Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akupank Nexus Escape 150W Ego komplekt

Kuumakse alates 6.65 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

249.00

Akupank Nexus Escape 150W Ego komplekt võimaldab laadida mobiile, sülearvuteid, kaameraid. Akupangal on kaks usb väljundit ja 220V väljund.  Võimsus on 150W. Komplektis on aku, laadija ning adapter.

 

Saadaval järeltellimisel

Akupank Nexus Escape 150W Ego komplekt võimaldab laadida mobiile, sülearvuteid, kaameraid. Akupangal on kaks usb väljundit ja 220V väljund.  Võimsus on 150W. Komplektis on aku, laadija ning adapter.

 

Tootekood: PAD1501E Kategooria:

Akupank Nexus Escape 150W Ego komplekt

Akupank Nexus Escape 150W Ego komplekt võimaldab laadida mobiile, sülearvuteid, kaameraid. Akupangal on kaks usb väljundit ja 220V väljund.  Võimsus on 150W. Komplektis on aku, laadija ning adapter. Selle kerge kaal võimaldab akupanka kaasa võtta kõikjale, mugavalt.

Akupank Nexus Escape 150W toitevõimekus võib varieeruda sõltuvalt kasutatava aku suurusest, aku laetuvuse tasemest ja ka ilmastiku tingimustest. See tagab, et EGO Akupank kohandub vastavalt keskkonnale, pakkudes parimat jõudlust olenemata oludest. Akupank Nexus Escape 150W Ego võimsus on muljetavaldav 150W, võimaldades sul mitte ainult laadida oma sülearvutit ja mobiili, vaid ka toita suuremat tehnoloogiat nagu 42-tollist telerit, drooni või anda voolu välisvalgustile. Täis laetud akuga saad laadida oma sülearvutit kuni viis korda, mobiiltelefoni lausa 27 korda ning nautida 10 tundi 42-tollise teleri meelelahutust.

Kaasaegne energialahendus Sinu liikuvale elustiilile

Kas oled tundnud, kuidas nutiseadmete aku tühjeneb just siis, kui sa seda kõige rohkem vajad? EGO Akupank on loodud selleks, et muuta sinu seiklused, olgu need siis matkamine, metsaretk või mägedes seiklemine, muretumaks. Tutvustame sulle EGO Akupanka – mitmekülgset ja võimsat seadet, mis pakub energiat mobiilidele, sülearvutitele, kaameratele ning muudele elektrilistele seadmetele, kus iganes sa liigud.

Akupank Nexus Escape 150W tuleb komplektis koos 2,5Ah akuga ja standardlaadijaga, mis suudab laadida aku täis vaid 50 minutiga. Sellel kompaktsel seadmel on kaks USB-väljundit ja 220V väljund, tagades mitmekülgse ühenduvuse erinevate seadmetega. Akupanga kaal on vaid 0,5 kg, muutes selle kergeks ja mugavaks kaaslaseks igapäevasel kasutamisel.

Aku toitevõime

Tuleb märkida, et akupanga toitevõimekus võib varieeruda sõltuvalt kasutatava aku suurusest, aku laetuvuse tasemest ja ka ilmastiku tingimustest. See tagab, et EGO Akupank kohandub vastavalt keskkonnale, pakkudes parimat jõudlust olenemata oludest. Akupank Nexus Escape 150W Ego võimsus on muljetavaldav 150W, võimaldades sul mitte ainult laadida oma sülearvutit ja mobiili, vaid ka toita suuremat tehnoloogiat nagu 42-tollist telerit, drooni või anda voolu välisvalgustile. Täis laetud akuga saad laadida oma sülearvutit kuni viis korda, mobiiltelefoni lausa 27 korda ning nautida 10 tundi 42-tollise teleri meelelahutust. Olgu su seiklus milline tahes, EGO Akupank tagab, et sinu elektroonilised seadmed oleks alati töövalmis.

Kui kodus on juba teiste seadmete tarbeks EGO akud ja laadija soetatud, siis on saadaval ka akupanga mudel ilma aku- ja laadijata. See võimaldab sul kohandada oma seadmete laadimist vastavalt vajadustele, hoides samas seadme kasutamise lihtsana ja paindlikuna.

Ego Power+ akud

EGO Power+ on tuntud oma kvaliteetsete ja innovaatiliste toodete poolest ning nende akud on selles osas eriti silmapaistvad. EGO Power+ akud on kavandatud pakkuma võimsust, vastupidavust ja suurepärast jõudlust, muutes need ideaalseks valikuks nii professionaalsetele kasutajatele kui ka koduaednikele. EGO Power+ akud on loodud töötama sünergias EGO Power+ tööriistadega. See tagab täieliku ühilduvuse ning võimaldab sul kasutada sama akut erinevates elektrilistes tööriistades. Olgu tegemist muruniiduki, hekilõikuri või õhupuhastiga, EGO akud on kohandatud vastavalt erinevate tööriistade energiavajadustele. EGO Power+ akude kiire laadimine muudab need tõeliselt kasutajasõbralikuks. Kiire laadimine tagab, et saad oma tööriista kiiresti taas töökorda seada, vähendades seisakuaega ja suurendades produktiivsust. Lisaks on EGO Power+ akud optimeeritud nii, et nad suudavad pakkuda tõhusat energianõudlust, mis vastab erinevatele töötingimustele. Need akud on mitte ainult võimsad, vaid ka üllatavalt kerged. See muudab tööriista kasutamise mugavaks ja vähendab kasutaja väsimust. Kerged akud tagavad ka tasakaalustatud kaalu tööriistaga, muutes selle kasutamise veelgi ergonoomilisemaks.

Garantii ja Registreerimine

EGO usub oma toodete kvaliteeti ja seetõttu pakub kodukasutajatele kuni 5-aastast garantiid. Registreerides oma EGO toote, on sul võimalus isegi pikendada garantii kehtivust eraisikutele 5 aastani. Akule kehtib registreerimisel garantiiaeg eraisikule 36 kuud ja profikasutajale 24 kuud. Ära jäta kasutamata võimalust saada pikendatud garantii, lihtsalt registreeri oma toode siin: Registreeri siin.

Tootja

EGO

Aku / seeria

EGO Power+ Arc Lithium

Sobivad tooted…