Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutolmuimeja STIHL SEA 20

Kuumakse alates 4.21 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 189.00€.Current price is: 139.00€.

Akutolmuimeja STIHL SEA 20 on vaikne ning käepärane. Seadet on mugav kasutada nii parema- kui ka vasakukäelisel. Käivitusnuppu on võimalik lukustada, mis tagab järjepideva töö. Mustus kogutakse kogumiskasti, mida saab eemaldada vaid ühe liigutusega.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutolmuimeja STIHL SEA 20 on vaikne ning käepärane. Seadet on mugav kasutada nii parema- kui ka vasakukäelisel. Käivitusnuppu on võimalik lukustada, mis tagab järjepideva töö. Mustus kogutakse kogumiskasti, mida saab eemaldada vaid ühe liigutusega.

Tootekood: SA030117315 Kategooria:

Akutolmuimeja STIHL SEA 20

Ideaalne akutolmuimeja, et kiirelt ja mugavalt puhastada väiksemaid pindu ning autot!

Akutolmuimeja STIHL SEA 20 on vaikne ning käepärane. Seadet on mugav kasutada nii parema- kui ka vasakukäelisel. Käivitusnuppu on võimalik lukustada, mis tagab järjepideva töö. Mustus kogutakse kogumiskasti, mida saab eemaldada vaid ühe liigutusega. See teeb tühjendamise ja puhastamise lihtsaks ja mugavaks. Akutolmuimeja STIHL SEA 20 tolmuimeja töötab pisikese ja võimeka aku toel. Kaheastmelise filtrisüsteemiga võid kindel olla, et mustus ja tolm ei paisku tagasi. Filtrit on lihtne eemaldada ja puhastada. Praktilise STIHLi SEA 20 käsitolmuimejaga ei sõltu sa pistikupesast. Kasuta juhtmevaba tolmuimejat täpselt seal, kus vaja!

Akutolmuimeja STIHL SEA 20 eelised

* Sujuva lülitusega käivitus
* Pehme libisemiskindel käepide
* LED akutäituvuse näidik
* Läbinähtav tolmukogumise korv 0,75L
* Tööaeg: 100% laetuvusega 14min

Akutolmuimeja STIHL SEA 20 komplekti kuulub

Li-Ion aku AS 2 10,8V (sobib kasutamiseks ka STIHL oksasael GTA 26)
* Akulaadija AL 1
* Tolmufilter
* Filtrikorv
* Kaks erineva suuruse ja laiusega otsikut
* Imemisvoolik
* Pikendustoru
* Hoiukott
* Kasutusjuhend (EST)

Mugavus ja Tõhusus Sinu Käes

Kas oled unistanud tolmuimejast, mis ei sõltu pistikupesast ja annab sulle vabaduse liikuda ning puhastada kõikjal, kus vaja? STIHL SEA 20 akutolmuimeja toob selle unistuse reaalsuseks. See praktiline käsitolmuimeja võimaldab sul unustada juhtme mured ning puhastada hõlpsalt ja kiiresti. Akutolmuimeja STIHL SEA 20 on varustatud võimeka Li-Ion akuga, mis tagab piisava jõudluse ja kestvuse, et hakkama saada erinevate puhastustöödega. Üks suurepärane omadus on tolmuimeja vaikne töö, mis tähendab, et saad seda kasutada ilma ümbritsevaid segamata. Lisaks on tolmuimeja käepärane ja mugav mõlemakäelisel kasutamisel. Käivitusnupu lukustamise võimalus tagab pideva töö ilma katkestusteta. Mustus ja tolm kogunevad läbinähtavasse 0,75-liitrisesse tolmukogumiskasti, mida saab eemaldada vaid ühe liigutusega. See teeb tühjendamise ja puhastamise lihtsaks ning hügieeniliseks.

