Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akulehepuhur STIHL BGA 45

Kuumakse alates 4.21 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 169.00€.Current price is: 139.00€.

Akulehepuhur STIHL BGA 45 on kerge, vaikne ja mugav lehepuhur, mis mõeldud koduseks kasutamiseks. Akulehepuhur on ümara otsikuga ja ideaalne väikeste pindade puhastamiseks, näiteks terrassid, rõdud, kõnniteed, lillepeenrad ja väiksemad murupinnad.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akulehepuhur STIHL BGA 45 on kerge, vaikne ja mugav lehepuhur, mis mõeldud koduseks kasutamiseks. Akulehepuhur on ümara otsikuga ja ideaalne väikeste pindade puhastamiseks, näiteks terrassid, rõdud, kõnniteed, lillepeenrad ja väiksemad murupinnad.

Tootekood: 45130115901 Kategooria:

Akulehepuhur STIHL BGA 45

Akulehepuhur STIHL BGA 45 on kerge, vaikne ja mugav lehepuhur, mis mõeldud koduseks kasutamiseks. Akulehepuhur on ümara otsikuga ja ideaalne väikeste pindade puhastamiseks, näiteks terrassid, rõdud, kõnniteed, lillepeenrad ja väiksemad murupinnad. Seadmel on integreeritud 18 V liitiumioon aku, akutäituvuse LED indikaator ja turvavõti. Normaalsetes tingimustes 100% laetavuse korral kestab aku ~10 minutit.

Akulehepuhur STIHL BGA 45 komplekti kuulub:
* Laadimiskaabel STIHL LK 45
* Kasutusjuhend (EST)

Akupuhuri mugavaks transportimiseks soovitame STIHL tööriistade kandekotti.

Kompaktne ja tõhus

STIHL BGA 45 on disainitud efektiivseks puhastustööks väiksematel pindadel, nagu terrassid, rõdud, kõnniteed, lillepeenrad ja väiksemad murupinnad. Selle ümar otsik tagab täpsed puhastustulemused ning kergendab tööd ka kitsastes kohtades. Ideaalne lahendus neile, kes vajavad kiiret ja tõhusat viisi lehtede eemaldamiseks. Akulehepuhur STIHL BGA 45 on spetsiaalselt mõeldud koduseks kasutamiseks. Kui otsite kergemat, vaiksemat ja mugavamat lahendust lehtede ja prahi puhastamiseks, siis STIHL BGA 45 sobib Teile ideaalselt.

Kerge ja vaikne, võimas

Akulehepuhur STIHL BGA 45 on kerge ja mugav käes hoida. Sellega saate hõlpsalt navigeerida ümber erinevate takistuste ja puhastada ka kõige raskemini ligipääsetavaid kohti. Lisaks on sellel puhuril eeliseks väga madal müratase, mis tähendab, et saate teha aiatöid ilma ümbritsevaid inimesi häirimata.

Integreeritud aku mugavus

Akulehepuhur STIHL BGA 45 on varustatud integreeritud 18 V liitiumioon akuga, mis tagab teile vajaliku energiavaru puhastustöödeks. Aku laetustase on lihtsasti jälgitav LED indikaatoriga, mis annab teile teada, millal on aeg akut laadida. See mugavus tagab, et saate alati teada, millal on aeg akut laadida, et olla valmis uuteks puhastustöödeks. STIHLi toodetes on alati tähelepanu pööratud üksikasjadele, mis muudavad teie kogemuse eriliseks. Akulehepuhur STIHL BGA 45 komplekt sisaldab laadimiskaablit STIHL LK 45, mis võimaldab teil hõlpsasti hoida oma puhuri laetuna ja valmis tööks. Kasutusjuhend (EST) tagab, et saate oma uue lehepuhuriga kiiresti ja lihtsalt tutvuda.

Lihtne kasutamine ja turvalisus

Akulehepuhur STIHL BGA 45 on lihtne kasutada, sellel on intuitiivne käivitus- ja seadistamissüsteem. Turvavõti tagab, et puhur ei käivitu juhuslikult, tagades teie ohutuse. Töötades selle lehepuhuriga, võite olla kindel, et teete oma aiatööd turvaliselt ja efektiivselt. STIHL on tuntud oma kvaliteedi ja usaldusväärsuse poolest aiatööriistade valdkonnas. STIHL BGA 45 järgib seda traditsiooni, pakkudes teile usaldusväärset ja tõhusat lehepuhurit, mis on loodud vastu pidama aastate järjestikusele kasutamisele. Kui otsite lihtsat ja tõhusat lahendust lehtede ja prahi puhastamiseks, siis STIHL BGA 45 on teie jaoks. See on kerge, vaikne, mugav ning pakub teile vajalikku jõudlust. Valige STIHL, valige usaldusväärsus ja kvaliteet, valige BGA 45!

STIHLi akutoitel töötav lehepuhur on teie usaldusväärne partner aiatöödes, pakkudes tipptasemel kvaliteeti, vaikset jõudlust ja kasutajamugavust. Ühinedes STIHLi perekonnaga, saate osa aastatepikkusest kogemusest ja tipptasemel tehnoloogiast, mis aitavad teil oma aeda hooldada kergesti ja nauditavalt. STIHL – Valige Parim, Valige Usaldusväärsus!

STIHL on aastakümnete vältel olnud tuntud kui juhtiv bränd aiatööriistade ja seadmete valdkonnas ning nende akulehepuhurid ei ole erandiks. Kui otsite usaldusväärset, tippkvaliteediga akulehepuhurit, on STIHL teie parim valik. Miks peaks klient valima just STIHL akulehepuhuri? Siin on mõned põhjused, mis teevad STIHList ületamatu valiku. STIHL on alati olnud tehnoloogia ja innovatsiooni esirinnas. Nende akulehepuhurid on varustatud tipptasemel elektrimootoritega, mis tagavad suure jõudluse ja efektiivsuse. See tehnoloogia tagab pikema aku kestvuse ning võimsa õhuvoolu, mis aitab teil hõlpsalt hakkama saada erinevate aiatöödega.

Tootja

STIHL

Aku / seeria

STIHL D-line

Maks. Õhuhulk (m³/h)

500

Maks. õhu kiirus (m/s)

44

Puhumisjõud (N)

5

Harjavaba mootor

EI

Aku pinge (V)

18

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Kaal (kg)

2

Pööretearv (p/min)

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Sobivad tooted…