Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Võsalõikur STIHL FS 461 C-EM

Kuumakse alates 24.68 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1059.00

Võsalõikur STIHL FS 461 C-EM on võimas ja jõuline võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks või suuremateks töödeks talupidamises. ErgoStart’i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. Võsalõikuril STIHL FS 461 C-EM-il on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

Laos (saab järeltellida)

Võsalõikur STIHL FS 461 C-EM on võimas ja jõuline võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks või suuremateks töödeks talupidamises. ErgoStart’i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. Võsalõikuril STIHL FS 461 C-EM-il on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

Tootekood: 41472000348 Kategooriad: ,

Võsalõikur STIHL FS 461 C-EM

Võsalõikur STIHL FS 461 C-EM on võimas ja jõuline võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldus- ja trimmerdamistööks või suuremateks töödeks talupidamises. ErgoStart’i starteriga 2-MIX mootoriga M-Tronic mudel. STIHL FS 461 C-EM-il on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus karburaatorit käsitsi reguleerida. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem

tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur STIHL FS 461 C-EMon töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Uus tooreklapisüsteem võsalõikuril STIHL FS 461 C-EM muudab käivitusprotsessi lihtsaks ja mugavaks ning on kergem käivitada. Kontrollpidemel on vaid suretinupp. Tooreklapi lülitil on kolm asendit: külmkäivitus, soekäivitus ja tööasend. Nuppu saab keerata alla vajutades ja see hüppab alati gaasi vajutades automaatselt tööasendisse. Kõik see kokku muudab käivitusprotsessi mugavamaks.

AutoCut 46-2 trimmipea: trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt.

Võsalõikur STIHL FS 461 C-EM komplekti kuulub:

Lisavarustus: Trimmitamiilid 2,7-3,0mm, saeketas, teritusvahend saeketta teritamiseks 5,5mm, räsaja, seguõlid, kanistrid, isikukaitsevahendid, hoolduskomplekt jpm.

STIHL M-Tronic

Kütuse pealevool on elektrooniliselt juhitav ning kohandub automaatselt töö- ja keskkonnatingimustega, tagades mootori optimaalse jõudluse. Mälufunktsioon võimaldab kiiresti jätkata poolelijäänud tööd pärast pausi ja seadistusi pole tarvis käsitsi reguleerida.

STIHL 2-MIX®

Miks eelistada STIHLi 2-MIX mootoreid? Kasutades STIHLi väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHLi 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Tehnilised andmed

Lisainfo
Võimsus (kw) 2,20
Töömaht (cm³) 45,60
Tööorgan Trimmipea, kolmiknuga 300mm
Kaal (kg) 8,50
Mootori seeria 2-MIX
STIHL M-Tronic JAH
STIHL ErgoStart JAH
Kütusepump JAH
Õhufilter Paber
Kütusepaak (L) 0,75
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 1,9/1,6
Müratase rõhk/tugevus (dB) 100/113
Kogupikkus (cm) 179
Reduktorinurk ( ˚ ) 35
Multifunktsionaalne käepide/reguleeritav võtmeta JAH / JAH
Traksid / kanderihm Universaaltraksid Advance
Trimmipea / trimmitamiil Autocut 46-2 / 2,7-3,0mm
Trimmikaitse trimmipeale JAH
Trimmipea ja trimmikaitse komplektis JAH
Lõikenuga Kolmiknuga 300mm avaga 20mm
Trimmikaitse lõikenoale JAH
Lõikenuga ja trimmikaitse noale komplektis JAH
Saeketas Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm
Saekettakaitse JAH
Saeketas ja saekettakaitse komplektis EI
Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

2.2

Töömaht (cm³)

45.6

Komplektis tööorgan

kolmiknuga 300mm, trimmipea

Kaal (kg)

8.5

STIHL M-Tronic

Jah

STIHL ErgoStart

Jah

Mootori seeria

2-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

Paber

Kütusepaak (L)

0.75

Kogupikkus (cm)

179

Reduktorinurk ( ˚ )

35

Võtmeta reguleeritav käepide

JAH

Traksid / kanderihm

Universaaltraksid ADVANCE

Trimmipea / trimmitamiil

2.7-3.0mm, Autocut 46-2

Lõikenuga

Kolmiknuga 300mm avaga 20mm

Saeketas

Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm

Käepidemesoojendus

Ei