Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Survepesur STIHL RE 150 PLUS

Kuumakse alates 16.73 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 799.00€.Current price is: 699.00€.

Survepesur STIHL RE 150 PLUS on STIHL uus suure veehulga ja survega survepesur. Väga hea pesuvõimekusega pesur nõudlikule kasutajale puhastustöödeks.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Survepesur STIHL RE 150 PLUS on STIHL uus suure veehulga ja survega survepesur. Väga hea pesuvõimekusega pesur nõudlikule kasutajale puhastustöödeks.

Tootekood: RE010114502 Kategooriad: ,

Survepesur STIHL RE 150 PLUS

Survepesur STIHL RE 150 PLUS on STIHL uus suure veehulga ja survega survepesur. Väga hea pesuvõimekusega pesur nõudlikule kasutajale puhastustöödeks. Messingpump, harjavaba induktsioonmootori, voolikurull optimaalse pikkusega hästi painduva metallrüüsiga kumm tekstiilkattega survevoolik, surve reguleerimis võimalus pesuril ja survemanomeeter. Pesuainepaak 2L ja on reguleeritav seadmelt. Pesuri transpordiks ja lihtsamaks hoiustamiseks on lukustatav teleskoopkäepide ja tõstmiseks on lisaks eeskäepide. Elektrikaabel 5m ja kerge keeratava eemaldusega seadmelt.

Pikk, keeratav ja vooliku kiirühendusega ning mittelibiseva käepidemega(kumm) pesupüstol võimaldab mugavalt tööd teha. Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs) e. pesudüüs raskema mustuse eemaldamiseks kõvadelt pindadelt ja reguleeritav pesudüüs.
Düüside hoiustamine kaanega sahtlis.

Võimas sooritusvõime

Survepesur STIHL RE 150 PLUS  südames peitub kõrge sooritusvõimega 2,9 kW STIHL EC harjavaba mootor, pakkudes maksimaalset survet 140 bari ja veevoolu kuni 610 liitrit tunnis. See muljetavaldav võimsus tagab efektiivse ja põhjaliku puhastuse isegi kõige sitkeima mustuse ja mustuse korral. Survepesur STIHL RE 150 PLUS on varustatud messingust pumbaga, mis tagab pesurile eriti pika kasutusea. Olgu tegemist siis terrasside, sissesõiduteede, sõidukite või masinatega, survepesur STIHL RE 150 PLUS eemaldab hõlpsalt mustuse, õli ja prahi, taastades pindade esialgsesse sära.

Kõik STIHLi pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta ehk imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugevaseinalist imuvoolikut ja filtriga põhjaklappi. STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada survepesuri pikk kasutusiga.

STIHL kvaliteet

Survepesurite tootmisel on STIHL kindlaks jäänud oma põhinõudele: kõik tooted, mis kannavad STIHLi nime, on väga kvaliteetsed ja kasutusmugavad ning võrreldavad ainult parimate konkurentidega turul. Loodud hõlpsaks ja tõhusaks raskete puhastustöödega tegelemiseks, on see kõrgsurvepesur mitmekülgne ja usaldusväärne lahendus nii professionaalseks kui ka koduseks kasutamiseks. Tänu oma vastupidavale ehitusele, arenenud omadustele ja erakordsele sooritusvõimele on STIHL RE 150 PLUS ideaalne abiline kõikide teie puhastustööde jaoks. STIHL on tuntud oma erakordse kvaliteedi poolest ja ka survepesur STHILH RE 150 PLUS ei ole erand. Valmistatud kvaliteetsetest komponentidest, on see kõrgsurvepesur ehitatud vastu pidama sagedasele kasutamisele nõudlikes keskkondades. Tugev raam  lisab stabiilsust ja vastupidavust, samal ajal kui suured rattad parandavad manööverdamisvõimet ja liikuvust, võimaldades seadet lihtsalt erinevatesse puhastuskohtadesse transportida.

Kasutajasõbralik ning mugav kasutada

Survepesur STIHL RE 150 PLUS  on projekteeritud kasutajamugavust silmas pidades. Kõik vajalikud lisatarvikud nagu otsakud on alati käepärast tänu integreeritud lisatarvikute hoiustamisele. Integreeritud 0,5L pesuvahendipaak lihtsustab puhastusprotsessi, võimaldades pesuvahendit või puhastusaineid kanda otse kõrgsurvepesuriga, suurendades tõhusust tõrksate plekkide eemaldamisel ning seadme kasutusmugavust. Ohutus on esmatähtis ja STIHL RE 150 PLUS on mitmeid ohutusfunktsioone, mis tagavad muretu kasutamise. Täielikult peatuv süsteem (TSS) lülitab mootori automaatselt välja, kui käepideme päästik vabastatakse, vähendades komponentide kulumist ja säästes energiat. Kiirühendus tagab ka kindla ja lekkevaba ühenduse survevooliku ja pihustuspüstoli vahel, ennetades juhuslikke lekkeid või õnnetusi kasutamise ajal.  Pikk, keeratav, vooliku kiirühendusega ja mittelibiseva käepidemega pesupüstol võimaldab mugavalt tööd teha.

Lisainformatsioon

Survepesur RE 150 PLUS -le on lisavarustusena saadaval veefilter, auto šampoon CC100, puhastusained CP200/ CU100/ CB90, püstoli pikendus pesurile, pesuainedüüs vahustav, harja- ja düüsikomplekt, turbohari pesurile, imemiskomplekt pesurile, torude puhastuskomplektr pesurile, liiavapritsi komplekt pesurile, pinnapuhasti RA110 BAJONET kinnitusega ja kõrgsurvevooliku pikendus. Vaata survepesurite lisavarustust siit!

Mugav disain, täiustatud kasutusomadused ja praktilised detailid sh alumiiniumist pumbapea, kiirühendustega voolikud ning püstolid muudfavad töö selle pesuriga mugavaks ja kergeks. Puhastusaine paak on läbipaistev ja lihtsaks puhastamiseks ja täitmiseks kergesti eemaldatav, mis muudab need pesurid ka keskkonnasõbralikuks.

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

2.9

Max. veesurve (bar)

180

Max. veehulk (L)

610

Kaal (kg)

31

Pumbamaterjal

Messing

Veesurve (bar)

10-140

Min. veehulk (L)

540

Max. eeltäite imutugevus (m)

trassisurveta / 1m

Survevoolik (m)

12

Survevooliku materjal

kumm-tekstiilkattega, Metallvõrk

Voolikurull

JAH

Survedüüsid

Pesu, Rotojet

Pesuainepaak (L)

2

Pesuaine kogus reguleeritav

JAH

Max. sisendvee temp. (˚C)

60

Harjavaba mootor

JAH

Tööpinge (V)

230

Pööretearv (p/min)

2800

Elektrikaabel (m)

5

Teleskoop transportkäepide

JAH

Sobivad tooted…