Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact

Kuumakse alates 7.33 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

279.00

Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact on kerge ja hästi tasakaalus, vaikne, EC – STIHL harjavaba mootor, ergonoomiline STIHL Compact akusüsteemil töötav trimmer, mis on varustatud AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipeaga – lõikekaar 35cm. Trimmeril on mugav pehme  kattega käepide ja reguleeritav ümarkäepide. Sujuva kiirusega lüliti ja praktiline tööulatuse piiraja (kaitsetraat) puude ja põõsaste ümbert lõikamiseks.  NB! Ilma aku ja laadijata!

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact on kerge ja hästi tasakaalus, vaikne, EC – STIHL harjavaba mootor, ergonoomiline STIHL Compact akusüsteemil töötav trimmer, mis on varustatud AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipeaga – lõikekaar 35cm. Trimmeril on mugav pehme  kattega käepide ja reguleeritav ümarkäepide. Sujuva kiirusega lüliti ja praktiline tööulatuse piiraja (kaitsetraat) puude ja põõsaste ümbert lõikamiseks.  NB! Ilma aku ja laadijata!

Tootekood: FA040115704 Kategooria:

Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact

Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact on kerge ja hästi tasakaalus, vaikne, EC – STIHL harjavaba mootor, ergonoomiline STIHL Compact akusüsteemil töötav trimmer, mis on varustatud AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipeaga – lõikekaar 35cm. Trimmeril on mugav pehme  kattega käepide ja reguleeritav ümarkäepide. Sujuva kiirusega lüliti ja praktiline tööulatuse piiraja (kaitsetraat) puude ja põõsaste ümbert lõikamiseks. Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact alumiiniumist vars koos uuendusliku oranži värvi mootorikorpusega sobib suurepäraselt kodukasutajatele aedadesse ja töötamiseks müratundlikes piirkondades.

NB! Aku ja laadija lisavarustusena! Vaata akusid ja laadijaid SIIT.

Saadaval ka aku ja laadijaga STIHL FSA 60 R Compact komplekt.

Tööajad vastavalt STIHL akule:

AK 20 – 25 min*
AK 30 – 32 min*

*Tööajad optimaalse koormusega.

Kui otsid kergesti kasutatavat, kuid tugeva jõudlusega trimmerit, siis ei pea sa enam otsima. Tutvustame sulle STIHL FSA 60 R Compact akutrimmerit, mis on tõeline tipptasemel abiline Sinu aias.

Kerge ja tasakaalus disain

Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact kergus ja tasakaalustatud disain teevad selle kasutamise lihtsaks ning vaevatuks. See ei koorma sind ega tee trimmeriga töötamist ebamugavaks. Liikudes läbi aia ja hooldades muru, on akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact alati sinu käeulatuses ning valmis tegutsema. Üks oluline komponent, mis eristab FSA 60 R Compact trimmerit, on selle EC – STIHL harjavaba mootor. See mootor tagab sujuva ja jõulise jõudluse ning säästab energiat, tagades samal ajal pika eluea. Kombineerides tugevust ja tõhusust, on see mootor südameks trimmerile, mis viib su aiatööd uuele tasemele.

STIHL Compact akusüsteem

Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact trimmeriga  töötamine on nauditav tänu mugavale STIHL Compact akusüsteemile. See tagab, et trimmer on kerge ja lihtsasti käsitsetav, andes sulle täieliku kontrolli oma aiatööde üle. Reguleeritav ümarkäepide tagab täiendava mugavuse ning võimaldab sul trimmerit täpselt juhtida. Akutrimmer STIHL FSA 60 R Compact  on varustatud AutoCut C 6-2 nailonjõhviga trimmipeaga, mille lõikekaar on lausa 35 cm. See tähendab, et saad suurema ala lõigatud ühe lõikega, säästes aega ja vaeva. Trimmeriga töötamine on lihtne – suuna trimmer vajalikku kohta ning AutoCut C 6-2 tagab täpse ja korrektse lõike. STIHL FSA 60 R Compact akutrimmeriga kaasneb mitmekülgne lisavarustus, mis laiendab trimmeri võimalusi. Valikus on erineva mahutavusega Compact seeria akud, sealhulgas AK 20 Compact (144Wh, 4,2 Ah / IEC 3,9 Ah) ja AK 30 Compact (187Wh, 5,2 Ah / IEC 4,9 Ah). Valikus on ka erinevad akulaadijad, sealhulgas AL 101, AL 300, mis tagavad kiire ja tõhusa laadimise. Uus plastiknugadega trimmipea Polycut 6-2 ja trimmitamiil 2,0 mm võimaldavad sul kohandada trimmerit vastavalt erinevatele töödele.

