Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec

Kuumakse alates 4.79 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

201.30

Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec – Turvaklass 1 (20 m/s). Luku ja võrguga ventileerimisavad sääre tagaosas. Veekindlad Keprotec® kangast põlvetugevdused.

Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec – Turvaklass 1 (20 m/s). Luku ja võrguga ventileerimisavad sääre tagaosas. Veekindlad Keprotec® kangast põlvetugevdused.

Tootekood: 102193/0040/ Kategooriad: , , ,

Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec

Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec – Turvaklass 1 (20 m/s). Luku ja võrguga ventileerimisavad sääre tagaosas. Veekindlad Keprotec® kangast põlvetugevdused. Kõrge seljaosa.

Arboristide maailmas, kus ohutus ja funktsionaalsus on üliolulised, on Pfanner Gladiator Keprotec turvapüksid saavutanud tippklassi staatuse. Need turvapüksid on mõeldud vastama kõrgeimatele ohutusstandarditele, pakkudes samas arboristidele enneolematut mugavust ja vastupidavust kõige raskemates töötingimustes.

Turvaklass 1 – Tõendatud Ohutus

Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec kuuluvad turvaklassi 1, mis näitab, et need on välja töötatud kaitseks kiirusega kuni 20 meetrit sekundis liikuva kettsae eest. See tase kinnitab, et Pfanner ei tee järeleandmisi ohutuses ja on tootnud pükse, mis suudavad kaitsta arboriste isegi kõige nõudlikumates töötingimustes.

Keprotec® Kangas – Vastupidavus ja Kaitse

Pfanner kasutab Gladiator Keprotec turvapükstel Keprotec® kangast põlvetugevdustena, mis on tuntud oma veekindluse ja vastupidavuse poolest. See kangas on mitte ainult vastupidav ning veekindel, vaid talub ka hõõrdumist, tagades pükste pikaealisuse isegi karmides töötingimustes. Arboristid võivad olla kindlad, et nende püksid pakuvad pikaajalist kaitset ja jäävad vastupidavaks ka pikaajalise kasutuse korral.

Kõrge Seljaosa ja hingavus

Pfanner on lisaks varustanud Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec kõrge seljaosaga, mis pakub täiendavat tuge ja mugavust selja piirkonnas. Pükstel on ka võrguga ventileerimisavad sääre tagaosas, mis aitavad hoida optimaalset temperatuuri ja vähendada higistamist isegi kõrgetel temperatuuridel töötades.

Ergonoomiline Disain – Liikumisvabadus ja Mugavus

Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec on ergonoomiliselt kujundatud, et pakkuda maksimaalset liikumisvabadust ja mugavust keerulistes töötingimustes. Arboristid peavad tihti tegema keerulisi manöövreid puude otsas ja Pfanneri püksid võimaldavad neil seda teha ilma piiranguteta.

Turvapüksid Pfanner Gladiator Keprotec – Spetsialistide Valik

Pfanner on spetsialiseerunud arboristide varustusele, mis tähendab, et nad mõistavad arboristide töö eripära ja vajadusi paremini kui üldine rõivatootja. See spetsialiseerumine võimaldab neil keskenduda täielikult arboristide varustuse kvaliteedile ja funktsionaalsusele. Pfanner on tegutsenud juba aastakümneid, ja nende kogemus ja ajalugu räägivad enda eest. Arboristidele mõeldud rõivaste tootjana on neil pikaajaline kogemus ja teadmised, mis on aidanud neil luua ühe parima arboristi rõivaste valiku turul.

Kokkuvõte

Pfanner Gladiator Keprotec turvapüksid on parim valik arboristidele, kes vajavad ohutust, vastupidavust ja mugavust kõrgustes töötamisel. Need püksid vastavad kõrgeimatele ohutusstandarditele, tagades arboristidele kaitse ka kõige nõudlikumates olukordades. Lisaks ergonoomilisele disainile ja mugavatele omadustele on Gladiator Keprotec turvapüksid investeering ohutusse ja vastupidavusse, mis on hindamatu väärtusega iga professionaalse arboristi jaoks.

Arboristide riided Pfannerilt

Üks peamine põhjus, miks Pfanneri arboristi riided on nii hinnatud, on nende tipptasemel kvaliteet ja kasutatavad materjalid. Pfanner ei tee kompromisse varustuse kvaliteedis ega vali odavaid lahendusi. Nende riided on valmistatud vastupidavast materjalist, mis on loodud vastu pidama rasketes töötingimustes. Kasutatavad kangad on sageli eriti kulumiskindlad. Pfanner kasutab ka tehnilisi kangaid, mis on hingavad ja niiskust hülgavad, tagades arboristile mugavuse ja ohutuse.

Pfanneri arboristi riided on loodud arboristide vajadusi silmas pidades. Nende riided on ergonoomiliselt kujundatud, et pakkuda parimat liikuvust ja mugavust keerulistes töötingimustes. Arboristid peavad tihti tegema keerulisi manöövreid puude otsas ja Pfanneri riided võimaldavad neil seda teha ilma piiranguteta.

Pfanner on spetsialiseerunud arboristide varustusele, mis tähendab, et nad mõistavad arboristide töö eripära ja vajadusi paremini kui üldine rõivatootja. See spetsialiseerumine võimaldab neil keskenduda täielikult arboristide varustuse kvaliteedile ja funktsionaalsusele. Pfanner on tegutsenud juba aastakümneid ja nende kogemus ja ajalugu räägivad enda eest. Arboristidele mõeldud rõivaste tootjana on neil pikaajaline kogemus ja teadmised, mis on aidanud neil luua ühe parima arboristi rõivaste valiku turul.

Kvaliteetne arboristide varustus

Arboristidele on korralik varustus eluliselt oluline, sest nad tegelevad kõrgustes puude hooldamise, ronimise ja langetamisega. Arboristid on vastutavad puude hooldamise eest, mis võib hõlmata oksade eemaldamist, kärpimist ja langetamist. Korralik varustus võimaldab neil täpseid ja kontrollitud liigutusi teha, tagades puude hoolduse kvaliteedi. Puude tervis ja ohutus sõltuvad suuresti arboristide oskustest ja nende kasutatavast varustusest. Arboristide töö on äärmiselt ohtlik ning nõuab erilist tähelepanu ohutusele ja oskustele.

Arboristide töö keskendub kõrgustes töötamisele. Korralik varustus nagu ronimisrakmed, köied, kiivrid ja turvavarustus on vajalikud selleks, et ennetada kukkumisi ja tagada arboristide ohutus. Õige varustuse kasutamine aitab vältida õnnetusi ja vigastusi. Vaata rohkem arboristide varustust siit.

Suurus

L, M, XL