Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Võsalõikur STIHL FS 94 C-E

Kuumakse alates 12.26 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 649.00€.Current price is: 499.00€.

Võsalõikur STIHL FS 94 C-E on mugav, tugev, ülikerge ja väikse 2-MIX mootoriga rohulõikur.  Sirge varre, jäiga veovõlli ja ergonoomilise kahekäe käepidemega. STIHL FS 94 on mõeldud trimmerdamistöödeks koduhoovis või talupidamises.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Võsalõikur STIHL FS 94 C-E on mugav, tugev, ülikerge ja väikse 2-MIX mootoriga rohulõikur.  Sirge varre, jäiga veovõlli ja ergonoomilise kahekäe käepidemega. STIHL FS 94 on mõeldud trimmerdamistöödeks koduhoovis või talupidamises.

Tootekood: 41492000076 Kategooriad: ,

Võsalõikur STIHL FS 94 C-E

Võsalõikur STIHL FS 94 C-E on mugav, tugev, ülikerge ja väikse 2-MIX mootoriga rohulõikur.  Sirge varre, jäiga veovõlli ja ergonoomilise kahekäe käepidemega. STIHL FS 94 võsalõikur on mõeldud trimmerdamistöödeks koduhoovis või talupidamises. Sobib professionaalsele haljastajale kergemateks töödeks.

Võsalõikur STIHL FS 94 C-E komplekti kuulub:

* Universaaltraksid FS
* Murutera 230-2, ava 25,4 mm
* Trimmipea AUTOCUT C 26-2
* Trimmikaitsekomplekt universaalne
* Rohukettale transportkaitse D255
* Kombivõti võsalõikur STIHL, 19 x 16 mm + torx 27
* Kaitseprillid
* Murutera kinnituskomplekt (mutter, surveseib ja mutrikaitse)
* Kasutusjuhend (EST)

Võsalõikuril STIHL FS 94 C-E võib lisaks kasutada 2 plastikteraga trimmipead POLYCUT 28-2, mis võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga. Saadaval on erinevates kogustes trimmitamiili. Vaata ka seotud tooted!

Võsalõikur STIHL FS 94 C-E omadustest:

  • STIHL FS 94 C-E on võsalõikur, mis on mõeldud professionaalseks kasutamiseks ning pakub palju eeliseid.
  • Võimas ja vastupidav mootor: STIHL FS 94 C-E võsalõikur on varustatud võimsa 0,9 kW mootoriga, mis tagab tõhusa ja kiire lõikamise. Mootor on konstrueeritud vastu pidama rasketes töötingimustes ning tagama pika tööea.
  • Kergkäivitus süsteem: STIHL FS 94 C-E-l on STIHL ErgoStart süsteem, mis muudab käivitamise kiireks ja lihtsaks.
  • Käepide: võsalõikuril  STIHL FS 94 C-E on reguleeritav käepide, mis tagab kasutajale mugava ja kindla haarde ning võimaldab kohandada käepideme asendit vastavalt kasutaja soovile.
  • Kütusesäästlik: FS 94 C-E võsalõikuril on spetsiaalselt väljatöötatud õhufiltrisüsteem, mis tagab tõhusa õhuvoolu ja vähendab kütusekulu.
  • Kergesti juhitav: STIHL FS 94 C-E võsalõikur on kerge kaaluga ning tasakaalustatud, mis muudab selle juhtimise lihtsaks ning väsitab kasutajat vähem.
  • Vastupidav ja kvaliteetne: STIHL FS 94 C-E võsalõikur on valmistatud vastupidavatest ja kvaliteetsetest materjalidest ning on mõeldud professionaalseks kasutamiseks. Need on vaid mõned põhjused, miks STIHL FS 94 C-E võsalõikur võib olla hea valik professionaalidele, kes vajavad võimsat, vastupidavat ja kergesti kasutatavat tööriista.
  • Võsalõikur STIHL FS 94 C-E kasutatakse Ergostart kergkäivitussüsteemi ja ECOSPEED pööretepiirajaga karburaatorsüsteemi, mis pöörete piiramisel ei tekita kütuse valet etteannet. Stopp-/startsüsteem.

STIHL 2-MIX®

2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini.