Kaheastmeline filtrisüsteem ja palju muud

Akutolmuimeja STIHL SEA 20 on varustatud kaheastmelise filtrisüsteemiga, mis tagab, et kogutud mustus ei paisku tagasi õhku. Filtri eemaldamine ja puhastamine on lihtne ning aitab hoida tolmuimeja tõhusust kõrgel tasemel. Mõeldes kasutusmugavusele, on tolmuimejal sujuva lülitusega käivitus ning pehme libisemiskindel käepide, mis tagavad mugava ja kindla haarde. LED-akutäituvuse näidik annab ülevaate aku järelejäänud laetusest, et saaksite tööd planeerida. STIHL SEA 20 akutolmuimeja tehnilised andmed lisavad kindlustunnet selle kasutamisel. 10,8V aku pinge tagab piisava jõu, samas kui tolmuimeja kerge kaal (1,1 kg) muudab selle käsitsemise mugavaks. Maksimaalne vaakum (80 mbar) ja õhuvool (1026 l/min) tagavad tõhusa puhastamise tulemuse. 0,75-liitrine tolmukoguja mahutavus võimaldab korraga koguda suurema koguse mustust, enne kui tühjendamine on vajalik. Tööaeg täielikult laetud akuga on 14 minutit, mis on piisav lühikeste puhastustööde jaoks.

STIHL on ülemaailmne juhtiv kaubamärk, mis on tuntud oma kvaliteetsete ja usaldusväärsete metsa- ja aiatehnika toodete poolest. Ettevõte asutati aastal 1926 Saksamaal ja sellest ajast alates on STIHL pühendunud innovatsioonile, tipptasemel tehnoloogiale ning kvaliteetsele disainile, mis vastab nii professionaalsete kasutajate kui ka koduaednike vajadustele. STIHL kaubamärk on seotud kvaliteedi, vastupidavuse ja tulemuslikkusega. Nende tootevalik hõlmab laias valikus seadmeid, alates mootorsaagidest ja trimmeritest kuni hekilõikurite, murutraktorite ja lehepuhuriteni. Need tööriistad on tuntud oma võimekuse poolest, olgu tegemist metsa langetamise, aia hooldamise või maastikukujundusega.

Üks STIHLi eristav tunnus on nende pühendumus innovatsioonile. Ettevõte investeerib pidevalt teadus- ja arendustegevusse, et luua uusi lahendusi, mis vastaksid tänapäeva muutuvatele vajadustele. See on ilmnenud näiteks nende ergonoomilistes ja efektiivsetes disainides ning tipptasemel tehnoloogilistes omadustes, nagu liitiumioonakude kasutamine või võimsad bensiinimootorid.

STIHL on loonud endale maine kui usaldusväärne partner professionaalsetele metsa- ja aiatööde spetsialistidele. Nende seadmed on tuntud oma vastupidavuse ja pikaajalise jõudluse poolest isegi kõige raskemates tingimustes. Ka koduaednikud hindavad STIHLi tööriistade lihtsat kasutatavust, tõhusust ja mugavust.

Lisaks tehnilistele omadustele on STIHL kaubamärk pühendunud keskkonnateadlikkusele ja jätkusuutlikkusele. Ettevõte arendab aina energiatõhusamaid ja keskkonnasõbralikumaid tehnoloogiaid ning teeb pingutusi, et vähendada oma toodete mõju keskkonnale.

Kokkuvõttes võib öelda, et STIHL on kaubamärk, mida seostatakse kvaliteedi, innovatsiooni ja usaldusväärsusega. Nende aastatepikkune kogemus ja pühendumus on teinud neist eelistatud valiku nii professionaalide kui ka harrastusaednike seas, kes otsivad tippkvaliteediga tööriistu, mis suudavad vastu pidada aja ja väljakutsete jooksul.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

10.8

Kaal (kg)

1.1

Maks. vaakum (mbar)

80

Õhuvool (l/min)

1026

Koguja mahtuvus (L)

0.75

Puhumisfunktsioon

EI

Harjavaba mootor

EI

Aku komplektis

JAH

Laadija komplektis

JAH

Värv

Kirju

Sobivad tooted…