Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO KOMPLEKT

Kuumakse alates 16.68 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 1059.00€.Current price is: 699.00€.

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 on kerge, võimas ja vaikne akuga töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud reduktoriga akuvõsalõikur. Aku ja laadija kuuluvad komplekti.

Laos (saab järeltellida)

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 on kerge, võimas ja vaikne akuga töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud reduktoriga akuvõsalõikur. Aku ja laadija kuuluvad komplekti.

Tootekood: FA012000002K Kategooriad: ,

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 on kerge, võimas ja vaikne akuga töötav professionaalseks kasutamiseks mõeldud reduktoriga akuvõsalõikur. Sobib suurepäraselt kultuurihoolduse ja valgustuse tegemiseks metsades ning suuremate pindade niitmiseks. Võsalõikuril on STIHLi EC-harjavaba 1,2kw elektrimootor ja tagab mehaanilise väljundvõimsuse max. 1,0 kW. EC-mootor on energiatõhus, kergekaaluline ja väike ning lisaks madala vibratsioonitasemega. Õhufilter tagab hea jahutuse ja puhtuse EC-harjavabas elektrimootoris ning annab mootorile pika eluea. Õhufiltrit on lihtne puhastada. IPX4 veekindlus võimalidab töötada ka vihmaga. Lõikekiirus on reguleeritav kolme erineva kiiruse vahel LED anduriga, millega saate töötada energiasäästlikult. Madala mürataseme tõttu saate kasutada ka müratundlikes tööpiirkondades. 
NB! Kasutamisel ei vaja kõrvaklappe! STIHL FSA 135 on akutoitel võsalõikur, mis ühendab endas tipptasemel tehnoloogia, võimsuse ja kasutusmugavuse. See on ideaalne valik nii professionaalsetele aednikele kui ka kodukasutajatele, kes otsivad tõhusat ja usaldusväärset tööriista võsa lõikamiseks, muru korrastamiseks ja muudeks aiatöödeks.

Tipptasemel Akutehnoloogia

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135  kasutab STIHLi viimast sõna akutehnoloogias, tagades pika tööaja ühe laadimisega ja võimsa jõudluse igal kasutuskorral. Tänu sellele ei pea kasutaja muretsema tangentsiaalsete juhtmete ega bensiini kulu pärast, vaid saab keskenduda tööle ilma segavate faktoriteta. Kiire laadimisaeg tagab, et olete alati valmis, kui töö vajab tegemist.

Võimas ja Tõhus Lõikamine

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 pakub muljetavaldavat lõikejõudu ja efektiivsust. Selle võimas mootor tagab kiire ja sujuva lõike, olgu tegemist siis paksu võsa või kõrge muruga. Lisaks on sellel lõikuril tipptasemel lõiketehnoloogia, mis tagab täpse ja puhta lõike igal kasutuskorral, vähendades tööaja ja vaeva.

Kerge ja Ergonoomiline Disain

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 on loodud kasutaja mugavuse silmas pidades. Selle kerge ja tasakaalustatud disain tagab mugava käsitsemise isegi pikemate tööperioodide jooksul. Ergonoomilised käepidemed ja juhtimisnupud on paigutatud nii, et need oleksid kasutajale hõlpsasti ligipääsetavad ja mugavad, võimaldades täpset ja kontrollitud tööd.

Kasutusmugavus ja Ohutus

STIHL FSA 135 on varustatud mitmete funktsioonidega, mis muudavad selle kasutamise lihtsaks ja mugavaks. Näiteks on sellel reguleeritav lõikepea nurk, mis võimaldab lõikamist erinevate nurkade alt, tagades täpsema tulemuse erinevates olukordades. Lisaks on see lõikur varustatud mitmete turvafunktsioonidega, sealhulgas ketipiduriga, mis peatab keti pöörlemise hetkega, kui tekib ootamatu tagasilöök, tagades kasutajale suurema ohutuse.

Vastupidav ja Kvaliteetne Konstruktsioon

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 on ehitatud vastupidavast ja kvaliteetsest materjalist, mis tagab selle pikaajalise vastupidavuse ja vastupidavuse. Olgu töötingimused millised tahes, see lõikur suudab vastu pidada karmidele välitingimustele ja pakkuda usaldusväärset jõudlust aastateks. Kokkuvõttes on STIHL FSA 135 akuvõsalõikur täiuslik valik neile, kes otsivad võimsat, usaldusväärset ja kasutajasõbralikku tööriista aiatöödeks. Selle tipptasemel akutehnoloogia, võimas jõudlus ja kasutusmugavus muudavad selle ideaalseks valikuks nii professionaalsetele aednikele kui ka kodukasutajatele. Investeeri STIHLi kvaliteeti ja avasta, kuidas võib tööriist muuta teie aiatööd lihtsamaks ja nauditavamaks kogemuseks.

Akuvõsalõikur STIHL FSA 135 PRO KOMPLEKTI kuulub:

* Aku AP 200 (187Wh, 4,8Ah)
* Akulaadija AL 300
* Universaaltraksid FS
* Murutera 260-2, ava 25,4 mm
* Trimmikaitsekomplekt universaalne
* Rohukettale transportkaitse D255
* Trimmipea AutoCut C26-2
* Saeketas 200mm
* Saekettakaitse 200mm
* Kombivõti võsalõikur STIHL, 19 x 16 mm + torx 27
* Kaitseprillid
* Saeketta ja kolmiknoa kinnituskomplekt (mutter, surveseib ja mutrikaitse)
* Kasutusjuhend (EST)

Akuvõsalõikur FSA 135 PRO-le on lisavarustusena saadaval Aku AP 300 S PRO, aku AP 500 S PRO, seljaskantav aku AR 2000 L PRO, akulaadija AL 500 PRO, akulaadija AL 300 PRO ja järjestikuse 4 aku – akulaadija AL 301-4 PRO. Lisaks on saadaval ka 2-plastikteraga trimmipea POLYCUT 28-2, mis võimaldab ka tugevama heina niitmist ning kulub vähem, võrreldes trimmitamiiliga. Kasutada võib ka heina ja muru niitmiseks metallist kolmiknuga 250mm. Vt. Sobivad tooted!

Tööajad vastavalt STIHLi akule:

AP 200    – tamiil: ~30-15(max) min* / Murutera  ~60-30(max) min*
AP 300 S – tamiil: ~45-25(max) min* / Murutera  ~100-50(max) min*
AP 500 S – tamiil: ~54-30(max) min* / Murutera  ~120-60(max) min*
AR 2000L – tamiil: ~160-90(max) min* / Murutera ~310-160(max) min*
AR 3000L – tamiil: ~200-130(max) min* / Murutera ~430-240(max) min*

*Tööajad optimaalse koormusega

Täiendav võimsustaseme reguleerimise võimalus sõltuvalt tööülesandest võimaldab energiasäästlikku tööd ja pikendab seega tööaega ühe aku laadimise kohta. Määratud tööaja väärtused on keskmistatud väärtused ja võivad olenevalt rakendusest ja lõigatavast materjalist erineda.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36

Komplektis tööorgan

murutera, Saeketas, trimmipea

Kaal (kg)

4.9

Harjavaba mootor

JAH

Kogupikkus (cm)

188

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Võtmeta reguleeritav käepide

JAH

Traksid / kanderihm

Traksid universaalsed

Trimmipea / trimmitamiil

2.4mm, Autocut C26-2

Lõikenuga

Murutera 260mm avaga 25,4mm

Saeketas

Saeketas MZ 200-22 avaga 25,4mm

Laadija komplektis

JAH

Aku komplektis

JAH