Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akusaag EGO CS1610E

Kuumakse alates 8.23 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

319.00

Akusaag EGO CS1610E on vastupidavaim valik isegi kõige raskemateks töödeks. See akusaag teeb palkide, prusside ja okste lõikamise lihtsaks. Tööriistavaba keti pingutamine tagab kiire seadistamise, samal ajal kui keti tagasilöögi kaitse ja elektripidur tagavad turvalise töökeskkonna. NB! Aku ja laadijata komplekt.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akusaag EGO CS1610E on vastupidavaim valik isegi kõige raskemateks töödeks. See akusaag teeb palkide, prusside ja okste lõikamise lihtsaks. Tööriistavaba keti pingutamine tagab kiire seadistamise, samal ajal kui keti tagasilöögi kaitse ja elektripidur tagavad turvalise töökeskkonna. NB! Aku ja laadijata komplekt.

Tootekood: CS1610E Kategooriad: ,

Akusaag EGO CS1610E

Akusaag EGO CS1610E on vastupidavaim valik isegi kõige raskemateks töödeks. See akusaag teeb palkide, prusside ja okste lõikamise lihtsaks. Tööriistavaba keti pingutamine tagab kiire seadistamise, samal ajal kui keti tagasilöögi kaitse ja elektripidur tagavad turvalise töökeskkonna. EGO on tuntud bränd, mis on pälvinud usalduse oma tipptasemel akutoitel tööriistade, sealhulgas akusaagide, valdkonnas. EGO Power+ seeria võimaldab kasutajatel nautida bensiinimootoriga võrdset võimsust, kuid ilma müra, heitgaaside ja bensiiniga seotud probleemideta. See teeb EGO akusaed mitte ainult efektiivseks, vaid ka keskkonnasõbralikuks valikuks.

NB! Aku ja laadijata komplekt. Vaata akusid ning laadijaid siit.

Tipptasemel Tehnoloogia – EGO Arc Lithium 56V Aku

Akusaag EGO CS1610E  muljetavaldavad tööajad. Suure jõudlusega harjavaba mootor võimaldab teha rohkem lõikeid ühe laadimisega.

  • 2,5 Ah akuga: kuni 130 lõiget
  • 5 Ah akuga: kuni 300 lõiget
  • 7,5 Ah akuga: kuni 450 lõiget

Puhas ja Roheline Energia: bensiinimootoriga võrreldamatu

Akusaag EGO CS1610E pakub võrreldavat võimsust bensiinimootoriga, kuid ilma müra, heitgaaside ja bensiiniga seotud probleemideta. Unikaalne Arc liitiumaku on disainitud, et tagada võrdne võimsus, ning selle uuenduslik disain maksimeerib aku jahutamist. EGO Power+ Arc 56V liitiumaku kasutab intelligentset energiahaldust, tagades alati parima võimsuse, jõudluse ja tööaja. Akud on paigaldatud tööriistadest väljapoole, tagades kaitse tolmu, niiskuse, löökide ja vibratsiooni eest. Lisaks on aku kiiresti laetav.

EGO Power+ süsteem pakub bensiinimootoriga võrreldavat võimsust, kuid ilma negatiivsete külgedeta. See on lihtsam, puhtam, vaiksem ja vähese vibratsiooni tõttu mugavam kasutada. Lisaks madalamatele käitus- ja hoolduskuludele on see keskkonnasõbralik alternatiiv, kuna ei tekita heitgaase.

Kõikidel EGO Power+ toodetel on kodukasutajatele 5-aastane garantii tööriistadele ja 3-aastane garantii akudele. Profikasutajatele kehtib garantii 12 kuud. Üks ja sama Arc liitiumaku sobib kõikide EGO Power+ tootesarja tööriistadega, tagades lihtsa ja mugava kasutamise. Registreerige oma EGO toode siin: https://egopowerplus.ee/user-login.

Valige Akusaag EGO CS1610E – GO Power+ 40cm kettsaag, et kogeda tipptasemel akutoitel lõikamist. Võtke kontroll oma töö üle ja saavutage professionaalsed tulemused. See akusaag ületab ootusi vastupidavuse, jõudluse ja mugavuse osas, muutes teie tööd lihtsaks ja efektiivseks.

EGO on tuntud bränd, mis on pälvinud usalduse oma tipptasemel akutoitel tööriistade, sealhulgas akusaagide, valdkonnas. EGO akusaagide lipulaevaks on EGO CS1610E, mis kuulub GO Power+ seeriasse. See 40 cm kettsaag on loodud vastu pidama ka kõige nõudlikumatele töötingimustele.

Üks märkimisväärsemaid omadusi, mis eristab EGO akusaage teistest turul olevatest toodetest, on kasutatav tehnoloogia. GO Power+ kettsaagidel on tipptasemel harjavaba mootor, mis tagab suure jõudluse ja tõhusa lõikamise. Seda mootorit toidab EGO Arc Lithium 56V aku, mis on saavutanud märkimisväärse tunnustuse oma võime poolest pakkuda pikaajalist tööaega ühe laadimisega. EGO Arc Lithium 56V aku on unikaalne patenteeritud tehnoloogiaga varustatud toode. Sellel on uuenduslik disain, mis võimaldab maksimeerida aku jahutamist, tagades seeläbi pika kasutusea ja kõrge jõudluse.

Ego aku kasutab intelligentset energiahaldust, jälgides pidevalt iga akuelementi, et tagada optimaalne võimsus, jõudlus ja tööaeg. GO Power+  kettsaag on mitmekülgne tööriist, mis sobib suurepäraselt erinevateks ülesanneteks, alates palgide lõikamisest kuni okste eemaldamiseni. Tööriistavaba keti pingutamine muudab seadistamise kiireks ja lihtsaks, tagades kasutajale mugava kasutuskogemuse.

Üks suurimaid eeliseid, mida EGO akusaed pakuvad, on nende puhas ja roheline energia. EGO Power+ seeria võimaldab kasutajatel nautida bensiinimootoriga võrdset võimsust, kuid ilma müra, heitgaaside ja bensiiniga seotud probleemideta. See teeb EGO akusaed mitte ainult efektiivseks, vaid ka keskkonnasõbralikuks valikuks.

Akusaag EGO CS1610E on vastupidavaim valik isegi kõige raskemateks töödeks. See akusaag teeb palkide, prusside ja okste lõikamise lihtsaks. Tööriistavaba keti pingutamine tagab kiire seadistamise, samal ajal kui keti tagasilöögi kaitse ja elektripidur tagavad turvalise töökeskkonna.

NB! Aku ja laadijata komplekt. Vaata akusid ning laadijaid siit.

 

Tootja

EGO

Aku / seeria

EGO Power+ Arc Lithium

Aku pinge (V)

56

Kaal (kg)

4.1

Harjavaba mootor

JAH

Ketipidur

JAH

Keti kiirus (m/s)

20

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kiirketipinguti

Jah

Juhtplaat cm/kett

40cm; 90PX – 3/8" x 1.1 mm

Sobivad tooted…