Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW

Kuumakse alates 26.72 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1149.00

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW on vastupidav ja võimas käepideme soojendusega võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldustööks. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust. ErgoStart’i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. STIHL FS 460 C-EM KW on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

 

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW on vastupidav ja võimas käepideme soojendusega võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldustööks. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust. ErgoStart’i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. STIHL FS 460 C-EM KW on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

 

Tootekood: 41472000381 Kategooriad: , Sildid: ,

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW

Võsalõikur STIHL FS 460 seeria lõikur on vastupidav ja võimas käepideme soojendusega võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldustööks. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust. ErgoStart’i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. STIHL FS 460 C-EM KW on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub võsalõikuril FS 460 hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus karburaatorit käsitsi reguleerida. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem

tagab väiksema vibratsiooni, võsalõikuriga töötamisel, kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Stihl on tuntud kvaliteetsete ja vastupidavate võsalõikurite tootjana ning nende tootevalikus on mitmeid erinevaid võsalõikureid, mis sobivad erinevateks lõike- ja niidutöödeks. Stihl  võsalõikuritel on võimsad ja tõhusad mootorid, mis võimaldavad kiiret ja tõhusat töötamist ning seadmetel on erinevaid funktsioonid, mis muudavad töö lihtsamaks ja mugavamaks, nagu näiteks lihtsasti reguleeritav käepide ja varieeruv lõikepea nurk. Lisaks sellele on Stihl võsalõikurid tuntud ka oma vastupidavuse poolest ning nende valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja komponente, mis tagavad seadme pika eluea ja usaldusväärse toimimise.

Kokkuvõttes võib öelda, et Stihl on tugev kaubamärk ja nende võsalõikurid on kõrge kvaliteediga ning pakuvad head jõudlust ja vastupidavust.

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW võib kasutada võsalõikamiseks saeketast 225mm ja muru- ja heinalõikamiseks kolmiknuga 300mm. Iga töö jaoks on vajalik õige lõikeseade, seepärast on STIHLi lisavarustuses erinevad lõikepead, terad, kettad ja tamiilid. Loomulikult ka lai valik hooldustööriistu ja abivahendeid. Vaata võsalõikurite kogu lisavatustust SIIT.

NB! Võsalõikur STIHL FS  460 CEM-KW (reduktorinurk 25˚) ei tohi kasutada tamiiliga trimmipeasid ja puudub vastav trimmikaitse trimmipeale!

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW komplekti kuulub:

* Metsatööde traksid ADVANCE X-Treem
* Saeketas MZ 200-22 High
* Saekettakaitse 200mm
* Saeketta transportkaitse 200-225mm
* Kombivõti võsalõikur STIHL, 19 x 16 mm + torx 27
* Kaitseprillid
* Ketta ja kolmiknoa kinnituskomplekt (mutter, surveseib ja mutrikaitse)
* Kasutusjuhend (EST)

STIHL M-Tronic

Võsalõikur STIHL FS 460 C-EM KW kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHLi 2-MIX mootoreid?
Kasutades STIHLi väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat, luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Tehnilised andmed

Lisainfo
Võimsus (kw) 2,20
Töömaht (cm³) 45,60
Komplektis tööorgan Saeketas 200mm
Kaal (kg) 8,60
Mootori seeria 2-MIX
STIHL M-Tronic JAH
STIHL ErgoStart JAH
Kütusepump JAH
Käepidemesoojendus JAH
Õhufilter Paber
Kütusepaak (L) 0,75
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 2,4/2,0
Müratase rõhk/tugevus (dB) 101/113
Kogupikkus (cm) 168
Reduktorinurk ( ˚ ) 25
Multifunktsionaalne käepide/reguleeritav võtmeta JAH / JAH
Traksid / kanderihm Metsatööde traksid ADVANCE X-Treem
Lõikenuga Kolmiknuga 300mm avaga 20mm
Saeketas Saeketas MZ 200-22 avaga 20mm

 

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

2.2

Töömaht (cm³)

45.6

Komplektis tööorgan

Saeketas 200mm

Kaal (kg)

8.5

STIHL M-Tronic

Jah

STIHL ErgoStart

Jah

Mootori seeria

2-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

Paber

Kütusepaak (L)

0.75

Kogupikkus (cm)

168

Reduktorinurk ( ˚ )

25

Võtmeta reguleeritav käepide

JAH

Traksid / kanderihm

Metsatööde traksid ADVANCE X-Treem

Trimmipea / trimmitamiil

EI

Lõikenuga

Kolmiknuga 300mm avaga 20mm

Saeketas

Saeketas MZ 200-22 avaga 20mm

Käepidemesoojendus

Jah