Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

STIHL vihmajakk RAINTEC

Kuumakse alates 4.14 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

165.00

STIHL vihmajakk RAINTEC on hingavast kangast vihmajope kuumtihendatud õmbluste ja vetthülgavate tõmblukkudega.

STIHL vihmajakk RAINTEC on hingavast kangast vihmajope kuumtihendatud õmbluste ja vetthülgavate tõmblukkudega.

Tootekood: 0088554010 Kategooriad: , , ,

STIHL vihmajakk RAINTEC

STIHL vihmajakk RAINTEC on hingavast kangast vihmajope kuumtihendatud õmbluste ja vetthülgavate tõmblukkudega. Kaenla all pikad õhutusavad. Hea nähtavus tänu helkuritele ja erkoranžile värvusele ning suurele STIHLi helkurlogole seljal. Metsatöö on alati olnud väljakutse – ükskõik, kas päike paistab pilvitu taevalaotuse kohal või sajab vihma nii, et ei paista lõppu. Õnneks on STIHL vihmajakk RAINTEC siin, et tagada teie mugavus ja turvalisus isegi kõige halvemate ilmastikutingimuste korral. Olgu teil vaja kaitset vihma, tuule või muude ilmamuutuste eest, STIHL RAINTEC jope on teie parim valik.

Lisaks RAINTEC vihmajakile on saadaval ka RAINTEC vihmapüksid, mis täiendavad teie komplekti ja tagavad täieliku kaitse vihma ja märgade olude vastu.

* Reguleeritav softshell-materjalist krae.
* Kokkuvolditav nokaga kapuuts.
* Hingavuselt vastab standardi EN 343 kaitseklassile 3 (kõrgeim klass), RET < 18 m2 PA/W ja veekindlus WS > 13 m.

Kvaliteetne ja suurepärane hingavus

STIHL vihmajakk RAINTEC on valmistatud hingavast kangast, mis tagab teie mugavuse ja hoiab teid kuivana ka kõige karmimates ilmastikutingimustes. Jope on varustatud kuumtihendatud õmbluste ja vetthülgavate tõmblukkudega, mis takistavad vihma sissepääsu. Nii ei pea te muretsema niiskuse ega ebamugavuse pärast isegi pikema tööpäeva jooksul metsas.

Kui olete metsatöös aktiivne, on oluline, et teie riietus oleks hingav ja võimaldaks õhul vabalt liikuda. STIHL RAINTEC jope on varustatud kaenla all olevate piklike õhutusavadega, mis tagavad suurepärase ventilatsiooni. See tähendab, et saate säilitada optimaalse kehatemperatuuri isegi kõige intensiivsema töö käigus, ilma et peaksite muretsema ülekuumenemise pärast.

STIHL vihmajakk RAINTEC on kavandatud nii, et oleksite hästi nähtav igas olukorras. Erkoranž värv ja helkurribad tagavad teie nähtavuse isegi halva valgustuse korral. Lisaks on seljal suur STIHLi helkurlogo, mis suurendab teie turvalisust töötamisel ohtlikes tingimustes.

Reguleeritav Softshell-Krae ja funktsionaalne kapuuts

Jakil on reguleeritav softshell-materjalist krae, mis aitab teil kaitsta end tuule ja külma eest. Kokkuvolditav nokaga kapuuts on samuti olemas, et tagada täielik kaitse halva ilma eest. Teie mugavus ja kaitse on meie prioriteet, ja STIHL vihmajakk RAINTEC jope täidab need nõuded igati.

STIHL RAINTEC jope vastab hingavuse osas EN 343 kaitsestandardi kõrgeimale klassile 3. See tähendab, et jope hoiab teid kuivana isegi kõige raskemates vihmasadudes. Veekindlus on tagatud WS (Water Column) väärtusega üle 13 meetri. Samuti on jope RET (Resistance to Evaporative Heat Transfer) väärtus alla 18 m² PA/W, mis näitab suurepärast veekindlust.

Lisaks RAINTEC vihmajakile on saadaval ka RAINTEC vihmapüksid, mis täiendavad teie komplekti ja tagavad täieliku kaitse vihma ja märgade olude vastu.

STIHL RAINTEC vihmajakk on lihtne hooldada, mis tagab selle pikaealisuse. Saate jopet pesta vastavalt juhistele ning see jääb ikka veel välja nägema ja töötama suurepäraselt. Materjal koosneb 100% polüestrist, mis on vastupidav ja hooldusesõbralik.

KuigiSTIHL vihmajakk RAINTEC pakub täiendavat kaitset, ei saa ükski kaitseriie pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Kaitse tõhusus sõltub mitmetest teguritest, sealhulgas sellest, kuidas te oma metsatööd teostate. Jakk ei asenda ohutuid töövõtteid ega korralikku koolitust. Mootorsaega töötamisel järgige alati vastavate ametite (erialaliidud jms) ohutusnõudeid ja kasutage mootorseadmeid vastavalt tootja juhenditele.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XXL

Sobivad tooted…