Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Survepesur STIHL RE 80

Kuumakse alates 4.67 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 199.00€.Current price is: 159.00€.

Survepesur STIHL RE 80 on väiksemateks kodusteks puhastustöödeks mõeldud väike ja tõhus survepesur. Survepesuril on alumiiniumpump ja roostevabast kolvid mis tagavad pesurile pika kasutusea.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Survepesur STIHL RE 80 on väiksemateks kodusteks puhastustöödeks mõeldud väike ja tõhus survepesur. Survepesuril on alumiiniumpump ja roostevabast kolvid mis tagavad pesurile pika kasutusea.

Tootekood: RE020114538 Kategooria:

Survepesur STIHL RE 80

Survepesur STIHL RE 80 on väiksemateks kodusteks puhastustöödeks mõeldud väike ja tõhus survepesur. Survepesuril on alumiiniumpump ja roostevabast kolvid mis tagavad pesurile pika kasutusea. Pesuril on 5-meetrine survevoolik ja 5-meetrine elektrikaabel. Mugavust ja mobiilsust lisavad transport rattad. Pikk, keeratav ja kiirühendusega pesupüstol võimaldab mugavalt ja ise kuivaks jäädes tööd teha. Komplekti kuulub rotojetdüüs (ringdüüs), mille surve on reguleeritav ja mõeldud raskema mustuse eemaldamiseks, pesudüüs ning pesuaineotsik paagiga.

Survepesur STIHL RE 80 on mitmeteks pesutöödeks koduaias. Mugav disain, täiustatud kasutusomadused ja praktilised detailid, näiteks alumiiniumist pumbapea, kiirühendustega voolikud ning püstolid muudavad töö selle pesuritega mugavaks ja kergeks.

Võimas sooritusvõime

STIHL RE 80 südames peitub kõrge sooritusvõimega 1,7 kW STIHL DC harjadega mootor, pakkudes maksimaalset survet 10-90 bari ja veevoolu kuni 330 liitrit tunnis. See muljetavaldav võimsus tagab efektiivse ja põhjaliku puhastuse isegi kõige sitkeima mustuse ja mustuse korral. Survepesur STIHL RE 80 on varustatud alumiiniumpumba ja roostevabast materjalist kolvidega, mis tagavad pesurile pika kasutusea. Olgu tegemist siis terrasside, sissesõiduteede, sõidukite või masinatega, survepesur STIHL RE 80 eemaldab hõlpsalt mustuse, õli ja prahi, taastades pindade esialgsesse sära.

Kõik STIHLi pesurid on kasutatavad ka ilma trassisurveta ehk imevad vett veekogust või anumatest. Imemiseks on vaja spetsiaalset tugevaseinalist imuvoolikut ja filtriga põhjaklappi. STIHL soovitab alati kasutada veefiltrit, et tagada survepesuri pikk kasutusiga.

STIHL kvaliteet

Survepesurite tootmisel on STIHL kindlaks jäänud oma põhinõudele: kõik tooted, mis kannavad STIHLi nime, on väga kvaliteetsed ja kasutusmugavad ning võrreldavad ainult parimate konkurentidega turul. Loodud hõlpsaks ja tõhusaks raskete puhastustöödega tegelemiseks, on see kõrgsurvepesur mitmekülgne ja usaldusväärne lahendus nii professionaalseks kui ka koduseks kasutamiseks. Tänu oma vastupidavale ehitusele, arenenud omadustele ja erakordsele sooritusvõimele on STIHL RE 80 ideaalne abiline kõikide teie puhastustööde jaoks. STIHL on tuntud oma erakordse kvaliteedi poolest ja ka survepesur STHILH RE 80 ei ole erand. Valmistatud kvaliteetsetest komponentidest, on see kõrgsurvepesur ehitatud vastu pidama sagedasele kasutamisele nõudlikes keskkondades. Tugev raam  lisab stabiilsust ja vastupidavust, samal ajal kui suured rattad parandavad manööverdamisvõimet ja liikuvust, võimaldades seadet lihtsalt erinevatesse puhastuskohtadesse transportida.

Kasutajasõbralik ning mugav kasutada

Survepesur STIHL RE 80 on projekteeritud kasutajamugavust silmas pidades. Kõik vajalikud lisatarvikud nagu otsakud on alati käepärast tänu integreeritud lisatarvikute hoiustamisele. Integreeritud 0,5L pesuvahendipaak lihtsustab puhastusprotsessi, võimaldades pesuvahendit või puhastusaineid kanda otse kõrgsurvepesuriga, suurendades tõhusust tõrksate plekkide eemaldamisel ning seadme kasutusmugavust. Ohutus on esmatähtis ja STIHL RE 80-l on mitmeid ohutusfunktsioone, mis tagavad muretu kasutamise. Täielikult peatuv süsteem (TSS) lülitab mootori automaatselt välja, kui käepideme päästik vabastatakse, vähendades komponentide kulumist ja säästes energiat. Kiirühendus tagab ka kindla ja lekkevaba ühenduse survevooliku ja pihustuspüstoli vahel, ennetades juhuslikke lekkeid või õnnetusi kasutamise ajal.

Lisainformatsioon

Survepesur RE 80-le on lisavarustusena saadaval veefilter, auto šampoon CC100, puhastusained CP200/ CU100/ CB90, püstoli pikendus pesurile, pesuainedüüs vahustav, harja- ja düüsikomplekt, turbohari pesurile, imemiskomplekt pesurile, torude puhastuskomplektr pesurile, liiavapritsi komplekt pesurile, pinnapuhasti RA90 BAJONET kinnitusega ja kõrgsurvevooliku pikendus. Vaata survepesurite lisavarustust siit!

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

1.7

Max. veesurve (bar)

120

Max. veehulk (L)

430

Kaal (kg)

7

Pumbamaterjal

Alumiinium

Veesurve (bar)

10-90

Min. veehulk (L)

330

Max. eeltäite imutugevus (m)

trassisurveta / 0.5m

Survevoolik (m)

5

Survevooliku materjal

plastikkattega, Tekstiilkiudvõrk

Voolikurull

EI

Survedüüsid

Pesu, Rotojet

Pesuainepaak (L)

0.5

Pesuaine kogus reguleeritav

EI

Max. sisendvee temp. (˚C)

40

Harjavaba mootor

EI

Tööpinge (V)

230

Pööretearv (p/min)

2000

Elektrikaabel (m)

5

Teleskoop transportkäepide

EI

Sobivad tooted…