Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33

Original price was: 149.00€.Current price is: 99.00€.

Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33 on kompaktne, kerge, vastupidav ning kasutajasõbralik. Universaalne vee- ja tolmuimeja. Puhumisfunktsiooniga!

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33 on kompaktne, kerge, vastupidav ning kasutajasõbralik. Universaalne vee- ja tolmuimeja. Puhumisfunktsiooniga!

Tootekood: SE010124413 Kategooria:

Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33

Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33 on kompaktne, kerge, vastupidav ning kasutajasõbralik. Universaalne vee- ja tolmuimeja, mis sobib kasutamiseks nii kodus, garaažis kui ka ehitusel. Tolmuimejal on lisaks võimalik kasutada puhumisfunktsiooni.

Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33 standardvarustus

Rullikutega põrandakoristusotsik
Peenike otsik – puhastamiseks kitsastes kohtades
Kaheosaline tugev imutoru
Tolmukott ja tolmufilter PET(pestav) e. topelt filtrisüsteemi
Imuvoolik läbimõõt 37mm ja pikkus 2m

Kas oled otsinud vee- ja tolmuimejat, mis suudab vastu võtta erinevaid väljakutseid – olgu selleks kodune puhastamine, garaaži koristamine või ehitusplatsil toimetamine? Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33 on sinu vastus, pakkudes mitmekülgset ja tõhusat puhastuslahendust, mis on sobilik nii igapäevaseks kodukoristuseks kui ka nõudlikumateks ülesanneteks.STIHL SE 33 vee- ja tolmuimeja on disainitud mugavuse ja efektiivsuse silmas pidades. Imuvooliku läbimõõt on 37 mm ja pikkus 2 meetrit, mis võimaldab jõuda erinevatesse nurkadesse ja raskesti ligipääsetavatesse kohtadesse. Tänu oma kompaktsele disainile ja kergusele on seda lihtne transportida ja hoiustada.

Kompaktne ja kerge

Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33 vee- ja tolmuimeja ühendab endas kompaktsuse, kergus, vastupidavuse ja kasutajasõbralikkuse, luues ideaalse abivahendi puhtuse hoidmiseks igas keskkonnas. Olgu tegemist kuiva tolmu või vedeliku imemisega, see tolmuimeja on valmis võtma vastu erinevaid ülesandeid. Üks oluline omadus, mis teeb STIHL SE 33 eriliseks, on võimalus kasutada puhumisfunktsiooni. See tähendab, et lisaks imemisele saad seda kasutada ka õhu suunamiseks ja puhumiseks. See on eriti kasulik näiteks lehtede, prahi või tolmu eemaldamisel kohtadest, kuhu ligipääs võib olla keeruline.

Lisavarustus: Tolmufilter tolmuimejale SE33 PET, tolmukott tolmuimejale SE33 ja erinevad puhastusotsakud.

Vaata kogu lisavarustust siit.

Rikkalik standardvarustus

Vee-ja tolmuimeja STIHL SE 33 standardvarustus on rikkalik ja mitmekülgne, et saaksid tegeleda erinevate pindade ja piirkondade puhastamisega. Rullikutega põrandakoristusotsik võimaldab tõhusalt puhastada erinevaid põrandapindu, samas kui peenike otsik sobib kitsamate kohtade ja nurkade puhastamiseks. Kaheosaline tugev imutoru tagab paindlikkuse ja jõudluse imemisel. Tolmuimeja on varustatud PET-tüüpi tolmukotiga ja topelt filtrisüsteemiga, mis tagab tõhusa ja hügieenilise tolmu kogumise ning õhu väljutamise. STIHL SE 33 vee- ja tolmuimeja on sinu usaldusväärne partner puhtuse hoidmisel igas olukorras. Olgu see siis koduses majapidamises, garaažis või ehitusplatsil, see tolmuimeja pakub mitmekülgseid võimalusi ja professionaalset tulemust. Võta kontroll oma keskkonna puhtuse üle ning lase STIHL SE 33-l teha sinu jaoks rasket tööd lihtsaks ja tõhusaks.

STIHL on ülemaailmne juhtiv kaubamärk, mis on tuntud oma kvaliteetsete ja usaldusväärsete metsa- ja aiatehnika toodete poolest. Ettevõte asutati aastal 1926 Saksamaal ja sellest ajast alates on STIHL pühendunud innovatsioonile, tipptasemel tehnoloogiale ning kvaliteetsele disainile, mis vastab nii professionaalsete kasutajate kui ka koduaednike vajadustele. STIHL kaubamärk on seotud kvaliteedi, vastupidavuse ja tulemuslikkusega. Nende tootevalik hõlmab laias valikus seadmeid, alates mootorsaagidest ja trimmeritest kuni hekilõikurite, murutraktorite ja lehepuhuriteni. Need tööriistad on tuntud oma võimekuse poolest, olgu tegemist metsa langetamise, aia hooldamise või maastikukujundusega.

Üks STIHLi eristav tunnus on nende pühendumus innovatsioonile. Ettevõte investeerib pidevalt teadus- ja arendustegevusse, et luua uusi lahendusi, mis vastaksid tänapäeva muutuvatele vajadustele. See on ilmnenud näiteks nende ergonoomilistes ja efektiivsetes disainides ning tipptasemel tehnoloogilistes omadustes, nagu liitiumioonakude kasutamine või võimsad bensiinimootorid. STIHL on loonud endale maine kui usaldusväärne partner professionaalsetele metsa- ja aiatööde spetsialistidele. Nende seadmed on tuntud oma vastupidavuse ja pikaajalise jõudluse poolest isegi kõige raskemates tingimustes. Ka koduaednikud hindavad STIHLi tööriistade lihtsat kasutatavust, tõhusust ja mugavust.

Lisaks tehnilistele omadustele on STIHL kaubamärk pühendunud keskkonnateadlikkusele ja jätkusuutlikkusele. Ettevõte arendab aina energiatõhusamaid ja keskkonnasõbralikumaid tehnoloogiaid ning teeb pingutusi, et vähendada oma toodete mõju keskkonnale.

Kokkuvõttes võib öelda, et STIHL on kaubamärk, mida seostatakse kvaliteedi, innovatsiooni ja usaldusväärsusega. Nende aastatepikkune kogemus ja pühendumus on teinud neist eelistatud valiku nii professionaalide kui ka harrastusaednike seas, kes otsivad tippkvaliteediga tööriistu, mis suudavad vastu pidada aja ja väljakutsete jooksul.

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

1.4

Maks. vaakum (mbar)

210

Õhuvool (l/min)

3600

Kaal (kg)

5.4

Koguja mahtuvus (L)

12

Imuvooliku pikkus (m)

2

Imuvooliku diam. (mm)

37

Puhumisfunktsioon

JAH

Harjavaba mootor

EI

Tööpinge (V)

230

Sobivad tooted…