Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact

Kuumakse alates 5.55 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

199.00

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact on innovatiivne ja võimas uus COMPACT seeria 36V akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele STIHL EC harjavaba elektrimootorile sobib see ideaalselt kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja haiglad. Aku ja laadijata mudel! 

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact on innovatiivne ja võimas uus COMPACT seeria 36V akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele STIHL EC harjavaba elektrimootorile sobib see ideaalselt kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja haiglad. Aku ja laadijata mudel! 

Tootekood: BA040115904 Kategooria:

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact on innovatiivne ja võimas uus COMPACT seeria 36V akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga lehepuhur.

Tänu eriti vaiksele STIHL EC harjavaba elektrimootorile sobib see ideaalselt kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja haiglad. Lihtne kasutada. Kasutusmugavust parandab veelgi pehme kummist käepide, tasakaalus ja astmeteta reguleeritav kiiruse juhtimine õhuvoolu intensiivsuse reguleerimiseks ning kiire nupule vajutusega puhumistoru pikendamise võimalus kuni 16cm.

Tänapäevane tehnoloogia on toonud meie igapäevaellu mitmeid mugavusi ning STIHL on alati olnud innovatsioonide esirinnas, luues tipptasemel lahendusi, mis muudavad töö lihtsaks ja nauditavaks. Meil on uhke meie uue COMPACT seeria akutoitel töötava turbiin puhumissüsteemiga lehepuhuja üle – toode, mis on tõeline murrang lehepuhurite maailmas.

Silmapaistev Innovatsioon

Meie uus COMPACT seeria akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact on sündinud innovatsioonist ja tipptasemel tehnoloogiast. Selle südameks on STIHL EC harjavaba elektrimootor, mis mitte ainult ei taga võimsust, vaid teeb seda ka erakordselt vaikselt. See on täiuslik valik nii kodumajapidamiseks kui ka müratundlikeks piirkondadeks nagu koolid ja haiglad. Nii saate hõlpsalt hoida oma aia puhtana ilma ebavajaliku müra ja segaduseta.

STIHL akulehepuhurid on mõeldud mitmesuguste ülesannete lahendamiseks. Olgu tegemist kergema lehepuhumisega või raskema prahi koristamisega, STIHLi akulehepuhurid on varustatud erinevate seadistustega, mis võimaldavad teil tõhusalt ja hõlpsalt igat ülesannet täita. STIHL akulehepuhurid on suurepärane valik keskkonnateadlikele klientidele. Nende akutoitel töötav süsteem vähendab mürataset ja õhusaastet, võimaldades teil oma aia hooldamist nautida ilma keskkonda koormamata. Kasutusmugavust parandab veelgi pehme kummist käepide, tasakaalus ja astmeteta reguleeritav kiiruse juhtimine õhuvoolu intensiivsuse reguleerimiseks ning kiire nupule vajutusega puhumistoru pikendamise võimalus kuni 16cm.

Lihtne Kasutada

Kasutusmugavus on meie disaini põhifookus, ning COMPACT seeria akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga lehepuhur teeb selle kontseptsiooni tõeliselt elavaks. Pehme kummist käepide tagab mugava haarde ja vähendab väsimust pikema tööperioodi jooksul. Tänu tasakaalus ja astmeteta reguleeritavale kiiruse juhtimisele saate täieliku kontrolli õhuvoolu intensiivsuse üle, muutes nii õrnemate puulehtede kui ka raskemate prahiosakeste puhumise vaevatuks. Ja kui teil on vaja ulatude kaugemale, siis lihtsalt pikendage puhumistoru kuni 16 cm pikkuseks.

Tipptasemel Jõudlus

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact on STIHLi EC-harjavaba elektrimootoriga, mis annab sellele COMPACT seeria akutoitel töötavale turbiiniga akupuhurile tõelise jõu ja võimsuse. Selle mootori eelised on mitmekülgsed – see on kerge, madala vibratsioonitasemega ja omab väikest energiatarvet, tagades samas suurepärase jõudluse. See tähendab, et saate nautida pikemat tööaega ühe akulaadimisega ning samal ajal hoida keskkonda väiksema energiatarbega.

STIHL on aastakümnete vältel olnud tuntud kui juhtiv bränd aiatööriistade ja seadmete valdkonnas ning nende akulehepuhurid ei ole erandiks. Kui otsite usaldusväärset, tippkvaliteediga akulehepuhurit, on STIHL teie parim valik. Miks peaks klient valima just STIHL akulehepuhuri? Siin on mõned põhjused, mis teevad STIHList ületamatu valiku. STIHL on alati olnud tehnoloogia ja innovatsiooni esirinnas. Nende akulehepuhurid on varustatud tipptasemel EC-harjavaba elektrimootoriga, mis tagab suure jõudluse ja efektiivsuse. See tehnoloogia tagab pikema aku kestvuse ning võimsa õhuvoolu, mis aitab teil hõlpsalt hakkama saada erinevate aiatöödega.

Täiuslik Lahendus Teie vajadustele

Me ei paku lihtsalt toodet, vaid lahendust. Lisavarustusena on võimalik soetada Aku AK 30 või aku AK 20, mis tagab pika tööaja ning võimaldab teil keskenduda oma tööle ilma katkestusteta. Juhul kui omate juba STIHL Compact sarjast mõnda toodet, sobib see akupuhur nende akudega ideaalselt! Akulaadija AL 101 tagab kiire ja ohutu laadimise ning kasutusjuhend (Eestikeelne) aitab teil alustada lihtsa ja sujuva protsessiga. (lisavarustusena)

Akulehepuhur STIHL BGA 60 Compact lisavarustusse kuulub:
* Aku AK 30 Compact 
* aku AK 20 Compact 
* Akulaadija AL 101

Toode on saadaval ka komplektina (seade, 2 akut, laadija)! Vaata komplekti siit

AK 30 – kuni 16 min – Tööaeg täisvõimsusel BOOST

Tootja

STIHL

Aku / seeria

STIHL AK Compact

Maks. Õhuhulk (m³/h)

780

Maks. õhu kiirus (m/s)

69

Puhumisjõud (N)

15

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

36

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

3.5

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Kategooria

Akupuhurid

Sobivad tooted…