Mootorsaag STIHL MS 180 C-BE

Kuumakse alates 7.55 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 389.00€.Current price is: 289.00€.

Mootorsaag STIHL MS 180 C-BE on väike ja kerge mootorsaag koduseks kasutuseks. Kiirketipingutus ja kergkäivitus Ergostart teevad töö eriti mugavaks. STIHL MS 180 C-BE on hea kaalu ja võimsuse suhtega mootorsaag koduseks kasutuseks nii küttepuude saagimisel, aia- ja ehitustöödel kui ka väiksemate puudel langetamiseks.

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Mootorsaag STIHL MS 180 C-BE on väike ja kerge mootorsaag koduseks kasutuseks. Kiirketipingutus ja kergkäivitus Ergostart teevad töö eriti mugavaks. STIHL MS 180 C-BE on hea kaalu ja võimsuse suhtega mootorsaag koduseks kasutuseks nii küttepuude saagimisel, aia- ja ehitustöödel kui ka väiksemate puudel langetamiseks.

Tootekood: 11300113083 Kategooria: Silt:

Mootorsaag STIHL MS 180 C-BE

Mootorsaag STIHL MS 180 C-BE on väike ja kerge mootorsaag koduseks kasutuseks. Kiirketipingutus ja kergkäivitus Ergostart teevad töö eriti mugavaks. STIHL MS 180 C-BE on hea kaalu ja võimsuse suhtega mootorsaag koduseks kasutuseks nii küttepuude saagimisel, aia- ja ehitustöödel kui ka väiksemate puudel langetamiseks. Saeketi pingutamiseks ei ole vaja kasutada tööriistu, kuna STIHL MS 180 C-BE on varustatud kiirketipingutus süsteemiga. STIHL ergostart funktsioon lihtsustab seadme käivitamist ning ei nõua äkilist tõmmet ja jõudu.

Kroomitud silinder, Oilomatic ketiõlitussüsteem, STIHLi antivibratsiooni süsteem, 2-MIX mootor, ketiõli säästev Ematic õlitussüsteem, keti pingutamine juhtplaadi kõrvalt eest – see kõik tagab kvaliteedi, pikaealisuse ning kasutaja- ja keskkonnasõbralikkuse. Keskkonnasõbralik töövahend koduaeda on vastutustundlik valik, sest keegi ei taha liigset õli oma elukeskkonda.

STIHL usaldusväärne jõudlus

Mootorsaag STIHL MS 180 C-BE on varustatud 31,8 cm³, 1,4 kW bensiinimootoriga, mis tagab usaldusväärse ja järjepideva jõudluse erinevate lõiketööde jaoks. See sobib nii kodukasutajatele kui ka väiksemateks professionaalseteks töödeks, muutes selle mootorsae mitmekülgseks valikuks. STIHL on maailmas üks juhtivaid mootorsaagide tootjaid ning nende tooted on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest. STIHL mootorsaagide valmistamisel kasutatakse kvaliteetseid materjale ja tipptasemel tehnoloogiat, mis tagavad seadme pikema eluea ja väiksemad hoolduskulud. Investeerides STIHL mootorsaagi, võite olla kindel, et olete saanud tõeliselt kvaliteetse toote.

STIHL 2-MIX mootorid on suurepärased, sest need pakuvad võimsat jõudlust, vähendatud heitgaaside hulka, suurepärast kütusesäästlikkust ja üldist usaldusväärsust. Tänu optimeeritud põlemisprotsessile tarbivad STIHL 2-MIX mootorid vähem kütust, säilitades samas suure väljundvõimsuse. See on kasulik nii keskkonnale kui ka kasutajatele, vähendades süsinikujalajälge ja tööks vajalikke kulusid. Kasutades STIHLi väljatöötatud unikaalset 4 kanali tehnoloogiat luuakse põlemisjääkide ja värske kütuse vahele värske õhu padi. See vähendab kütuse hulka, mis satub põlemisjääkide sekka, vähendades sellega kütuse kulu. Nii tekib ka vähem heitgaase ja mootori töö säästab loodust. STIHL 2-MIX® tehnoloogia on kuni 20% madalama kütusekuluga ja kuni 70% väiksema heitgaasieraldusega võrreldes STIHLi sama võimsusklassi kahetaktiliste mootoritega ilma 2-MIX tehnoloogiata.

Madal vibratsioon kätele

Mootorsaele STIHL MS 180 C-BE on sisseehitatud vibratsioonivastane süsteem, mis vähendab kasutaja poolt töö käigus tajutavaid vibratsioone. See vähendab väsimust ning võimaldab mugavamat käsitsemist, mis omakorda parandab sae täpsust ja paremat kontrolli. Olgu vaja lõigata küttepuid, kärpida oksi või pügada puid, mootorsaag STIHL MS 180 C-BE saab sellega hõlpsasti hakkama.

Kompaktne ja kerge

Kaaludes ainult 4,1 kg, on mootorsaag STIHL MS 180 C-BE disainitud just kergeks ning mugavaks kasutamiseks. Kompaktne ja kerge konstruktsioon tagab üligea kasutusmugavuse ning vähendab kasutaja käte väsimust pikemate lõiketööde ajal, muutes selle ideaalseks valikuks väiksemateks ja keskmise suurusega  metsa- ja aiatöödeks. Mootorsael STIHL MS 180 C-BE olev juhtplaat Rollomatic E LIGHT  on kaalult 30% kergem kui tavalised Rollomatic E juhtplaadid.

Juhtplaat ja saekett

Saele on paigaldatud 35 cm pikkune juhtplaat 3/8P 1,3mm 35cm E Light ja saekett 3/8 PMC3 1,3MM 50HM (35CM) , mis on ideaalsed väiksemate lõiketööde tegemiseks. STIHL keskendub saekettide valmistamisel kõrgekvaliteedilistele materjalidele ja täpsele tehnoloogiale. See tagab saekettide tipptasemel teravuse ja vastupidavuse. Terav saekett tagab puhta ja kiire lõike ning vähendab oluliselt lõikamiseks kuluvat aega.

Mootorsaag MS 180 C-BE komplekti kuulub:
* Saekett 3/8 PMC3 1,3mm 50hm
* Juhtplaat 3/8P 1,3mm 35cm Rollomatic E LIGHT (14″)
* Kombivõti
* Kasutusjuhend (EST)

Olgu vaja lõigata küttepuid, kärpida oksi või pügada puid, STIHL MS 180 C-BE saab sellega hõlpsasti hakkama. Saele on paigaldatud kaalult kergem E LIGHT juhtplaat ja kett, mis on ideaalsed väiksemate lõiketööde tegemiseks aiapiirkonnas. STIHL on tuntud oma kõrge kvaliteedi ja vastupidavuse poolest ning mootorsaag STIHL MS 180 C-BE ei ole selles osas erandlik. Mõeldud vastu pidama intensiivsele kasutamisele, on see mootorsaag disainitud püsima pikka aega, tehes sellest mõistliku pikaajalise investeeringu.

Tootja

STIHL

Võimsus (kw)

1.4

Juhtplaat cm/kett

3 mm 50hm, 35 Light / 3/8" PMC3 1

Kaal (kg)

4.5

Mootori seeria

2-MIX

STIHL M-Tronic

Ei

STIHL ErgoStart

Jah

STIHL ElastoStart

Ei

Dekompressioonklapp

Ei

Kütusepump

Ei

Reguleeritav õlipump

Ei

Õhufilter

FLIIS

Kiirketipinguti

Jah

Käepidemesoojendus

Ei

Anti-vibratsioonisüsteem

Jah

Töömaht (cm³)

31.8

Sobivad tooted…