Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

STIHL vihmajakk DUROFLEX

105.00

STIHL vihmajakk DUROFLEX on suurepärane vihmajakk professionaalsele metsamehele vihmase ilmaga kasutamiseks metsatöödel. Tuule ja ilmastikukindel, hea nähtavusega oranži värvi.

STIHL vihmajakk DUROFLEX on suurepärane vihmajakk professionaalsele metsamehele vihmase ilmaga kasutamiseks metsatöödel. Tuule ja ilmastikukindel, hea nähtavusega oranži värvi.

Tootekood: 0088554020 Kategooriad: ,

STIHL vihmajakk DUROFLEX

STIHL vihmajakk DUROFLEX on suurepärane vihmajakk professionaalsele metsamehele vihmase ilmaga kasutamiseks metsatöödel. Sobib ideaalselt ka survepesuriga või ketaslõikuriga töötamisel. Tuule ja ilmastikukindel, hea nähtavusega oranži värvi, veekindel, kerge (M number 550 g), elastne, vastupidav ja kerge puhastada. Soovitame Duroflex jaki all kasutada fliisi, mis külmemates tingimustes hoiab ka sooja. Vaata fliisi siit.

Kui olete professionaalne metsamees, siis teate, kui oluline on kvaliteetne varustus, mis suudab vastu pidada ekstreemsetele ilmastikutingimustele. STIHL on olnud metsatööde valdkonnas usaldusväärne kaubamärk aastakümneid, See vihmajakk on spetsiaalselt loodud professionaalsetele metsameestele, kes vajavad töökindlat kaitset vihma ja tuule eest.

Vihma- ja tuulekindel

STIHL vihmajakk DUROFLEX on ideaalne valik, kui peate töötama vihmasel päeval metsas. See jakk on loodud, et kaitsta teid nii vihma kui ka tuule eest, tagades samal ajal optimaalse liikumisvabaduse. Olenemata sellest, kas olete puude langetamisel, oksade lõikamisel või muud tüüpi metsatöödega hõivatud, võite alati loota selle jaki kvaliteedile ja vastupidavusele.

Mõeldud professionaalidele

STIHL vihmajakk DUROFLEX on mõeldud professionaalsetele metsameestele, kes vajavad parimat varustust. Selle jaki disain on loodud, et vastu pidada karmidele keskkonnatingimustele, millega metsas töötavad spetsialistid sageli kokku puutuvad. See on veekindel, tuulekindel ja vastupidav, pakkudes teile täielikku kaitset kõikides oludes. STIHL vihmajakk DUROFLEX on loodud vihma ja tuulekindluse tagamiseks. See hoiab teid kuivana isegi kõige tugevama vihma korral ja kaitseb teid külmade tuuleiilide eest. Nii saate keskenduda oma tööle, teades, et olete kaitstud ilmastiku karmide mõjude eest.

Nähtavus ja turvalisus

Ohutus on metasmehe jaoks alati prioriteet, eriti halva ilmaga töötades. STIHL DUROFLEX vihmajakk on valmistatud erksavärvilisest oranžist materjalist, mis tagab hea nähtavuse ka halva valgustingimuse korral. See aitab teil olla nähtav teistele metsas töötavatele inimestele ning suurendab teie turvalisust. STIHL vihmajakk DUROFLEX on äärmiselt kerge, kaaludes vaid 550 grammi (M suurus). See tähendab, et te ei tunne end kunagi raskena ega kohmetuna, isegi kui peate seda terve päeva kandma. Jakil on ka elastne materjal, mis tagab teile optimaalse liikumisvabaduse, mis on oluline metsatööde tegemisel.

Praktiline jakk

Metsatööde käigus võib teie varustus kergesti määrduda, kuid STIHL DUROFLEX vihmajakki on lihtne puhastada. Materjal on vastupidav ja talub hästi pesemist pesuriga. Nii saate hoida oma jakki puhtana ja valmis järgmiseks tööks. STIHL DUROFLEX vihmajakil on mitmeid lisafunktsioone, mis muudavad selle eriti praktiliseks. Jakil on eemaldatav kapuuts, mis on paigaldatud kraesse. See on mugav lahendus, mis võimaldab teil kiiresti kaitsta end vihma eest, kui ilm hakkab halvenema. STIHL DUROFLEX vihmajakil on kaks taskut: üks väljas lukuga ja teine sisemine. See võimaldab teil hoida oma väärtuslikke esemeid nagu näiteks telefon, alati käeulatuses.

Metsatööde ajal võib keha kergesti üle kuumeneda, eriti kui kannate palju varustust. STIHL DUROFLEX vihmajakil on ventilatsiooniavad seljal, ees ja kaenla all, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad mugavuse kogu tööpäeva vältel. STIHL vihmajakk DUROFLEX on parim valik professionaalsetele metsameestele, kes vajavad töökindlat kaitset vihma, tuule ja halbade ilmastikuolude eest. Selle jaki kvaliteet, vastupidavus ja praktilised funktsioonid muudavad selleks ideaalseks valikuks. Ärge laske halval ilmal takistada teid oma töö tegemisel.

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas. STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XXL