Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect

Kuumakse alates 3.95 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

155.00

Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect on hekipügamise ja professionaalsete aiapidajatr tööpüksid (ei ole mõeldud kettsaagidega kasutamiseks).

Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect on hekipügamise ja professionaalsete aiapidajatr tööpüksid (ei ole mõeldud kettsaagidega kasutamiseks).

Tootekood: 0088459010 Kategooriad: , ,

Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect

Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect on hekipügamise ja professionaalsete aiapidajatr tööpüksid (ei ole mõeldud kettsaagidega kasutamiseks). Spetsiaalsed taskud kaitsmete lisamiseks: säärekaitse, põlvekaitse. Hea hingavusega funktsionaalsest strets materjalist: kerge, mugav ja hingav. Õhutuslukud reite tagakülgedel. Oksakääride tasku koos kinnitusega. Sääreosad on eemaldatavad.

Värv – turvas, kolm kaitsetaskut: HS-jalgade kaitseks, FS-jalgade kaitseks ja põlvekaitsmeteks, veniv materjal tagab optimaalse liikumisvabaduse, põlve- ja reieala on veekindel, väljaulatuv välimine kangas ja kõrge puuvilla sisaldus maksimaalse kandmismugavuse tagamiseks, pikad tõmblukud tagumise jala piirkonnas, silmused hekilõikuri katte kinnitamiseks, lukuga eemaldatav 3/4 sääred, neerukaitse. Pestavad 60 kraadiga

Materjal: väline kangas: 65% polüestrit, 35% puuvilla. Vooder: 100% polüester.

Kui oled kirglik aednik, siis tead, kui oluline on omada õigeid tööriideid, mis tagavad nii kaitse kui ka mugavuse. Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect on spetsiaalselt loodud Sulle, kes sa naudid aiatöid ja tead, et aiatööde nautimise saladus peitub õiges riietuses.

Mitmekülgne funktsionaalsus

Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect pakuvad mitmekülgset kaitset ja funktsionaalsust. Need püksid on mõeldud hekipügamiseks ja professionaalseteks aiatöödeks ning neil on spetsiaalsed taskud kaitsmete lisamiseks, nagu säärekaitse ja põlvekaitse. Tänu nendele lisakaitseomadustele saate oma tööd teha kindlalt ja turvaliselt.

Püksid on valmistatud funktsionaalsest stretšmaterjalist, mis tagab hea hingavuse, kerguse ja mugavuse. See materjal võimaldab optimaalset liikumisvabadust, mis on eriti oluline aiatöödel sh hekipügamisel. Püksid on kerged ja hingavad, mis hoiab teid mugavalt tööhoos.

STIHL on mõelnud igale pisidetailile, et muuta need püksid teie jaoks veelgi funktsionaalsemaks. Püksidel on õhutuslukud reite tagakülgedel, mis aitavad reguleerida temperatuuri vastavalt vajadusele. Lisaks on olemas eraldi tasku oksakääride jaoks koos kinnitusega, et neid hõlpsasti kaasas kanda.

Üks suurepärane omadus, mis muudab need püksid veelgi mitmekülgsemaks, on eemaldatavad sääreosad. See tähendab, et saate pükse kohandada vastavalt ilmastikule ja vajadusele. Kui soovite täispikkusega pükse, jätke sääreosad külge. Kui soovite aga rohkem ventilatsiooni või lihtsalt lühemaid pükse, saate sääreosad hõlpsalt eemaldada.

Pükste välimine kangas koosneb 65% polüestrist ja 35% puuvillast, mis tagab nende vastupidavuse ja mugavuse. Vooder on valmistatud 100% polüestrist. Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect hooldamine on lihtne – neid saab pesta 60-kraadise pesuprogrammiga. Järgige tootja hooldusjuhiseid, et tagada pükste pikaajaline vastupidavus ja tõhusus.

Aiatööde püksid STIHL HS Multi-Protect on ideaalne valik neile, kes naudivad aiatöid ja hekipügamist ning vajavad kvaliteetseid ja mitmekülgseid pükse. Need püksid pakuvad mitmekülgset kaitset, mugavust ja funktsionaalsust, mis muudab teie aiatööd nauditavaks ja tõhusaks. Valige STIHL ja usaldage kvaliteeti, mis vastab teie kõige nõudlikumatele töövajadustele aias.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

3XL, L, M, S, XL, XS, XXL