Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO

Kuumakse alates 10.00 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

399.00

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO on innovatiivne, kerge ja ülivõimas professionaalseks kasutamiseks mõeldud PRO seeria akulehepuhur. Parim töötulemus ja aergonoomika saavutatakse optimeerides omavahel puhumistoru läbimõõdu, puhumisjõu (21 N) ja akupuhuri kohta väga võimsa õhukiiruse (84 m/s) näitajaid.

Laos (saab järeltellida)

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO on innovatiivne, kerge ja ülivõimas professionaalseks kasutamiseks mõeldud PRO seeria akulehepuhur. Parim töötulemus ja aergonoomika saavutatakse optimeerides omavahel puhumistoru läbimõõdu, puhumisjõu (21 N) ja akupuhuri kohta väga võimsa õhukiiruse (84 m/s) näitajaid.

Tootekood: BA010115900 Kategooriad: ,

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO on innovatiivne, kerge ja ülivõimas professionaalseks kasutamiseks mõeldud PRO seeria akulehepuhur. Parim töötulemus ja aergonoomika saavutatakse optimeerides omavahel puhumistoru läbimõõdu, puhumisjõu (21 N) ja akupuhuri kohta väga võimsa õhukiiruse (84 m/s) näitajaid. Ehk siis õhu kiirus tõstab lehed maapinnalt ja õhu hulk puhub need ära, see kokku on STIHLi kvaliteedile vastav töötulemus. Ainulaadne kandesüsteem muudab lehepuhuri kasutamise suurtel pindadel, kus töötsüklid on pikad, eriti mugavaks. Puhuri tööasend on ergonoomiline ja pehme käepide aitab puhurit kindlalt käes hoida. Mugavust lisab ka võimalus puhuri töövõimsus lukustada, see tähendab, et töötamiseks piisab vaid puhuri suuna juhtimisest, ülejäänu teeb ära elektroonika. Puhuri töövõimsus on reguleeritav LED näidikult.

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO tööajad vastavalt STIHL akule ja regulerimisastmele:

AP 300 S – 95-38-20-14 min*
AR 3000 – 376-154-81-60 min*
AR 2000L – 354-146-76-53 min*
AR 3000L – 536-220-117-85 min*

*Tööajad optimaalse koormusega.

Puhumisjõud reguleerimisastmele:
I aste – 5 N
II aste – 10 N
III aste – 16 N
IV aste – 21 N (Boost).

Võimsus, Jõudlus ja Täpsus

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO on loodud selleks, et pakkuda parimat töötulemust. Me oleme täiustanud iga detaili, optimeerinud puhumistoru läbimõõdu, puhumisjõu ja õhukiiruse (84 m/s) kombinatsiooni, et saavutada tõeliselt kvaliteetne ja tõhus tulemus. Lehed tõstetakse mühinal maapinnalt ja suure jõu abil puhutakse need eemale. See tähendab, et te ei pea kompromisse tegema, sest STIHLi kvaliteet tagab alati silmapaistva töötulemuse. Kui olete professionaal või nõudlik kodukasutaja, kes otsib parimat, siis akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO on teie jaoks. See on loodud tipptulemusteks, pakub suurepärast ergonoomikat ja mugavust ning pakub võimsust, mida ootate STIHLilt. Valige STIHL, valige tulemuslikkus ja kvaliteet, valige BGA 200 PRO!

Ergonoomiline disain ja mugavus

Meie eesmärk on teha teie töö nii mugavaks kui võimalik, eriti professionaalide puhul, kes peavad tegelema suurte pindalade puhastamisega. STIHL BGA 200 PRO ainulaadne kandesüsteem tagab mugavuse ka kõige pikemate töötsüklite korral. Ergonoomilise tööasendi ja pehme käepideme abil saate puhurit kindlalt käes hoida ning veelgi mugavust lisab võimalus puhuri töövõimsus lukustada. See tähendab, et te saate keskenduda puhuri suuna juhtimisele ja elektroonika teeb ülejäänud töö.

Töövõimsus sinu kontrolli all

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO võimaldab reguleerida töövõimsust vastavalt vajadusele. LED näidiku abil saate hõlpsalt kohandada puhumisjõudu vastavalt töötingimustele. See annab teile täieliku kontrolli ja võimaldab teil saavutada parima tulemuse igas olukorras. Me mõistame, et professionaalid vajavad pika tööaja ja usaldusväärseid akusid. STIHL BGA 200 PRO kasutab PRO seeria akusid, mis pakuvad pika tööaja ja suurepärase jõudluse. Lisavarustusse kuuluvad Aku AP 300 S PRO (281Wh, 7,8 Ah / IEC 7,2 Ah), aku AR 3000 (1148Wh, 31,9 Ah / IEC 29,3 Ah), aku AR 3000L (1520Wh, IEC 41,2 Ah) ja aku AR 2000L (1015Wh, IEC 27,4 Ah), akulaadijad AL 500 ja AL 300 ning AP aku kotid ja vöö. Selle tõttu saate töötada pikemalt, ilma et peaksite pidevalt akut laadima.

Ülitõhus ja väga võimas

Akulehepuhur STIHL BGA 200 PRO on tõeliselt võimas – maksimaalne õhuhulk ulatub muljetavaldavasse 940 m³/h ja maksimaalne õhukiirus on 84 m/s, pakkudes teile vajaliku jõu raskemate ülesannete jaoks. Puhumisjõud on 21 N, mis tõstab esile selle suurepärase tõhususe. Samal ajal on see ebatavaliselt vaikne, tagades professionaalse töökeskkonna ka müratundlikes piirkondades. STIHL on uhke oma maine üle, mille ta on aastatega välja teeninud kvaliteetsete ja usaldusväärsete aiatööriistade tootjana. STIHL BGA 200 PRO ei ole erand – see on loodud professionaalide jaoks, kes ootavad parimat. See on vastupidav, töökindel ja disainitud vastu pidama ka kõige raskemates tingimustes.

STIHL akutoitel töötav lehepuhur on teie usaldusväärne partner aiatöödes, pakkudes tipptasemel kvaliteeti, vaikset jõudlust ja kasutajamugavust. Ühinedes STIHLi perekonnaga, saate osa aastatepikkusest kogemusest ja tipptasemel tehnoloogiast, mis aitavad teil oma aeda hooldada kergesti ja nauditavalt. STIHL – Valige Parim, Valige Usaldusväärsus!

 

Tootja

STIHL

Aku / seeria

STIHL AP Pro

Maks. Õhuhulk (m³/h)

940

Maks. õhu kiirus (m/s)

84

Puhumisjõud (N)

21

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

36

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

3.2

Pööretearv (p/min)

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Sobivad tooted…