Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE

67.00

Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE on mõeldud kasutamiseks teiste turva- ja tööpükstega. Väga hea niiskuse ärajuhtimine ja kiire kuivamine tänu erinevatele veekindlatele või vett imavatele materjalidele sees ja väljas

Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE on mõeldud kasutamiseks teiste turva- ja tööpükstega. Väga hea niiskuse ärajuhtimine ja kiire kuivamine tänu erinevatele veekindlatele või vett imavatele materjalidele sees ja väljas

Tootekood: 000088859 Kategooriad: , ,

Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE

Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE on mõeldud kasutamiseks teiste turva- ja tööpükstega. Väga hea niiskuse ärajuhtimine ja kiire kuivamine tänu erinevatele veekindlatele või vett imavatele materjalidele sees ja väljas. Liibuv. Jalgade tagaosal ja istmikul on soojendavast funktsionaalsest kangast vahetükid. Soonikmaterjalist polsterdus põlvedel ja säärtel. Kettsae pildiga. Kangas sisalduvad hõbedaioonid neutraliseerivad lõhnu. Pestavad 60 kraadiga.

Materjal on 60% polüestrit, 34% polüamiidi ja 6% elastaani.

Kui töötate mootorsaega metsas või teete koduseid aiatöid ja vajate tööriietust, mis tagab teile maksimaalse mugavuse ja kaitse, siis STIHL ADVANCE Sooja Pesu Püksid on teie ideaalne valik. Need püksid on loodud selleks, et hoida teid soojas ja kuivas kõigis töötingimustes ning tagada, et saaksite keskenduda oma tööle.

Tehniliselt täiuslik disain

Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE on välja töötatud nii, et need vastaksid kõigile teie töö nõudmistele. Need on mõeldud kasutamiseks koos teiste turva- ja tööpükstega, mis muudab need äärmiselt mitmekülgseks. Püksid on valmistatud veekindlatest või vett imavatest materjalidest, mis tagavad suurepärase niiskuse ärajuhtimise ja kiire kuivamise. See tähendab, et te ei pea muretsema niiskuse ega higistamise pärast isegi rasketes töötingimustes.

Üks olulisemaid omadusi, mis eristavad STIHL ADVANCE Sooja Pesu Pükse, on soojendavad kanga vahetükid jalgade tagaosal ja istmikul. Need vahetükid on valmistatud funktsionaalsest kangast ja tagavad täiendava sooja, eriti külmades tingimustes. Nii saate teha oma tööd mugavalt ja külmetamata.

Töötades mootorsaega, on oluline kaitsta oma keha igasuguste võimalike vigastuste eest. STIHL ADVANCE Sooja Pesu Pükstel on põlvedel ja säärtel spetsiaalne polsterdus, mis pakub kaitset ja mugavust. See polsterdus on disainitud eriti kettsae kasutajate jaoks, et vähendada võimalike vigastuste riski.

Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE on kangast, mis sisaldab hõbedaioone, mis aitavad neutraliseerida lõhnu. See omadus tagab, et teie tööriietus jääb värskelt lõhnama isegi pärast pikka ja intensiivset tööpäeva. STIHL ADVANCE Sooja Pesu Püksid vastavad kõrgeimatele standarditele, sealhulgas Oeko-Tex standard 100% ja UV kindlus EN13758-1: 50+. See tagab, et püksid on ohutud ja vastavad kõikidele vajalikele nõuetele.

Lihtne hooldus

STIHL ADVANCE sooja pesu pükse on lihtne hooldada ja puhastada. Need on pestavad 60-kraadise pesuprogrammiga, mis muudab nende hooldamise kiireks ja lihtsaks. Hooldage pükse vastavalt tootja juhistele, et tagada nende pikaajaline vastupidavus ja tõhusus.

Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, mis tagavad nende vastupidavuse ja mugavuse. Need koosnevad 60% polüestrist, 34% polüamiidist ja 6% elastaanist, mis tagavad pükste elastsuse ja sobivuse. Need püksid on loodud kestma ja pakkuma teile parimat kaitset ja mugavust. Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE on ideaalne valik mootorsaega töötajatele, kes vajavad lisakaitset ja soojust oma töörõivastuses. Need püksid pakuvad kõike, mida vajate, et teha oma tööd mugavalt ja efektiivselt. Valige Sooja pesu püksid STIHL ADVANCE ja usaldage STIHLi kvaliteeti ja mainet, et olla valmis igaks väljakutseks, mida töö mootorsaega võib teie ette tuua.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XXL