Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Lehepuhurite lisavarustus

STIHL, MAKITA ning EGO lehepuhurid on tuntud oma kvaliteedi ja jõudluse poolest, kuid seadmest üksi alati ei piisa, et saavutada täielikku tõhusust ja mugavust. Just seetõttu pakuvad kõik kolm kaubamärki laia valikut lisatarvikuid, mis on mõeldud nii kodukasutajatele kui ka professionaalidele, et muuta lehepuhuriga töötamine veelgi nauditavamaks ja tulemuslikumaks.

Lehepuhurite lisatarvikute valik võimaldab teil kohandada oma lehepuhurit vastavalt konkreetsetele töövajadustele. Pikendustorud ja erinevad otsikud laiendavad teie lehepuhuri kasutusvõimalusi, võimaldades teil ulatuda ka kõige kõrgematesse ja raskemini ligipääsetavatesse kohtadesse. Lehepuhurite lisavarustus on eriti kasulik professionaalidele, kes tegelevad suurte alade hooldamisega.

Lehepuhuri imukomplekt on suurepärane valik neile, kes soovivad lehti ja prügi mitte ainult puhuda, vaid ka koguda. Imukomplektid muudavad koristamise lihtsaks ja tõhusaks, säästes aega ja vaeva. Kanderihmad on samuti oluline osa lehepuhuri lisavarustusest, eriti siis, kui töötate suuremate alade ja raskema prahi koristamisega. Kanderihmad tagavad mugava kandmise ja võimaldavad teil keskenduda tööle ilma liigse füüsilise pingutuseta.

STIHL on teie lehepuhuri pika tööea eest hoolitsemisel mõelnud kaugemale. Lehepuhurite hoolduskomplektid, näiteks Hoolduskomplekt BG56, SH56,  võimaldavad teil hoida oma lehepuhurit heas korras. Lisaks on olemas spetsiaalne purustusnuga lehepuhurile BG56, mis aitab lehti ja prügi tõhusamalt kokku koguda, vähendades prügi hulka ja hõlbustades selle edasist käitlemist.

Lehepuhurite lisavarustusse kuuluvad tooted, mille eesmärgiks on muuta teie lehepuhuri kasutamine veelgi tõhusamaks ja mugavamaks. Olgu teie eesmärgiks suurte alade koristamine, detailne puhastamine või mugavus töö ajal. Lisavarustusega laiendate oma lehepuhuri võimalusi, muutes selle tõeliseks tööriistaks, mis vastab täpselt teie vajadustele.

Näitan kõiki 16 tulemust