Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

STIHL robotniiduk iMOW RMI 422

Kuumakse alates 23.15 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 1422.32€.Current price is: 989.00€.

See toode on hetkel laost otsas.
Saadavuse täpsustamiseks saada meile palun all oleva vormi kaudu päring.

Kontakt

Robotniiduk STIHL iMOW RMI 422 on mõeldud niidualadele 300 ~ 800 m². STIHL robotniiduki purunemiskindel kahepoolse teritusega multšimistera tagab täpse ja puhta lõike.

Laost otsas See toode ei ole hetkel saadaval. Küsi saadavust.

Robotniiduk STIHL iMOW RMI 422 on mõeldud niidualadele 300 ~ 800 m². STIHL robotniiduki purunemiskindel kahepoolse teritusega multšimistera tagab täpse ja puhta lõike.

Tootekood: 63010111403 Kategooriad: ,

Robotniiduk STIHL iMOW RMI 422

Robotniiduk  STIHL iMOW RMI 422 niidab muru iseseisvalt ja täpselt nii, nagu seda temalt ootad. Niiduk teab igal ajal, kui palju murupinnast on juba niidetud ja mis niitmisplaanis veel ees ootab. Vastavalt Sinu vajadusele on võimalik koostada niitmisplaan, näiteks kui soovid oma aias toimetada ega taha, et masin samal kellaajal niidaks. iMOW® tunneb takistusi kergest kokkupuutest ja pöörab neist kõrvale. Selle nutikas laadimissüsteem otsustab iseseisvalt, kas kiirlaadimine on eelseisvate niitmistööde puhul vajalik või kas akut saab laadida aeglaselt ja säästvalt tavarežiimil. Vähem oluline pole ka see, et iMOW LCD seadistamise ja juhtimise menüü on eestikeelne.  Robotniiduk STIHL iMOW RMI 422 on mõeldud niidualadele 300 ~ 800 m².

Niitmine robotniidukiga STIHL iMOW RMI 422

Robotniiduk STIHL iMOW RMI 422 niidab ära ka kõige keerukamad murupinnad ja vallutab kuni 35% (20˚) tõusud. Purunemiskindel kahepoolse teritusega multšimistera tagab täpse ja puhta lõike.  Robotniiduki poolt niidetav ala piiratakse piirdekaabliga. Piirdekaabel on saadaval rullina või osana paigalduskomplektist. STIHL robotniiduk iMOW on varustatud vihmasensoriga, mille tundlikkust on võimalik muuta selliselt, et iMOW niidab lausvihmaga või lõpetab niitmise esimeste vihmapiiskade tuvastamisel. iMOW on tõeline tööloom. Kui murupind on ebaühtlane ja liigendatud, vaatame selle meelsasti üle ning leiame Sulle parima lahenduse.

Robotniiduk STIHL iMOW RMI 422 on multšimisfunktsiooniga. Niitmise ajal peenestab see murulibled multšimistera abiga väikesteks tükkideks ja jätab bioloogilise väetisena niidetud pinnale. Pehmed madalad servad (nt maapinnaga samal tasapinnal terrassid või teerajad) piiratakse kaabliga nii, et iMOW lõikab muruserva puhtalt ja täiuslikult. Kõvade servade (nt seinad või kõrged terrassid) juures paigaldame iMOW nii, et see niidab nii lähedalt kui võimalik. STIHL robotniidukiga saab niita ka kahte erinevat muruplatsi, kui need on omavahel piirdekaabliga ühendatud või kui teisel krundil on veel üks dokkimisjaam. Võta meiega julgelt ühendust, et täpsemalt oma aia osas selgust saada.
Robotniiduk STIHL iMOW RMI 422 töötab ülivaikselt, tänu millele võib ta julgelt tööle panna ka öösel. Põõsad, peenrad, puud või teised püsivad osad saab piirdekaabli abiga välja jätta. Kui STIHL robotniiduk iMOW märkab mõnd teist planeerimata takistust, nt aiatoole, tuvastab ta oma katte all asuvate sensoritega, millises suunas ta saab takistusest kõige paremini mööda sõita.

Turvalisus

STIHL robotniiduk iMOW on varustatud erinevate sensoritega. Näiteks niipea kui keegi üritab seadet üles tõsta või seda puudutab seiskub iMOW  ning selle tera koheselt. Manuaalne stoppnupp pakub lisaturvalisust. Peale selle saad iMOW nii seadistada, et seda saab kasutada ainult isikliku PIN-koodiga. Kõigil STIHL robotniidukite mudelitel on alarm, mis aktiveerub, kui seade üles tõstetakse. iMOW saab seadistada nii, et see töötab ainult siis, kui enne on sisestatud PIN-kood.
C-mudeli korral on veel võimalus saada e-kiri või tekstisõnumi, kui iMOW tõepoolest ärandatakse. Peale selle saab iMOW-i äpi kaudu näha seadme asukohta.

STIHL robotniiduki äpp

Kasutades iMOW äppi saab STIHL robotit (C ja PC mudel) juhtida ka kodust eemal olles, võtta vastu olekuteateid või kontrollida kasvõi seda, kas robot on tööl või puhkab. iMOW robotniiduki saab liita ka nutikodu süsteemiga! Äpis saab koostada niitmisplaani ise se või koostatakse see automaatselt. Võid oma soovi järgi kindlaks määrata, kas iMOW peab niitma ainult siis, kui oled kodus, või näiteks ainult öösiti. iMOW niidab seega iseseisvalt ja niiduplaani järgi. STIHL robotniiduki äpp on täiesti ilma igasuguste lisatasudeta!

