lisatarvikuid, mis võimaldavad kohandada tööriistu vastavalt konkreetsetele töövajadustele.

Kõik STIHLi AP PRO Seeria tööriistad on loodud vastama professionaalsete kasutajate kõrgetele ootustele. Need pakuvad mitte ainult suurepärast jõudlust ja vastupidavust, vaid ka säästlikkust ja keskkonnasõbralikkust, vähendades mürasaastet ja heitgaase. AP PRO Seeria tööriistad on tõeliselt usaldusväärsed kaaslased neile, kes otsivad parimaid lahendusi oma professionaalsetele väljakutsetele.

 

Tootja

STIHL

Aku / seeria

STIHL AP Pro

Sobivad tooted…