Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT

Kuumakse alates 7.79 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

299.00

Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT ‘i kuuluv akutrimmer on uue disainiga, väga kerge, vaikne, ergonoomiline ja teleskoopvarrega STIHL Compact akusüsteemil töötav trimmer, mis on varustatud AutoCut C 3-2 nailonjõhviga trimmipeaga. Teleskoopvars on kergelt nupule vajutusega pikendatav kuni 20cm. NB! Komplektis 2 akut ja laadija.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT ‘i kuuluv akutrimmer on uue disainiga, väga kerge, vaikne, ergonoomiline ja teleskoopvarrega STIHL Compact akusüsteemil töötav trimmer, mis on varustatud AutoCut C 3-2 nailonjõhviga trimmipeaga. Teleskoopvars on kergelt nupule vajutusega pikendatav kuni 20cm. NB! Komplektis 2 akut ja laadija.

Tootekood: 45220115748 Kategooria:

Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT

Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT ‘i kuuluv akutrimmer on uue disainiga, väga kerge, vaikne, ergonoomiline ja teleskoopvarrega STIHL Compact akusüsteemil töötav trimmer, mis on varustatud AutoCut C 3-2 nailonjõhviga trimmipeaga. Teleskoopvars on kergelt nupule vajutusega pikendatav kuni 20cm. Trimmeril on mugav pehme kattega käepide ja praktiline tööulatuse piiraja (kaitsetraat) puude ja põõsaste ümbert lõikamiseks. Sobib suurepäraselt kodukasutajale aias muru trimmerdamiseks ja töötamiseks müratundlikes piirkondades.

Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT ‘i kuulub:

* Aku AK 10 Compact (72Wh, 2,1 Ah / IEC 2,0 Ah))
* Laadija AL 101
* TASUTA aku AK 20 Compact (144Wh, 4,2 Ah / IEC 3,9 Ah) väärtusega 139 €

Tööajad vastavalt STIHL akule:

AK 10 – 25 min*
AK 20 – 50 min*
AK 30 – 60 min*

Kui oled otsimas parimat lahendust oma aia hooldamiseks, siis ära otsi enam – akutrimmer STIHL FSA 57 Compact on siin, et täita sinu ootused ja ületada need. Oleme uhked, et saame tutvustada sulle seda uut disaini ja tipptasemel omadustega akutrimmerit, mis on varustatud STIHL Compact akusüsteemiga.

Kompaktne disain ja ülikerge kaal

Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT ‘i kuuluva trimmeri disain on läbinud uuenduskuuri, et pakkuda sulle parimat kasutuskogemust. See on äärmiselt kerge, vaid 2.5kg, muutes selle käsitsemise lihtsaks ja vaevatuks. Kasutamise ajal ei väsita sa end mitte ainult vähem, vaid suudad saavutada puhtad ja professionaalsed lõiked. Üks suur eelis, mida akutrimmer STIHL FSA 57 Compact pakub, on selle vaikne töö. See on eriti oluline müratundlikes piirkondades, kus soovid oma aiatöösid teha nii, et naabreid ei segaks. STIHL on pühendunud sulle mugava töökeskkonna loomisele ning FSA 57 Compact akutrimmeriga saad naudinguga oma aiatöid teha.

Ergonoomiline teleskoopvars

Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT ‘i kuuluva trimmeri ergonoomiline disain tagab, et kasutamine on mugav ja käepärane. Pehme kattega käepide istub su käes ideaalselt ning võimaldab sul pikemat aega töötada ilma ebamugavustundeta. Teleskoopvarrega saad trimmeri kergelt nupule vajutades pikendada kuni 20 cm, mis annab sulle suurema ulatuse ja võimaldab paremat juurdepääsu raskemini ligipääsetavatele kohtadele. Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT on varustatud AutoCut C 3-2 nailonjõhv trimmipeaga, mis tagab täpse ja puhta lõiketulemuse. Trimmeriga töötamine on lihtne ja tõhus. Tööulatuse piiraja (kaitsetraat) on praktiline lisand, mis võimaldab sul lõigata puude ja põõsaste ümber nii, et tulemus oleks korrektne ja puhas. See lisab trimmeri kasutusmugavust ning tagab ühtlase tulemuse. Komplekti kuulub ka aku AK 10 Compact (72Wh, 2,1 Ah / IEC 2,0 Ah)) ja laadija AL 101 + TASUTA aku AK 20 Compact (144Wh, 4,2 Ah / IEC 3,9 Ah) väärtusega 139 €

