Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact

Kuumakse alates 4.66 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

159.00

Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact on kompaktne, vaikne, lihtne ja väikse kaaluga uus akutoitel töötav lehepuhur. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib see kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikus piirkonnas, nagu näiteks elamurajoonis ja lasteaias. Aku ja laadijata komplekt!

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact on kompaktne, vaikne, lihtne ja väikse kaaluga uus akutoitel töötav lehepuhur. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib see kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikus piirkonnas, nagu näiteks elamurajoonis ja lasteaias. Aku ja laadijata komplekt!

Tootekood: 45230115964 Kategooria:

Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact

Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact on kompaktne, vaikne, lihtne ja väikse kaaluga uus akutoitel töötav lehepuhur. Tänu eriti vaiksele mootorile sobib see kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikus piirkonnas, nagu näiteks elamurajoonis ja lasteaias.

Puhumistoru pikkust on võimalik muuta kolmes astmes 16 cm ulatuses, mis tagab võimalikult maapinna lähedalt puhumise. Kasutajamugavust lisab pehme käepide ning ergonoomiline ja tasakaalus ehitus. Kummist pehme käepide ja astmeta puhumiskiiruse reguleerimine. Hoiustamiseks on mugav riputusaas.

Tipptasemel kompaktsus ja vaikus

Tere tulemast STIHLi pere juurde, kus kvaliteet, innovatsioon ja kasutajamugavus on meie toodete südames! Oleme uhked tutvustamaks teile akulehepuhurit STIHL BGA 57 Compact, mis toob teie aiatöödesse kompaktsuse, vaikuse ja jõudluse ning viib koristustööd uuele tasemele. Meie uus akutoitel töötav lehepuhur on loodud tipptasemel tehnoloogia abil, mis tagab kompaktsuse ja vaikuse üheskoos. Erakordselt vaikne mootor võimaldab teil teha aiatöid ilma naabreid segamata ning sobib suurepäraselt kasutamiseks müratundlikes piirkondades nagu elamurajoonid, lasteaiad ja pargid. See on suurepärane võimalus säilitada heanaaberlik suhe ja nautida oma aia korrashoidmist kogu südamest.

Reguleeritav puhumistoru – Mitmekülgsus Sinu kätes

Meie akulehepuhuri puhumistoru pikkuse muutmise võimalus on suurepärane näide meie pühendumusest mitmekülgsusele ja kasutajamugavusele. Kolm astet, mis võimaldavad sul reguleerida puhumistoru pikkust kuni 16 cm ulatuses, tagavad optimaalse puhumise nii maapinna lähedalt kui ka kõrgemalt. See tähendab, et saad hõlpsalt koguda lehti ja prügi ka keerulisemates tingimustes ning saavutada tulemusi, mis vastavad sinu kõrgeimatele ootustele.

Ergonoomilisus ja kasutajamugavus

Kasutaja mugavus ja nauding on STIHLi jaoks esmatähtsad. Seetõttu on akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact varustatud pehme kummist käepidemega, mis tagab kindla ja mugava haarde ning vähendab väsimust pikema tööperioodi jooksul. Lisaks on ergonoomiline ja tasakaalus ehitus mõeldud selleks, et tagada stabiilne ja kontrollitud kasutuskogemus, mis rõõmustab igat kasutajat.

Lisavarustus ja Võimsus

Me ei paku lihtsalt lehepuhurit, vaid täielikku lahendust. Akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact komplektis leiate puhumistoru lameotsiku, mis täiendab teie tööriista jõudlust veelgi. Lisaks on lisavarustusena saadaval mitmed erinevad akud (AK 20 Compact ja AK 30 Compact), mis võimaldavad teil valida oma komplekti vastavalt vajadustele ja eelistustele. Olenemata sellest, millise komplekti valite, saate osa tipptasemel akutehnoloogiast, mis tagab pika tööaja ja tõhususe. Toode on saadaval ka komplektina (seade, 2 akut, laadija)! Vaata toodet siit.

Tehnilised Andmed ja Tulemuslikkus

STIHL akulehepuhur STIHL BGA 57 Compact tehnilised andmed kajastavad meie pühendumust kvaliteedile ja tulemuslikkusele. Maksimaalne õhuhulk 750 m³/h ja maksimaalne õhukiirus 55 m/s annavad teile võimsuse, mis võimaldab teil tõhusalt lehti ja prügi kokku koguda. Meie DC harjadega mootor tagab stabiilsuse ja jõudluse, mida ootate STIHLilt.

Õhuhulk ja max. õhukiirus ümardüüsiga: 620m³/h / 55m/s
Õhuhulk ja max. õhukiirus lamedüüsiga: 560m³/h / 60m/s

STIHLi akutoitel töötav lehepuhur on teie usaldusväärne partner aiatöödes, pakkudes tipptasemel kvaliteeti, vaikset jõudlust ja kasutajamugavust. Ühinedes STIHLi perekonnaga, saate osa aastatepikkusest kogemusest ja tipptasemel tehnoloogiast, mis aitavad teil oma aeda hooldada kergesti ja nauditavalt. STIHL – Valige Parim, Valige Usaldusväärsus!

STIHL on aastakümnete vältel olnud tuntud kui juhtiv bränd aiatööriistade ja seadmete valdkonnas ning nende akulehepuhurid ei ole erandiks. Kui otsite usaldusväärset, tippkvaliteediga akulehepuhurit, on STIHL teie parim valik. Miks peaks klient valima just STIHL akulehepuhuri? Siin on mõned põhjused, mis teevad STIHList ületamatu valiku. STIHL on alati olnud tehnoloogia ja innovatsiooni esirinnas. Nende akulehepuhurid on varustatud tipptasemel elektrimootoritega, mis tagavad suure jõudluse ja efektiivsuse. See tehnoloogia tagab pikema aku kestvuse ning võimsa õhuvoolu, mis aitab teil hõlpsalt hakkama saada erinevate aiatöödega.

Toode on saadaval ka komplektina (seade, 2 akut, laadija)! Vaata toodet siit.
Tootja

STIHL

Aku / seeria

STIHL AK Compact

Maks. Õhuhulk (m³/h)

750

Maks. õhu kiirus (m/s)

55

Puhumisjõud (N)

9

Harjavaba mootor

EI

Aku pinge (V)

36

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

2.3

Pööretearv (p/min)

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Sobivad tooted…