Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Mootorsaag STIHL MS 170

Kuumakse alates 5.10 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 269.00€.Current price is: 179.00€.

Mootosaag STIHL MS 170 on väike ja kerge mootorsaag koduseks kasutuseks. STIHL MS 170 sobib ideaalselt küttepuude saagimiseks, väiksemateks aia- ja ehitustöödeks ning ühtlasi saab hakkama ka väiksemate puude langetamisega koduaias.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Mootosaag STIHL MS 170 on väike ja kerge mootorsaag koduseks kasutuseks. STIHL MS 170 sobib ideaalselt küttepuude saagimiseks, väiksemateks aia- ja ehitustöödeks ning ühtlasi saab hakkama ka väiksemate puude langetamisega koduaias.

Tootekood: 11300113074 Kategooria: Silt:

Mootorsaag STIHL MS 170

Mootorsaag STIHL MS 170 on väike ja kerge mootorsaag koduseks kasutuseks. STIHL MS 170 sobib ideaalselt küttepuude saagimiseks, väiksemateks aia- ja ehitustöödeks ning ühtlasi saab hakkama ka väiksemate puude langetamisega koduaias.

STIHL usaldusväärne jõudlus

Mootorsaag STIHL MS 170 on varustatud 30,1 cm³, 1,2 kW bensiinimootoriga, mis tagab usaldusväärse ja järjepideva jõudluse erinevate lõiketööde jaoks. See sobib nii kodukasutajatele kui ka väiksemateks professionaalseteks töödeks, muutes selle mootorsae mitmekülgseks valikuks. STIHL on maailmas üks juhtivaid mootorsaagide tootjaid ning nende tooted on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. STIHL mootorsaagide valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja tipptasemel tehnoloogiat, mis tagavad seadme pikema eluea ja väiksemad hoolduskulud. Investeerides STIHL mootorsaagi, võite olla kindel, et olete saanud tõeliselt kvaliteetse toote.

Kroomitud silinder, Oilomatic ketiõlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem, 2-MIX mootor, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, keti pingutamine juhtplaadi kõrvalt eest – see kõik tagab kvaliteedi, pikaealisuse ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse. Keskkonnasõbralik töövahend koduaeda on vastutustundlik valik, sest keegi ei taha liigset õli oma elukeskkonda. STIHL 2-MIX mootorid on suurepärased, sest need pakuvad võimsat jõudlust, vähendatud heitgaaside hulka, suurepärast kütusesäästlikkust ja üldist usaldusväärsust. Tänu optimeeritud põlemisprotsessile tarbivad STIHL 2-MIX mootorid vähem kütust, säilitades samas suure väljundvõimsuse. See on kasulik nii keskkonnale kui ka kasutajatele, vähendades süsinikujalajälge ja tööks vajalikke kulusid.

Madal vibratsioon kätele

Mootorsaele STIHL MS 170 on sisseehitatud vibratsioonivastane süsteem, mis vähendab kasutaja poolt töö käigus tajutavaid vibratsioone. See vähendab väsimust ning võimaldab mugavamat käsitsemist, mis omakorda parandab sae täpsust ja paremat kontrolli. Olgu vaja lõigata küttepuid, kärpida oksi või pügada puid, mootorsaag STIHL MS 170 saab sellega hõlpsasti hakkama.

Kompaktne ja kerge

Kaaludes ainult 4,1 kg, on mootorsaag STIHL MS 170 disainitud just kergeks ning mugavaks kasutamiseks. Kompaktne ja kerge konstruktsioon tagab üligea kasutusmugavuse ning vähendab kasutaja käte väsimust pikemate lõiketööde ajal, muutes selle ideaalseks valikuks väiksemateks ja keskmise suurusega  metsa- ja aiatöödeks. Mootorsael STIHL MS 170 olev juhtplaat Rollomatic E LIGHT  on kaalult 30% kergem kui tavalised Rollomatic E juhtplaadid.

Juhtplaat ja saekett

Saele on paigaldatud 30 cm pikkune juhtplaat 3/8P 1,3mm 30cm E Light ja saekett 3/8 PMC3 1,3MM 44HM (30CM) , mis on ideaalsed väiksemate lõiketööde tegemiseks.

 

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

1.2

Juhtplaat cm/kett

30 Light / 3/8" PMC3 1.3 mm 44hm

Kaal (kg)

4.1

Mootori seeria

2-MIX

STIHL M-Tronic

Ei

STIHL ErgoStart

Ei

STIHL ElastoStart

Ei

Dekompressioonklapp

Ei

Kütusepump

Ei

Reguleeritav õlipump

Ei

Õhufilter

FLIIS

Kiirketipinguti

Ei

Käepidemesoojendus

Ei

Anti-vibratsioonisüsteem

Jah

Töömaht (cm³)

30.1

Sobivad tooted…