Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Turvapüksid Pfanner Gladiator Extreme

Kuumakse alates 7.22 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

303.78334.16

Turvapüksid Pfanner Gladiator – Turvaklass 1 (20 m/s). Luku ja võrguga ventileerimisavad sääre tagaosas. Vee-, õli- ja hõõrdumiskindel pealiskangas. Veekindlad Keprotec® kangast põlvetugevdused. Kõrge seljaosa.

Turvapüksid Pfanner Gladiator – Turvaklass 1 (20 m/s). Luku ja võrguga ventileerimisavad sääre tagaosas. Vee-, õli- ja hõõrdumiskindel pealiskangas. Veekindlad Keprotec® kangast põlvetugevdused. Kõrge seljaosa.

Tootekood: 102192/0040/ Kategooriad: , , ,

Turvapüksid Pfanner Gladiator Extreme

Turvapüksid Pfanner Gladiator – Turvaklass 1 (20 m/s). Luku ja võrguga ventileerimisavad sääre tagaosas. Vee-, õli- ja hõõrdumiskindel pealiskangas. Veekindlad Keprotec® kangast põlvetugevdused. Kõrge seljaosa. Turvapüksid Pfanner Gladiator on arboristide jaoks esmaklassilise ohutuse ja mugavuse kombinatsioon. Need püksid vastavad kõrgeimatele ohutusstandarditele, tagavad vastupidavuse ja kaitse ning pakuvad samal ajal mugavust ja liikumisvabadust isegi kõige keerukamates töötingimustes.

Pfanner Gladiator Extreme Turvapüksid: Tipptasemel Ohutus ja Mugavus Arboristidele

Arboristidele on nende igapäevatöös turvapüksid üheks kõige olulisemaks varustuseks, mis peab vastama kõrgeimatele ohutusstandarditele ja tagama mugavuse ka kõige nõudlikumates töötingimustes. Pfanneri Gladiator Extreme turvapüksid on selleks täiuslik näide, sest need ühendavad kvaliteedi, ohutuse ja tipptasemel mugavuse.

Turvaklass 1 – Kõrgeim Ohutusstandard

Turvapüksid Pfanner Gladiator kuuluvad turvaklassi 1, mis on kõrgeim ohutusstandard. Need turvapüksid on loodud kaitseks kiirusega kuni 20 meetrit sekundis liikuva kettsae eest, tagades arboristidele maksimaalse ohutuse ja usaldusväärsuse kõrgustes töötamisel.

Veekindlad Põlvetugevdused – Ohutus ja Kestvus

Pfanner on varustanud turvapüksid Pfanner Gladiator Extreme veekindlate Keprotec® kangast põlvetugevdustega. See tagab mitte ainult kandja ohutuse teravate puuokste ja muude ohtude eest, vaid ka püksite vastupidavuse ja vastupidavuse rasketes töötingimustes. Need põlvetugevdused on ehitatud vastu pidama kulumisele ja rasketele koormustele, muutes Gladiator Extreme püksid investeeringuks, mis kestab aastaid.

Kõrge Seljaosa ja Ventileerimisavad – Mugavus ja Ohutus

Turvapüksid Pfanner Gladiator on loodud arboristide mugavust silmas pidades. Neil on kõrge seljaosa, mis pakub lisatuge ja mugavust. Lisaks on pükstel võrguga ventileerimisavad sääre tagaosas, mis aitavad säilitada optimaalset temperatuuri ja vähendada higistamist, mis on eriti oluline kõrgetel temperatuuridel töötades.

Vee-, Õli- ja Hõõrdumiskindel Pealiskangas – Vastupidavus ja Kaitse

Pfanner on varustanud Gladiator Extreme turvapüksid spetsiaalse pealiskangaga, mis on vastupidav nii veele, õlile kui ka hõõrdumisele. See tagab, et püksid ei lase läbi niiskust ega õli ning peavad vastu ka karmidele töötingimustele. Arboristid võivad olla kindlad, et nende püksid pakuvad kaitset nii ilmastiku kui ka puudega töötamise tingimuste eest.

Turvapüksid Pfanner Gladiator on arboristide jaoks esmaklassilise ohutuse ja mugavuse kombinatsioon. Need püksid vastavad kõrgeimatele ohutusstandarditele, tagavad vastupidavuse ja kaitse ning pakuvad samal ajal mugavust ja liikumisvabadust isegi kõige keerukamates töötingimustes. Kui arboristid hindavad tipptasemel varustust, mis vastab nende kõrgetele nõudmistele, siis on Pfanneri Gladiator Extreme turvapüksid kindlasti nende valik number üks. Investeering nendesse pükstesse tasub end ära ohutuse ja vastupidavuse näol, mis on arboristide igapäevatöös hindamatu väärtusega.

Arboristide riided Pfannerilt

Üks peamine põhjus, miks Pfanneri arboristi riided on nii hinnatud, on nende tipptasemel kvaliteet ja kasutatavad materjalid. Pfanner ei tee kompromisse varustuse kvaliteedis ega vali odavaid lahendusi. Nende riided on valmistatud vastupidavast materjalist, mis on loodud vastu pidama rasketes töötingimustes. Kasutatavad kangad on sageli eriti kulumiskindlad. Pfanner kasutab ka tehnilisi kangaid, mis on hingavad ja niiskust hülgavad, tagades arboristile mugavuse ja ohutuse.

Pfanneri arboristi riided on loodud arboristide vajadusi silmas pidades. Nende riided on ergonoomiliselt kujundatud, et pakkuda parimat liikuvust ja mugavust keerulistes töötingimustes. Arboristid peavad tihti tegema keerulisi manöövreid puude otsas ja Pfanneri riided võimaldavad neil seda teha ilma piiranguteta.

Pfanner on spetsialiseerunud arboristide varustusele, mis tähendab, et nad mõistavad arboristide töö eripära ja vajadusi paremini kui üldine rõivatootja. See spetsialiseerumine võimaldab neil keskenduda täielikult arboristide varustuse kvaliteedile ja funktsionaalsusele. Pfanner on tegutsenud juba aastakümneid ja nende kogemus ja ajalugu räägivad enda eest. Arboristidele mõeldud rõivaste tootjana on neil pikaajaline kogemus ja teadmised, mis on aidanud neil luua ühe parima arboristi rõivaste valiku turul.

Kvaliteetne arboristide varustus

Arboristidele on korralik varustus eluliselt oluline, sest nad tegelevad kõrgustes puude hooldamise, ronimise ja langetamisega. Arboristid on vastutavad puude hooldamise eest, mis võib hõlmata oksade eemaldamist, kärpimist ja langetamist. Korralik varustus võimaldab neil täpseid ja kontrollitud liigutusi teha, tagades puude hoolduse kvaliteedi. Puude tervis ja ohutus sõltuvad suuresti arboristide oskustest ja nende kasutatavast varustusest. Arboristide töö on äärmiselt ohtlik ning nõuab erilist tähelepanu ohutusele ja oskustele.

Arboristide töö keskendub kõrgustes töötamisele. Korralik varustus nagu ronimisrakmed, köied, kiivrid ja turvavarustus on vajalikud selleks, et ennetada kukkumisi ja tagada arboristide ohutus. Õige varustuse kasutamine aitab vältida õnnetusi ja vigastusi. Vaata rohkem arboristide varustust siit.

Suurus

L, M, XL, XXL