Tark valik

Kokkuvõttes on akutrimmer STIHL FSA 57 Compact suurepärane valik koduaiapidajatele, kes hindavad kvaliteeti, efektiivsust ja kasutusmugavust. Uue disaini, vaikse töö ning ergonoomiliste omadustega trimmeriga saad saavutada professionaalseid lõikeid ilma vaeva ja stressita. Oma keskkonnasõbralikkuse ning mitmekülgse lisavarustusega on see täiuslik partner sinu aiatöödeks. Kui soovid investeerida kvaliteeti ja tulemuslikkusesse, siis STIHL FSA 57 Compact akutrimmer on valik, mis ei jäta sind kunagi alt. STIHL edasimüüjana seisame sulle alati toeks ning aitame sul leida just selle õige tööriista, mis vastab sinu vajadustele ja soovidele. Akutrimmer STIHL FSA 57 Compact KOMPLEKT ‘i kuulub  aku AK 10 Compact (72Wh, 2,1 Ah / IEC 2,0 Ah)) ja laadija AL 101 + TASUTA aku AK 20 Compact (144Wh, 4,2 Ah / IEC 3,9 Ah) väärtusega 139 €

STIHL kvaliteet

Kui oled otsimas usaldusväärset partnerit oma aia hooldamiseks, on STIHL akutrimmerid kindlasti esmaklassiline valik. Tuntud oma kvaliteedi ja tõhususe poolest on STIHL kujunenud aastakümnete jooksul juhtivaks brändiks muruhooldusseadmete valdkonnas ning nende akutrimmerid ei ole erandiks. STIHL on tuntud oma tipptasemel tehnoloogia ja insenerilahenduste poolest ning see kajastub selgelt ka nende akutrimmerites. Nende trimmerid pakuvad täpseid ja puhtaid lõikeid, mis jätab su aia väljanägemise silmapaistvaks. Kasutades innovatiivseid lõikeorganeid ja täpset konstruktsiooni, saad saavutada professionaalseid tulemusi isegi koduaias.

STIHL akutrimmerid on suurepärane näide sellest, kuidas saab tõhusust ühendada keskkonnasõbralikkusega. Kuna need töötavad akutoitel, ei ole vaja kütust või õli, mis tähendab väiksemat süsinikujalajälge ja vähem õhusaastet. See on oluline samm säästva aiatööriista kasutamise suunas. Üks tüütu aspekt aiatöödel võib olla müra. STIHL akutrimmerid on konstrueeritud nii, et nende müratase oleks võimalikult madal. See tähendab, et saad naabrite ja keskkonna suhtes sõbralikuks jäädes nautida vaiksemaid aiatöösid.

Kokkuvõttes on STIHL akutrimmerid suurepärane valik igale aednikule, olgu tegemist professionaaliga või lihtsalt kirgliku koduaiapidajaga. Nende tipptasemel tulemused, keskkonnasõbralikkus, kasutajamugavus ja mitmekülgsus teevad neist usaldusväärse partneri aiatöödeks. Kui soovid investeerida kvaliteeti, tõhususse ja jätkusuutlikkusse, siis on STIHL akutrimmerid kindlasti esimene valik, mida peaksid kaaluma.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36

Komplektis tööorgan

trimmipea

Kaal (kg)

2.5

Harjavaba mootor

EI

Kogupikkus (cm)

147

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Võtmeta reguleeritav käepide

JAH

Traksid / kanderihm

EI

Trimmipea / trimmitamiil

1.6mm, Autocut C 3-2

Lõikenuga

EI

Saeketas

EI

Laadija komplektis

JAH

Aku komplektis

JAH

Sobivad tooted…