Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO

Kuumakse alates 10.01 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 499.00€.Current price is: 399.00€.

Akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO on väga kerge ja vaikne PRO seeria akurohulõikur, mis on varustatud trimmipeaga AutoCut 25-2 nailonjõhviga 2,4 mm. Sobib kasutamiseks suuremates aedades, talumajapidamistes ja professionaalses haljastuses. NB! Aku ja laadija lisavarustusena!

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO on väga kerge ja vaikne PRO seeria akurohulõikur, mis on varustatud trimmipeaga AutoCut 25-2 nailonjõhviga 2,4 mm. Sobib kasutamiseks suuremates aedades, talumajapidamistes ja professionaalses haljastuses. NB! Aku ja laadija lisavarustusena!

Tootekood: 48632000083 Kategooria:

Akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO

Akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO on väga kerge ja vaikne PRO seeria akurohulõikur, mis on varustatud trimmipeaga AutoCut 25-2 nailonjõhviga 2,4 mm ning lisavarustusena on võimalik kasutada lõikenuga ja lõikenoa kaitset. Jõhvi reguleerimine toimub automaatselt, koputades lõikepead vastu maapinda. Sobib kasutamiseks suuremates aedades, talumajapidamistes ja professionaalses haljastuses. 

ECOSPEED pööretepiirajaga kasutusfunktsiooni abil toimub kiiruse reguleerimine vastavalt vajadusele. Näiteks on murunoaga lõigates võimalik vähendada kivide lendumise ohtu.

Akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO  tööajad vastavalt STIHLi akule:

FSA 90 PRO tööaeg sõltub kasutatavast STIHLi akust. Siin on mõned näited:

  • Aku AP 300 S PRO (281Wh, 7,8 Ah / IEC 7,2 Ah): Tamiiliga ~37 min / Muruteraga ~56 min
  • Aku AR 2000L (tamiiliga ~130 min / Muruteraga ~195 min)
  • Aku AR 3000 (tamiiliga ~150 min / Muruteraga ~220 min)
  • Aku AR 3000L (tamiiliga ~195 min / Muruteraga ~290 min)

Need on optimaalsed tööajad tüüpiliste koormuste korral, mis näitavad, et FSA 90 PRO suudab teha pikki ja tõhusaid töötsükleid.

STIHL PRO seeria rohulõikur

Akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO on varustatud ECOSPEED pööretepiirajaga, mis võimaldab kiiruse reguleerimist vastavalt vajadusele. Kui lõikad muru, saad kiirust vähendada, vähendades sellega kivide lendumise ohtu. See annab sulle täieliku kontrolli oma töö üle. Üks akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO nutikaid omadusi on automaatne jõhvi reguleerimine. Kui trimmipea puutub maapinnaga kokku, reguleerub jõhv automaatselt, tagades katkematu tööprotsessi. See omadus säästab aega ja vaeva ning võimaldab sul keskenduda oma aiatööle.

FSA 90 PRO kuulub STIHLi PRO seeriasse, mis tähendab, et see on loodud nõudlikule kasutajale, kes vajab tipptasemel tulemusi. See rohulõikur on varustatud AutoCut 25-2 nailonjõhviga 2,4 mm, mis tagab suure jõudluse ja täpse trimmimise. Kerge kaal ja vaikne töö teevad sellest sobiva valiku nii suuremates aedades, talumajapidamistes kui ka professionaalses haljastuses.

Kui otsid rohulõikurit, mis ühendab endas tõhususe, vaikuse ja mugavuse, siis on STIHL FSA 90 PRO sinu parim valik. See professionaalne akurohulõikur on loodud vastama nõudliku kasutaja vajadustele ning tagama tipptasemel tulemusi. Kui sul on küsimusi või vajad nõu, võta meiega ühendust – oleme alati valmis aitama!

Kõik, mida vajad

Akurohulõikur STIHL FSA 90 PRO komplekt sisaldab kõiki vajalikke tarvikuid ja lisavarustust, et tagada sulle turvaline ja tõhus tööaeg. Lisaks akurohulõikurile kuuluvad komplekti järgmised lisad:

  • Aku AP 300 S PRO või AR 2000L, vastavalt valikule
  • Akulaadija AL 300 või AL 500, vastavalt valikule
  • Trimmitamiilid, muruterad ja trimmipea Polycut 28-2 plastiknugadega
  • Mutrit ja mutrikaitset surveseibiga on vaja murutera kasutamiseks
  • Akuvöö traksidega, aku seljakott, akukott ühenduskaabliga ja akuadapter
STIHL kvaliteet

Kui oled otsimas usaldusväärset partnerit oma aia hooldamiseks, on STIHL akutrimmerid kindlasti esmaklassiline valik. Tuntud oma kvaliteedi ja tõhususe poolest on STIHL kujunenud aastakümnete jooksul juhtivaks brändiks muruhooldusseadmete valdkonnas ning nende akutrimmerid ei ole erandiks. STIHL on tuntud oma tipptasemel tehnoloogia ja insenerilahenduste poolest ning see kajastub selgelt ka nende akutrimmerites. Nende trimmerid pakuvad täpseid ja puhtaid lõikeid, mis jätab su aia väljanägemise silmapaistvaks. Kasutades innovatiivseid lõikeorganeid ja täpset konstruktsiooni, saad saavutada professionaalseid tulemusi isegi koduaias.

STIHL akutrimmerid on suurepärane näide sellest, kuidas saab tõhusust ühendada keskkonnasõbralikkusega. Kuna need töötavad akutoitel, ei ole vaja kütust või õli, mis tähendab väiksemat süsinikujalajälge ja vähem õhusaastet. See on oluline samm säästva aiatööriista kasutamise suunas. Üks tüütu aspekt aiatöödel võib olla müra. STIHL akutrimmerid on konstrueeritud nii, et nende müratase oleks võimalikult madal. See tähendab, et saad naabrite ja keskkonna suhtes sõbralikuks jäädes nautida vaiksemaid aiatöösid.

Kokkuvõttes on STIHL akutrimmerid suurepärane valik igale aednikule, olgu tegemist professionaaliga või lihtsalt kirgliku koduaiapidajaga. Nende tipptasemel tulemused, keskkonnasõbralikkus, kasutajamugavus ja mitmekülgsus teevad neist usaldusväärse partneri aiatöödeks. Kui soovid investeerida kvaliteeti, tõhususse ja jätkusuutlikkusse, siis on STIHL akutrimmerid kindlasti esimene valik, mida peaksid kaaluma.

Tootja

STIHL

Aku pinge (V)

36

Komplektis tööorgan

trimmipea

Kaal (kg)

3.2

Harjavaba mootor

JAH

Kogupikkus (cm)

177

Reduktorinurk ( ˚ )

30

Võtmeta reguleeritav käepide

JAH

Traksid / kanderihm

Traksid universaalsed

Trimmipea / trimmitamiil

2.4mm, Autocut C26-2

Lõikenuga

4mm, Murutera 260mm avaga 25

Saeketas

EI

Laadija komplektis

EI

Aku komplektis

EI

Sobivad tooted…