Lumefrees EGO SNT2124E-AP

Kuumakse alates 23.73 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

1015.65

Lumefrees EGO SNT2124E-AP  – 61 cm koristuslaius ja 51 cm sisselaskekõrgus võimaldavad kiiresti hakkama saada ka kõige sügavama lumega.

Saadaval järeltellimisel Selle toote tarneaeg on kuni 14 päeva.

Lumefrees EGO SNT2124E-AP  – 61 cm koristuslaius ja 51 cm sisselaskekõrgus võimaldavad kiiresti hakkama saada ka kõige sügavama lumega.

Tootekood: SNT2120E-AP Kategooriad: ,

Lumefrees EGO SNT2124E-AP

NB! Ilma aku ja laadijata mudel.

Otsides võimsat ja keskkonnasõbralikku lahendust lumekoristuseks ilma bensiinimootoriga seotud müra ja heitgaasideta? Lumefrees EGO SNT2124E-AP kuulub EGO Power+ Professional lumefreeside sarja. Sellel mudelil on kasutusel innovaatiline Peak Power™ tehnoloogia, mis võimaldab saavutada bensiinimootoriga võrreldavat võimsust.

Võimas ja mugav lumefrees

Peak Power™ tehnoloogia on EGO 56V ARC Lithium™ akude revolutsiooniline kombinatsioon, mis tagab piisava võimsuse isegi kõige raskemate lumekihtide eemaldamiseks. 61 cm koristuslaius ja 51 cm sisselaskekõrgus muudavad lumekoristuse kiireks ja tõhusaks, võimaldades teil hakkama saada isegi sügavaima lumega.

LED-tuled – hea nähtavus ka pimedas

Varahommikune või õhtune lumekoristus pole enam probleem. Lumefrees EGO SNT2124E-AP on varustatud 4 LED-tulega, mis valgustavad teed ja muudavad töö lihtsamaks, isegi kui valgustusolud on piiratud. See lisavõimalus muudab selle lumefreesi ideaalseks valikuks ka talvistel päevadel.

Kasutajasõbralik juhtimissüsteem

Lisaks võimsusele ja tõhususele on Lumefrees EGO SNT2124E-AP varustatud muutuva kiirusega freesiga ja 200° väljaviske reguleerimisega. See võimaldab täielikult juhtida lumekihi eemaldamise suunda ja viskekaugust kuni 14 meetrini. Juhtseadmed on konstrueeritud nii, et neid saab mugavalt kasutada isegi mahukate talvekindadega, tagades täieliku kontrolli lumekoristuse üle.

Tööaeg ja Aku Valikud

EGO mõistab, et kliendid hindavad tööaja ja aku vastavust nende vajadustele. Lumefrees EGO SNT2124E-AP pakub mitmeid erinevaid aku valikuid, mis mõjutavad tööaega:

  • 2x 5 Ah akuga – 23 min*
  • 2x 6 Ah akuga – 28 min*
  • 2x 7,5 Ah akuga – 34 min*
  • 2x 10 Ah akuga – 45 min*

Need tööajad on mõeldud kuni 10 cm lahtise lume koristamiseks loetletud akudega. On oluline märkida, et tegelik tööaeg sõltub mitmetest teguritest, sealhulgas lume sügavusest, lume tüübist ja aku kombinatsioonist.

Registreeri ja Pikenda Garantiiaega

EGO hindab oma kliente ja pakub tasuta pikemat garantiiperioodi, kui toode registreeritakse. Registreeri oma Lumefrees EGO SNT2124E-AP siin: https://egopowerplus.ee/user-login.

Kokkuvõttes on Lumefrees EGO SNT2124E-AP ideaalne valik neile, kes otsivad võimsat, keskkonnasõbralikku ja kasutajasõbralikku lahendust lumekoristuseks. Peak Power™ tehnoloogia, lai koristuslaius, mugavad juhtseadmed ja LED-tuled muudavad selle lumepuhuri parimaks valikuks, et saaksite nautida tõhusat lumekoristust ilma kompromissideta.

Vaata kõiki lumepuhureid siit.

Tootja

EGO

Harjavaba mootor

JAH

Töölaius (cm)

61

Tagurpidikäik

EI

Reguleeritav väljavise

JAH

Viskekaugus

– 14m

Tööaeg EGO 10Ah akuga

kuni 45 min

Sobivad tooted…