4-punkti antivibratsioonisüsteem

tagab väiksema vibratsiooni kasutaja kätele. Kasutatud on eriterasest antivibratsioonivedrusid ja kummist vibratsioonipukse. Võsalõikur STIHL FS 94 C-E on töötamisel piisavalt jäik, kuid samas ei kandu vibratsioon kasutaja kätele üle.

* AutoCut C26-2 Comfort trimmipea – Trimmipead töötamise ajal vastu maapinda lüües pikendatakse trimmitamiili automaatselt ja trimmitamiili uueks täitmiseks ei pea avama trimmipead.

Murutera 230mm – võimaldab muru ja heina lõikamist

 

Võsalõikur STIHL FS 94 C-E tehnilised andmed

Võimsus (kw) 0,90
Töömaht (cm³) 24,10
Tööorgan Trimmipea, murunuga
Kaal (kg) 4,90
Mootori seeria 2-MIX
STIHL M-Tronic EI
STIHL ErgoStart JAH
STIHL ElastoStart EI
STIHL EcoSpeed JAH
Dekompressioonklapp EI
Kütusepump JAH
Käepidemesoojendus EI
Õhufilter Švamm-vilt
Kütusepaak (L) 0,54
Vibratsioon vasak/parem (m/s²) 4,3/3,5
Müratase rõhk/tugevus (dB) 93/107
Kogupikkus (cm) 178
Reduktorinurk ( ˚ ) 30
Multifunktsionaalne käepide/reguleeritav võtmeta JAH / EI
Traksid / kanderihm Traksid universaalsed
Trimmipea / trimmitamiil Autocut C26-2 / 2,4mm
Trimmikaitse trimmipeale JAH
Trimmipea ja trimmikaitse komplektis JAH
Lõikenuga Murutera 230mm avaga 25,4mm
Trimmikaitse lõikenoale JAH
Lõikenuga ja trimmikaitse noale komplektis JAH

 

Võsalõikuriga töötamise juures on väga oluline seadme ergonoomilisus, kasutajamugavus ja seadme vastupidavus. Kõik STIHLi võsalõikurid on varustatud 2-MIX või 4-MIX mootoritega, mis on kütusesäästlikud ja paiskavad keskkonda vähem heitgaase.
Stihl on tuntud kvaliteetsete ja vastupidavate võsalõikurite tootjana ning nende tootevalikus on mitmeid erinevaid võsalõikureid, mis sobivad erinevateks lõike- ja niidutöödeks. Stihl’i võsalõikuritel on võimsad ja tõhusad mootorid, mis võimaldavad kiiret ja tõhusat töötamist ning seadmetel on erinevaid funktsioonid, mis muudavad töö lihtsamaks ja mugavamaks, nagu näiteks lihtsasti reguleeritav käepide ja varieeruv lõikepea nurk.Lisaks sellele on Stihl võsalõikurid tuntud ka oma vastupidavuse poolest ning nende valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja komponente, mis tagavad seadme pika eluea ja usaldusväärse toimimise.

Kokkuvõttes võib öelda, et Stihl on tugev kaubamärk ja nende võsalõikurid on kõrge kvaliteediga ning pakuvad head jõudlust ja vastupidavust.

Iga töö jaoks on vajalik õige lõikeseade, seepärast on STIHLi lisavarustuses erinevad lõikepead, terad, kettad ja tamiilid. Loomulikult ka lai valik hooldustööriistu ja abivahendeid. Vaata võsalõikurite lisavatustust SIIT.

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

0.9

Töömaht (cm³)

24.1

Komplektis tööorgan

murunuga, trimmipea

Kaal (kg)

4.9

STIHL M-Tronic

Ei

STIHL ErgoStart

Jah

Mootori seeria

2-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

Švamm-vilt

Kütusepaak (L)

0.54

Kogupikkus (cm)

178

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Võtmeta reguleeritav käepide

EI

Traksid / kanderihm

Traksid universaalsed

Trimmipea / trimmitamiil

2.4mm, Autocut C26-2

Lõikenuga

Murutera 230mm avaga 25.4mm

Saeketas

EI

Käepidemesoojendus

Ei

Sobivad tooted…