STIHL robotniiduk iMOW RMI 422 komplektis:

 • robotniiduki laadimisjaam kinnitusvaiadega
 • laadimisjaama alaldi ja kasutusjuhend robotniidukile

STIHL robotniiduk iMOW RMI 422 lisavarustus:

 • iMow paigalduskomplekt STIHL iKit L ja iMow paigalduskomplekt STIHL iKit S
 • piirdekaabel
 • iMOW laadimisjaama kate
 • iMow roomikrattad STIHL ART 220
 • ühendusklemmid
 • erinevate pikkuste ja mõõtudega piirdekaabel/piirdetraat
 • tera iMow422
 • iMow laadimisjaama kate AIP 602.
 • Vaata kogu robotniidukite lisavarustust SIIT.

NB! Robotniidukit STIHL iMOW RMI 422 ei tohi pesta alt ega ka pealt voolava veega ja survepesuriga! Puhastamiseks kasutage STIHL Puhastuskomplekt MULTICLEAN iMow/RMA, mille komplektis on:  STIHL puhastusvahend MultiClean, 500ml; STIHL puhastushari kaabitsaga ja STIHL mikrokiudlapp.

 

Robotniiduk STIHL iMOW RMI 422 tehnilised andmed

Niidupind (m²) 800,00
Tõusunurk (%/˚) ~ 35 / 20
Mobiilne GPS EI
Juhtpult LCD / eestikeelne
Kaal (kg) 9,00
Vihmasensor JAH / astmeline
Põrkeandur JAH
Kallutusandur JAH
PIN JAH / 4 astet
GPS tarkvara
GPS teavitus
Käivituspunktid Laadimisdokk + 4 punkti
Niidugraafik Dünaamiline / seadistatav / välja lülitatav
Käsiniitmise võimalus EI
Laadimisdokki sõitmine Automaatne / käsklustega puldilt-jaamast
Laadimine Automaatne / vajaduspõhine
Aku / seeria Li-Ion / Integreeritud
Aku pinge (V) 18,5
Aku energia (Wh) 42
Aku mahtuvus 100% laetud (Ah) 2,25
Keskmine niiduaeg (min) 30
Keskmine laadimisaeg (min) ~ 60
Arvestuslikud töötunnid nädalas (h) 16
Lõikesüsteem Multšiv niiduseade
Lõikelaius (cm) 20
Lõiketera kiirus (p/min) 4450
Kõrguse reguleerimine Tsentraalne
Lõikekõrgus (mm) 20 – 60
Müratase rõhk/tugevus (dB) 49/60

 

Muru niitmine ja hooldamine 

Muru niitmine algab kevadel, saavutades kõige intensiivsema aja tavaliselt mai- ja juunikuus. Esimene muru niitmine tuleks teha üpriski kiiresti, kui aiahooaeg on alanud. Seejärel saab juba vastavalt muru kasvule otsustada, kui tihedalt on seda vaja niita. Optimaalne on üks kuni kaks niitmise korda nädalas. Iga hobi aednik, et regulaarne muru niitmine tagab nii kauni kui ka tiheda ja tugeva murulapi. Pealt näha lihtne, kuid vaatamata sellele on ikka paljud inimesed sellega kimpus. Nõuandeid, kuidas muru niitmine peaks käima, on palju, kuid millised neist päriselt töötavad, ei tea paljud.

 • Ideaalne muru pikkus on kolm kuni viis sentimeetrit. Kui muru on madalam kui kolm sentimeetrit, ei ole seda vaja hakata kohe niitma. 
 • Teiseks tuleb muru niitmine ajastada sõltuvalt selle pikkusest.
 • Kolmandaks, pea meeles, et korraga võiks niita vaid kolmandiku pikkusest. Jah, sa mõistad õigesti! Kui muru niitmine on pika puhkuse tõttu mitmeid kordi vahele jäänud, ei tasu ka kümne sentimeetri pikkust muru kohe poole lühemaks niita, vaid piirduda kolmandikuga. Kõrgema heinamaa niitmiseks on parim lahendus vikatiga niitmine. Koduaias tavaliselt pole vaja seda kasutada, sest muruniiduk ja trimmer teevad oma töö ära.
 • Loe lähemalt muru hooldamisest siit
Tootja

STIHL

Niidupind (m²)

800

Tõusunurk (%/˚)

~ 35 / 20

Mobiilne GPS

EI

Juhtpult

LCD / eestikeelne / eemaldatav

Kaal (kg)

9

Vihmasensor

JAH

Põrkeandur

JAH

Kallutusandur

JAH

PIN

JAH

GPS tarkvara

EI

GPS teavitus

EI

Käivituspunktid

Laadimisjaam + 4 punkti

Niidugraafik

Dünaamiline / seadistatav / välja lülitatav

Käsiniitmise võimalus

EI

Laadimisdokki sõitmine

Automaatne / käsklustega puldilt-jaamast

Laadimine

Automaatne / vajaduspõhine

Aku / seeria

Li-Ion

Aku pinge (V)

18.5

Aku energia (Wh)

42

Aku mahutavus 100% laetud (Ah)

2.25

Keskmine niiduaeg (min)

30

Keskmine laadimisaeg (min)

~ 60

Töötunnid nädalas (h)

16

Lõikesüsteem

Multšiv niiduseade

Lõikelaius (cm)

20

Lõiketera kiirus (p/min)

4450

Kõrguse reguleerimine

Tsentraalne

Lõikekõrgus (mm)

20-60

Küsi pakkumist

Robotniidukite päring

Tellija andmed


Sobivad tooted…