Kiiruse regulaator ja tööulatuse piiraja

Akutrimmeril STIHL FSA 60 R Compact on sujuva kiirusega lüliti, mis võimaldab sul täpselt reguleerida trimmeri lõikekiirust vastavalt vajadusele. Lisaks on trimmeril praktiline tööulatuse piiraja (kaitsetraat), mis on suureks abiks puude ja põõsaste ümber lõikamisel. See tagab, et su aed näeb välja hoolitsetud ja korras. FSA 60 R Compact akutrimmeri alumiiniumist vars on vastupidav ning samas kerge, muutes trimmeri kasutamise veelgi mugavamaks. Uuenduslik oranži värvi mootorikorpus lisab trimmerile silmapaistvust ning muudab selle atraktiivseks aiatööriistaks.

STIHL kvaliteet

Kui oled otsimas usaldusväärset partnerit oma aia hooldamiseks, on STIHL akutrimmerid kindlasti esmaklassiline valik. Tuntud oma kvaliteedi ja tõhususe poolest on STIHL kujunenud aastakümnete jooksul juhtivaks brändiks muruhooldusseadmete valdkonnas ning nende akutrimmerid ei ole erandiks. STIHL on tuntud oma tipptasemel tehnoloogia ja insenerilahenduste poolest ning see kajastub selgelt ka nende akutrimmerites. Nende trimmerid pakuvad täpseid ja puhtaid lõikeid, mis jätab su aia väljanägemise silmapaistvaks. Kasutades innovatiivseid lõikeorganeid ja täpset konstruktsiooni, saad saavutada professionaalseid tulemusi isegi koduaias.

STIHL akutrimmerid on suurepärane näide sellest, kuidas saab tõhusust ühendada keskkonnasõbralikkusega. Kuna need töötavad akutoitel, ei ole vaja kütust või õli, mis tähendab väiksemat süsinikujalajälge ja vähem õhusaastet. See on oluline samm säästva aiatööriista kasutamise suunas. Üks tüütu aspekt aiatöödel võib olla müra. STIHL akutrimmerid on konstrueeritud nii, et nende müratase oleks võimalikult madal. See tähendab, et saad naabrite ja keskkonna suhtes sõbralikuks jäädes nautida vaiksemaid aiatöösid.

Kokkuvõttes on STIHL akutrimmerid suurepärane valik igale aednikule, olgu tegemist professionaaliga või lihtsalt kirgliku koduaiapidajaga. Nende tipptasemel tulemused, keskkonnasõbralikkus, kasutajamugavus ja mitmekülgsus teevad neist usaldusväärse partneri aiatöödeks. Kui soovid investeerida kvaliteeti, tõhususse ja jätkusuutlikkusse, siis on STIHL akutrimmerid kindlasti esimene valik, mida peaksid kaaluma.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36

Komplektis tööorgan

trimmipea

Kaal (kg)

3.3

Harjavaba mootor

JAH

Kogupikkus (cm)

168

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Võtmeta reguleeritav käepide

EI

Traksid / kanderihm

EI

Trimmipea / trimmitamiil

2.0mm, Autocut C6-2

Lõikenuga

EI

Saeketas

EI

Laadija komplektis

EI

Aku komplektis

EI

Sobivad tooted…