Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K

Kuumakse alates 30.02 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1299.00

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K on vastupidav ja väga võimas võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldustööks. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel.

Laos (saab järeltellida)

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K on vastupidav ja väga võimas võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldustööks. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel.

Tootekood: 41482000157 Kategooriad: ,

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K on vastupidav ja väga võimas võsalõikur, mis mõeldud professionaalseks metsahooldustööks. Seadmel on lühem ülekandevõll, mis tagab parema liikumisvõimaluse metsas ja suurema jõuõla lõikusel. STIHL FS 490 C-EM K on professionaalne võsalõikur, mis on mõeldud intensiivseks kasutamiseks rasketes töötingimustes. See on üks võimsamaid STIHLi võsalõikureid ning pakub mitmeid funktsioone ja eeliseid. Seadme “lenks” on teistsuguse kujuga kui trimmerdamiseks mõeldud versioonil, see tagab paremad töövõtted. Samuti on muudetud reduktori kaldenurka ja pöörlemiskiirust. Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K on ErgoStart starteriga, 2-MIX mootori ja M-Tronicuga mudel. Võsalõikuril STIHL FS 490 C-EM K on uusim M-Tronic 3.0 versioon.

M-Tronic süütemoodulile lisaks asub hoorattal ka kontrollüksus, mis kontrollib pidevalt õhurõhku, kütuse ja õhu koostist ning mootori temperatuuri. Vastavalt sellele reguleerib üksus süütesegu kütuse ja õhu vahekorda. Mootor töötab alati optimaalsetel pööretel vastavalt tingimustele. Puudub vajadus käsitsi reguleerida karburaatorit. Tänu puhtamale ja täpsemalt reguleeritud küttesegule töötab võsalõikuri STIHL FS 490 C-EM K mootor säästlikumalt, saastab vähem keskkonda ja selle tööiga on pikem. Ka käivitamisel seatakse mootor automaatselt käivitusasendisse.

4-punkti antivibratsioonisüsteem

tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K komplektis saeketas läbimõõduga 225 mm ja metsatööde Advance X-Treem’i kandetraksid.

Lisavarustus: Kolmiknuga 300-3 ja trimmikaitse kolmiknoale, seguõli ja teritusvahend ning räsaja.

Elektrooniline M-Tronic

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K on varustatud elektroonilise M-Tronic süsteemiga, mis automaatselt reguleerib mootori jõudlust vastavalt töötingimustele, tagades optimaalse jõudluse ja kütusesäästu.

STIHL 2-MIX®

Kasutades STIHLi välja töötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat, luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHLi 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

NB! Võsalõikuriga FS 490 CEM-K (reduktorinurk 25˚) ei tohi kasutada tamiiliga trimmipeasid ja puudub vastav trimmikaitse trimmipeale!

 

Võsalõikur STIHL FS 490 C-EM K tehnilised andmed

Võimsus (kw) 2,40
Töömaht (cm³) 51,60
Tööorgan Saeketas 225mm
Kaal (kg) 9,20
Mootori seeria 2-MIX
STIHL M-Tronic JAH
STIHL ErgoStart JAH
STIHL ElastoStart EI
STIHL EcoSpeed EI
Dekompressioonklapp EI
Kütusepump JAH
Käepidemesoojendus EI
Õhufilter Paber
Kütusepaak (L) 0,99
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 2,8/2,8
Müratase rõhk/tugevus (dB) 102/115
Kogupikkus (cm) 168
Reduktorinurk ( ˚ ) 25
Multifunktsionaalne käepide/reguleeritav võtmeta JAH / JAH
Traksid / kanderihm Metsatööde Advance X-Treem’i kandetraksid
Trimmipea / trimmitamiil EI
Trimmikaitse trimmipeale EI
Trimmipea ja trimmikaitse komplektis EI
Lõikenuga Kolmiknuga 300mm avaga 20mm
Trimmikaitse lõikenoale JAH
Lõikenuga ja trimmikaitse noale komplektis EI
Saeketas Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm
Saekettakaitse JAH
Saeketas ja saekettakaitse komplektis JAH

 

Võsalõikuriga töötamise juures on väga oluline seadme ergonoomilisus, kasutajamugavus ja seadme vastupidavus. Kõik STIHLi võsalõikurid on varustatud 2-MIX või 4-MIX mootoritega, mis on kütusesäästlikud ja paiskavad keskkonda vähem heitgaase. Stihl on tuntud kvaliteetsete ja vastupidavate võsalõikurite tootjana ning nende tootevalikus on mitmeid erinevaid võsalõikureid, mis sobivad erinevateks lõike- ja niidutöödeks. Stihl’i võsalõikuritel on võimsad ja tõhusad mootorid, mis võimaldavad kiiret ja tõhusat töötamist ning seadmetel on erinevaid funktsioonid, mis muudavad töö lihtsamaks ja mugavamaks, nagu näiteks lihtsasti reguleeritav käepide ja varieeruv lõikepea nurk. Lisaks sellele on Stihl võsalõikurid tuntud ka oma vastupidavuse poolest ning nende valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja komponente, mis tagavad seadme pika eluea ja usaldusväärse toimimise.

Kokkuvõttes võib öelda, et Stihl on tugev kaubamärk ja nende võsalõikurid on kõrge kvaliteediga ning pakuvad head jõudlust ja vastupidavust.

Iga töö jaoks on vajalik õige lõikeseade, seepärast on STIHLi lisavarustuses erinevad lõikepead, terad, kettad ja tamiilid. Loomulikult ka lai valik hooldustööriistu ja abivahendeid. Vaata võsalõikurite lisavatustust SIIT.

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

2.4

Töömaht (cm³)

51.6

Komplektis tööorgan

Saeketas 225mm

Kaal (kg)

9.2

STIHL M-Tronic

Jah

STIHL ErgoStart

Jah

Mootori seeria

2-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

Paber

Kütusepaak (L)

0.99

Kogupikkus (cm)

168

Reduktorinurk ( ˚ )

25

Võtmeta reguleeritav käepide

JAH

Traksid / kanderihm

Metsatööde traksid ADVANCE X-Treem

Trimmipea / trimmitamiil

EI

Lõikenuga

Kolmiknuga 300mm avaga 20mm

Saeketas

Saeketas MZ 225-24 avaga 20mm

Käepidemesoojendus

Ei

Sobivad tooted…