Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Murutrimmer STIHL FS 38

Kuumakse alates 5.32 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 239.00€.Current price is: 189.00€.

Murutrimmer STIHL FS 38 on võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga paindvõlliga trimmer, mis tagab hea võimsuse ja kaalu suhte ning niitmistulemuse. Pika kasutuseaga seade.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Murutrimmer STIHL FS 38 on võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga paindvõlliga trimmer, mis tagab hea võimsuse ja kaalu suhte ning niitmistulemuse. Pika kasutuseaga seade.

Tootekood: 41400122354 Kategooria:

Murutrimmer STIHL FS 38

Murutrimmer STIHL FS 38 on võimas ja uuendusliku lahendusega 2-MIX mootoriga paindvõlliga trimmer, mis tagab hea võimsuse ja kaalu suhte ning niitmistulemuse. Pika kasutuseaga seade, mis sobib muru trimmerdamiseks koduaias ja selle ümbruses. Murutrimmer FS 38 võib lisaks kasutada plastikteraga trimmipead POLYCUT 6-2, mis võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga. Hoolduseks on saadaval hoolduskomplekt FS38,FS55R,FS55 / Kit 24, mille kasutamine on lihtne. Saadaval on ka kanderihm. ja erinevates kogustes  2.0mm trimmitamiil.
Kui otsid täpset, võimsat ja professionaalset lahendust oma aiatöödele, siis on STIHL FS 38 murutrimmer sinu parim valik. Selle 2-MIX mootori tehnoloogia, paindvõlli disain ning mitmekülgsed lisavarustuse valikud tagavad, et suudad oma muruniitmistööd teha tõhusalt ja täpselt. Murutrimmer STIHL FS 38 südameks on 2-MIX mootor, mis ühendab endas kõrge võimsuse ja kerguse. See innovatiivne mootorilahendus tagab suurepärase võimsuse ja kaalu suhte, võimaldades sul teha tõhusat muruniitmist igas aias.

NB! Paindvõlliga, liuglaagriga murutrimmeritel ei saa ega ka tohi kasutada metallist terasid! 

Murutrimmer STIHL FS 38 komplekti kuulub:

* Trimmipea AUTOCUT C 6-2
* Kaitseprillid
* Kasutusjuhend (EST)

2-MIX Mootor: võimsus ja kergus ühes

Murutrimmer STIHL FS 38 südameks on 2-MIX mootor, mis ühendab endas kõrge võimsuse ja kerguse. See innovatiivne mootorilahendus tagab suurepärase võimsuse ja kaalu suhte, võimaldades sul teha tõhusat muruniitmist igas aias. Olgu tegemist väikese koduaiaga või selle ümbruse korrastamisega, FS 38 teeb selle ülesande muretult. 2-MIX: Kasutades STIHLi poolt väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See padi vähendab värske kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse-kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust paremini.

Pika kasutuseaga trimmer

Murutrimmer STIHL FS 38 on varustatud paindvõlliga, mis tagab trimmeri pika kasutusea ning sujuva ja tõhusa töö. See võimaldab sul niita ka raskesti ligipääsetavates kohtades ning saavutada ühtlase niitmistulemuse. Võimalus kasutada kahte erinevat trimmipead, AUTOCUT C 6-2 tamiil või plastikteraga POLYCUT 6-2. Plastikteraga trimmipead POLYCUT 6-2 võimaldab tugevama heina niitmist ning kulub vähem võrreldes traditsioonilise trimmitamiiliga. See teeb murutrimmer STIHL FS 38 ‘st mitmekülgseks valikuks erinevateks niitmistöödeks. Oluline on teada, et paindvõlliga, liuglaagriga murutrimmeritel ei tohi kasutada metallist terasid. See tagab ohutuse ja hoiab ära võimalikud kahjustused nii sulle kui ka trimmerile endale. Murutrimmer STIHL FS 38 komplekti kuuluvad olulised lisad, mis tagavad sulle turvalise ja mugava kasutuskogemuse. Kaitseprillid kaitsevad silmi pritsmete ja lenduvate osakeste eest ning tagavad turvalise töö. Kasutusjuhend (EST) annab sulle täieliku ülevaate trimmeri kasutamisest ning hooldamisest.

STIHL kvaliteet

STIHL bensiinimootoriga trimmerid on loodud vastama professionaalsetele nõudmistele. Need masinad on mõeldud tõsisteks ülesanneteks nagu muru niitmine ja kõrge rohu lõikamine ning väiksemamahulised võsatööd. Nende võimsus ja vastupidavus teevad neist suurepärase valiku nii kodukasutajatele kui ka professionaalsetele haljastusteenuste pakkujatele.  STIHL bensiinimootoriga trimmerid pakuvad suurepärast jõudlust. Need on varustatud kõrgkvaliteetsete bensiinimootoritega, mis tagavad võimsa ja tõhusa lõiketulemuse. Olenemata sellest, kas peate käsitlema väikest aeda või suurt maastikku, suudavad STIHLi trimmerid tagada ühtlase ja puhta tulemuse.
STIHL panustab keskkonnasõbralikkusesse. Nende bensiinimootoriga trimmerid on välja töötatud nii, et need vastaksid rangetele heitgaasinormidele ning oleksid võimalikult keskkonnasäästlikud. See tähendab, et saate nautida võimsust ja jõudlust, kartmata liigset keskkonda saastavat mõju. STIHL pakub laias valikus mudeleid, mis sobivad erinevate vajaduste ja eelistustega klientidele. Olgu see siis kerge ja manööverdatav trimmer koduaiaks või tugev ja vastupidav masin suuremahuliste tööde jaoks, STIHLil on lahendus igaks olukorraks. STIHL on tuntud oma pikaajalise kvaliteedi, usaldusväärsuse ja jõudluse poolest. Kui soovite osta bensiinimootoriga trimmeri, siis STIHL on kindlasti väärt valik. Nende tooted tagavad teile mitte ainult suurepärase tulemuse, vaid ka rahulolu teadmisega, et kasutate tippkvaliteediga tööriista, mis on loodud vastu pidama aastaid.

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

0.65

Töömaht (cm³)

27.2

Komplektis tööorgan

trimmipea

Kaal (kg)

4.2

STIHL M-Tronic

Ei

STIHL ErgoStart

Ei

Mootori seeria

2-MIX

Kütusepump

Jah

Õhufilter

FLIIS

Kütusepaak (L)

0.33

Kogupikkus (cm)

147

Võtmeta reguleeritav käepide

JAH

Traksid / kanderihm

EI

Trimmipea / trimmitamiil

2.0mm, Autocut C6-2

Lõikenuga

EI

Saeketas

EI

Käepidemesoojendus

Ei

Sobivad tooted…