Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

EGO Aku 2.5Ah

Kuumakse alates 4.44 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

149.00

EGO aku 2.5Ah laadimisaeg kiirlaadijaga 30 min, tavalaadijaga 50 min. Üks ja sama Arc Liitiumaku sobib kõikide EGO Power+ tööriistadega.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

EGO aku 2.5Ah laadimisaeg kiirlaadijaga 30 min, tavalaadijaga 50 min. Üks ja sama Arc Liitiumaku sobib kõikide EGO Power+ tööriistadega.

Tootekood: BA1400T Kategooria:

EGO aku 2.5Ah

EGO aku 2.5Ah laadimisaeg kiirlaadijaga 30 min, tavalaadijaga 50 min.

Elektriliste tööriistade areng on toonud kaasa uue ajastu, kus aku kvaliteet mängib otsustavat rolli kasutaja kogemuses. EGO Power+ Arc Lithium 56V 2.5Ah aku on suurepärane näide tipptasemel tehnoloogiast, pakkudes mitte ainult kiiret laadimist, vaid ka innovaatilisi disainielemente, mis tagavad maksimaalse jõudluse ja pika kasutusaja. Üks ja sama Arc Liitiumaku sobib kõikide EGO Power+ tööriistadega. See tähendab, et ühe aku soetamine annab võimaluse kasutada seda mitmete erinevate elektriliste tööriistade jaoks. See mitte ainult ei lihtsusta varustuse haldamist, vaid muudab ka kogu süsteemi kasutamise äärmiselt mugavaks.

EGO aku 2.5Ah  laadimiskiirus ja efektiivsus

EGO aku 2.5Ah  Liitiumaku laadimisaeg on üks kiiremaid turul, vaid 30 minutit kiirlaadijaga ja 50 minutit tavalaadijaga. See tähendab, et kasutajad saavad kiiresti naasta töö juurde, minimeerides ooteaega. Kiire laadimise võime tagab, et aku on alati valmis töötama, olles ideaalne lahendus nii professionaalsetele kasutajatele kui ka koduaednikele. EGO Power+ Arc Liitiumaku eristub teistest tänu oma unikaalsele Arc disainile, mis on ehitatud nagu ükski teine aku turul. See disain on algusest peale mõeldud selleks, et konkureerida bensiinimootori võimsusega, pakkudes samal ajal kõrgtasemelist aku jahutust. Traditsiooniliste tellisekujuliste akude probleemiks on kuumenemine, mille tulemusel nad välja lülituvad. EGO Arc disain aga hajutab kuumust tõhusamalt, tagades stabiilse ja usaldusväärse energiatootmise. Kõik akuelemendid on ümbritsetud unikaalse Keep Cool™ materjaliga, mis suudab neelata soojusenergiat ja hoida akuelemente pikema aja jooksul optimaalsel temperatuuril. See tähendab, et EGO Power+ Arc Liitiumaku suudab vastu pidada intensiivsetele töötingimustele, tagades samas pika kasutusea ja kõrge jõudluse.

Intelligentne energiahaldus

EGO aku 2.5Ah liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, jälgides pidevalt iga akuelementi ja optimeerides nende tööd. See tagab, et kasutajad saavad alati parima võimsuse, optimaalse jõudluse ja pikema tööaja, olgu töötingimused millised tahes. Nutikas energiahaldus on üks peamisi omadusi, mis muudab EGO akud kasutajasõbralikuks ja efektiivseks valikuks. EGO Power+ on võtnud kasutusele lähenemise, kus akud paigaldatakse tööriistadest väljapoole, tagamaks parema jahutuse. Vaikkate kaitseb akut tolmu ja niiskuse eest, samas kui lööke ja vibratsiooni neelav korpus lisab vastupidavust. See konstruktsiooniline lähenemine muudab EGO akud vastupidavaks ka karmides töökeskkondades.

Ego akudest

EGO Power+ on tuntud oma kvaliteetsete ja innovaatiliste toodete poolest ning nende akud on selles osas eriti silmapaistvad. EGO Power+ akud on kavandatud pakkuma võimsust, vastupidavust ja suurepärast jõudlust, muutes need ideaalseks valikuks nii professionaalsetele kasutajatele kui ka koduaednikele. Selles artiklis uurime lähemalt EGO Power+ akude eripärasid ja nende eeliseid erinevate tööriistade jaoks.

EGO Power+ akud on loodud töötama sünergias EGO Power+ tööriistadega. See tagab täieliku ühilduvuse ning võimaldab sul kasutada sama akut erinevates elektrilistes tööriistades. Olgu tegemist muruniiduki, hekilõikuri või õhupuhastiga, EGO akud on kohandatud vastavalt erinevate tööriistade energiavajadustele. Ego on pühendunud uusimate tehnoloogiate kasutamisele, et tagada nende akude pikaajaline vastupidavus. Liitium-ioon tehnoloogia annab akudele võime säilitada oma laetust kauem, vähendades samal ajal mäluefekti riski. See võimaldab kasutajatel maksimeerida tööaega ilma sagedaste laadimistega tegelemata. EGO Power+ akude kiire laadimine muudab need tõeliselt kasutajasõbralikuks. Kiirlaadimise võime tagab, et saad oma tööriista kiiresti taas töökorda seada, vähendades seisakuaega ja suurendades produktiivsust. Lisaks on EGO Power+ akud optimeeritud nii, et nad suudavad pakkuda tõhusat energianõudlust, mis vastab erinevatele töötingimustele.

EGO akud pole mitte ainult võimsad, vaid ka üllatavalt kerged. See muudab tööriista kasutamise mugavaks ja vähendab kasutaja väsimust. Kerged akud tagavad ka tasakaalustatud kaalu tööriistaga, muutes selle kasutamise veelgi ergonoomilisemaks.

EGO usaldab oma toodete vastupidavust ja seetõttu pakub pikendatud garantiid nii eraisikutele kui ka profikasutajatele. See annab kindluse ja rahuolu, teades, et oled investeerinud mitte ainult kvaliteetsetesse akudesse, vaid ka tootjasse, kes seisab oma toodete vastupidavuse eest.

Pikendatud garantii ja registreerimine

EGO aku 2.5Ah ‘le kehtib toote registreerides pikendatud garantii eraisikule 36 kuud ja profikasutajale 24 kuud. Registreerides oma EGO akut veebis, saavad kasutajad mitte ainult nautida pikemat garantiiperioodi, vaid ka täiendavat kindlustunnet oma investeeringu osas. Registreeri oma EGO aku siin: Registreeri siin.

Tootja

EGO

Aku / seeria

EGO Power+ Arc Lithium

Sobivad tooted…