Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akusaag STIHL MSA 220 C-BQ PRO KOMPLEKT

Kuumakse alates 14.46 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 999.00€.Current price is: 599.00€.

Akusaag STIHL MSA 220 C-BQ kasutamiseks haljasaladel, aias ja müratundlikes piirkondades, küttepuude saagimiseks, langetuseks ja laasimiseks ning saetööde jaoks kinnises ruumis.

Saadaval järeltellimisel

Akusaag STIHL MSA 220 C-BQ kasutamiseks haljasaladel, aias ja müratundlikes piirkondades, küttepuude saagimiseks, langetuseks ja laasimiseks ning saetööde jaoks kinnises ruumis.

Tootekood: MA030115817K Kategooriad: ,

Akusaag STIHL MSA 220 C-BQ

Kiirketipingutuse, turva-ja inertspiduriga PRO seeria akutoitel töötav STIHL akukettsaag MSA 220 C-BQ. Mugavaks professionaalseks kasutamiseks haljasaladel, aias ja müratundlikes piirkondades, küttepuude saagimiseks, langetuseks ja laasimiseks ning saetööde jaoks kinnises ruumis, nagu ehitusel või puukujude tegijatele. Sael kasutatakse spetsiaalselt väljatöötatud kanthambaga saeketti 3/8″ PS3 (kant), mis tagab suurepärase lõikejõudluse. Väga lihtne kasutada ja hooldada. STIHLi elektrilised kettsaed ei tekita heitgaase. Lisaks on kõik elektrisaed varustatud intelligentse STIHLi QuickStop Super ketipiduriga. Niipea kui kasutaja laseb lahti tagumisest käepidemest, seiskub kett täielikult sekundi murdosa jooksul. See tagab suurema ohutuse. Muutuva kiiruse reguleerimine ja vastab uutele IEC 62841 funktsionaalohutuse nõuetele.

Kasutamisel ei vaja kõrvaklappe ja võib kasutada ka vihmaga.

Kui otsid tööriista, mis ühendab endas võimsuse, vastupidavuse ja kasutusmugavuse, siis STIHL MSA 220 C-BQ akusaag vastab kõigile sinu ootustele. See täiustatud lõikevahend sobib suurepäraselt nii professionaalidele kui ka koduaednikele, pakkudes võimsust ja tõhusust ka kõige nõudlikumateks töödeks.

Tipptasemel akutehnoloogia

Akusaag STIHL MSA 220 C-BQ on varustatud tipptasemel akutehnoloogiaga, mis tagab pika tööaja ühe laadimisega. See kasutab STIHLi akutehnoloogia viimast sõna, tagades võimsa ja pikaajalise jõudluse. Sa ei pea enam muretsema tangentsiaalsete juhtmete või bensiini lõhnaga seotud probleemide pärast. Lihtsalt lae aku täis ja oled valmis tööks. Lisaks on STIHL MSA 220 C-BQ varustatud kõrgkvaliteetse lõiketehnoloogiaga, mis tagab täpse ja puhta lõike igal kasutuskorral. Olgu tegemist puude langetamise, puidu lõikamise või oksaraiega, see saag suudab hakkama kõigega.

Võimas ja tõhus mootorsaag

Akusaag STIHL MSA 220 C-BQ pakub muljetavaldavat lõikejõudu ja efektiivsust. Selle võimas mootor tagab kiire ja sujuva lõike ka kõige raskemate materjalide puhul. Pole vahet, kas tegemist on kuiva või märja puiduga, see saag lõikab läbi nagu või. Sellel sael on ergonoomiline disain, mis tagab mugava ja ohutu kasutuskogemuse. Tänu optimeeritud kaalule ja tasakaalule on seda lihtne käes hoida ja juhtida isegi pikema aja jooksul.

Kasutusmugavus ja ohutus

STIHL MSA 220 C-BQ on loodud kasutaja mugavuse ja ohutuse silmas pidades. Sellel on mitmeid funktsioone, mis muudavad selle kasutamise lihtsaks ja intuitiivseks. Näiteks on see varustatud keti pingutamise süsteemiga, mis võimaldab kiiret ja hõlpsat keti reguleerimist ilma lisatööriistu kasutamata. Lisaks on see saag varustatud mitmete turvafunktsioonidega, sealhulgas ketipiduriga, mis peatab keti pöörlemise hetkega, kui tekib ootamatu tagasilöök. See annab sulle suurema kindluse ja turvatunde töötamisel.

Mitmekülgne ja Vastupidav Konstruktsioon

STIHL MSA 220 C-BQ on ehitatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle pikaajalise vastupidavuse ja vastupidavuse. Olgu töötingimused millised tahes, see saag suudab vastu pidada karmidele välitingimustele.

Lisaks sellele on akusaag STIHL MSA 220 C-BQ uskumatult mitmekülgne tööriist, mis sobib mitmesugusteks ülesanneteks. Olgu sul vaja langetada suuri puid või teha peenemaid lõikeid aia hooldamisel, see saag on alati valmis tööks.

Kokkuvõttes on STIHL MSA 220 C-BQ akusaag ideaalne valik neile, kes otsivad võimsat, vastupidavat ja mugavat tööriista. Selle tipptasemel akutehnoloogia, võimas jõudlus ja kasutusmugavus muudavad selle ideaalseks valikuks nii professionaalsetele kasutajatele kui ka koduaednikele. Investeeri STIHLi kvaliteeti ja avasta, kui lihtne võib olla töötamine parima tööriistaga turul.

Akusaag STIHL MSA 220 C-BQ komplekti kuulub:

* Aku AP 200 (187Wh, 4,8Ah)
* Akulaadija AL 300
* Saekett 3/8 PS3 1,3mm 50hm
* Juhtplaat 3/8P 1,3mm 35cm E Light
* Juhtplaadi kate 30-35 cm, TYP 3005
* Kasutusjuhend (EST)

Akukettsaag MSA 220 C-BQ-le on lisavarustusena saadaval aku AP 300 S PRO, aku AP 500 S PRO, akulaadija AL 500 PRO ning teritusvahend 4,0mm ümarviiliga. Soovitame puude hooldusel kasutada BioPlus STIHL ketõli. Vt. Seotud tooted! Sael võib kasutada kuni 45cm juhtplaate!

Tööajad vastavalt STIHLi akule:

AP 200    – 25 min*
AP 300 S – 40 min* soovitatav aku
AP 500 S – 47 min* soovitatav aku

*Tööajad optimaalse koormusega

Tootja

STIHL

Aku / seeria

STIHL AP Pro

Aku pinge (V)

36

Juhtplaat cm/kett

3/8" PS3 1,3 mm 50hm, 35 cm

Kaal (kg)

3.1

Harjavaba mootor

JAH

Ketipidur

JAH

Keti kiirus (m/s)

24

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Kiirketipinguti

Jah

Sobivad tooted…