Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Sooja pesu särk ADVANCE

84.00

Sooja pesu särk ADVANCE on spetsiaalselt välitööde jaoks loodud ja õmblusteta sissekootud osadega, tagamaks kaitset ja optimaalset kehatemperatuuri. Pestav 60 kraadiga.

Sooja pesu särk ADVANCE on spetsiaalselt välitööde jaoks loodud ja õmblusteta sissekootud osadega, tagamaks kaitset ja optimaalset kehatemperatuuri. Pestav 60 kraadiga.

Tootekood: 000088860 Kategooriad: ,

Sooja pesu särk ADVANCE

Sooja pesu särk ADVANCE on spetsiaalselt välitööde jaoks loodud ja õmblusteta sissekootud osadega, tagamaks kaitset ja optimaalset kehatemperatuuri. Pestav 60 kraadiga. Materjal: 60% Polyester, 34% Polyamiid, 6% Elastaan- Spetsiaalselt välitööde jaoks loodud ja õmblusteta sissekootud osadega, tagamaks kaitset ja optimaalset kehatemperatuuri. Väga hea niiskuse ärajuhtimine ja kiire kuivamine tänu erinevatele veekindlatele või vett imavatele materjalidele sees ja väljas. Kangas sisalduvad hõbedaioonid neutraliseerivad lõhnu.
Pikkade varrukatega särk Liibuv aluskiht suure kettsae pildiga; tõmblukk ja pöidlaaasad. Soonikmaterjalist polsterdus õlgadel, küünarnukkidel ja küünarvartel. Oeko-Tex standard 100% – UV kindlus EN13758-1: 50+

Kui tegelete välitöödega, eriti metsatööde või aiatöödega, on õige varustus ülitähtis. Üks oluline rõivaese, mida vajate, on sooja pesu särk ADVANCE . See särk on spetsiaalselt loodud, et pakkuda kaitset ja optimaalset kehatemperatuuri ka kõige nõudlikumates välitingimustes.

Kaitsev disain tipptasemel materjaliga

Sooja pesu särk ADVANCE on disainitud nii, et see oleks maksimaalselt mugav ja samal ajal kaitseks teid erinevate keskkonnatingimuste eest. Sellel on pikad varrukad, mis pakuvad täiendavat kaitset kätele ja on varustatud pöidlaaasadega, et tagada varrukate kindel paigalpüsimine isegi kõige aktiivsemate tööde ajal. Särk on varustatud ka soonikmaterjalist polsterdusega õlgadel, küünarnukkidel ja küünarvartel, mis tagab täiendava kaitse nendes kriitilistes piirkondades.

Sooja pesu särk ADVANCE on valmistatud tipptasemel materjalidest, mis tagavad nii mugavuse kui ka vastupidavuse. Selle materjalikoostis hõlmab 60% polüestrit, 34% polüamiidi ja 6% elastaani, mis annavad särkele elastsuse ja vastupidavuse. Sellel on õmblusteta sissekootud osad, mis tagavad täiendava kaitse ja optimaalse kehatemperatuuri. Lisaks on särk varustatud spetsiaalsete veekindlate ja vett imavate materjalidega, nii sees kui ka väljas, mis võimaldavad särkil kiiresti kuivada ja niiskust ära juhtida.

Sooja pesu särk ADVANCE sisaldab hõbedaioone, mis neutraliseerivad lõhnu. See tähendab, et saate töötada kogu päeva jooksul ilma muretsemata ebameeldiva lõhna pärast, mis võib tekkida intensiivse füüsilise töö käigus.

Oeko-Tex Standard 100 ja UV Kindlus

Sooja pesu särk ADVANCE vastab Oeko-Tex Standard 100 nõuetele, mis tähendab, et see on testitud ja sertifitseeritud ohutuks ja keskkonnasõbralikuks tooteks. Lisaks on särk UV kindlusega vastavalt EN13758-1 standardile, mis tagab kaitse kahjulike päikesekiirte eest ning võimaldab teil ohutult töötada päikesepaistelistel päevadel.

Kui otsite parimat kaitset ja mugavust oma välitööde jaoks, ärge jätke vahele võimalust proovida STIHL ADVANCE sooja pesu särki. See on loodud spetsiaalselt teie vajaduste rahuldamiseks ja võimaldab teil keskenduda oma tööle, teades, et olete varustatud tipptasemel rõivastusega. STIHL – Teie Töö, Teie Kaitse, Teie Valik!

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XXL