Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Vihmapüksid STIHL RAINTEC

109.00115.00

Vihmapüksid STIHL RAINTEC on mõeldud kasutamiseks koos teiste tööpükstega, et kaitsa suurema vihma eest.

Vihmapüksid STIHL RAINTEC on mõeldud kasutamiseks koos teiste tööpükstega, et kaitsa suurema vihma eest.

Tootekood: 0088352000 Kategooriad: , ,

Vihmapüksid STIHL RAINTEC

Vihmapüksid STIHL RAINTEC on mõeldud kasutamiseks koos teiste tööpükstega, et kaitsa suurema vihma eest. Hingavuse poolest vastab standardi EN 343 kaitseklassile 3 (kõrgeim klass): RET < 18 m2 PA/W ja veekindlus: WS > 13 m.Praktiline väliskangas. Õhutuslukud reitel ja tõmblukud külgedel, pükste kergemaks jalgatõmbamiseks. Kriitilistes kohtades tugevdatud rebenemiskindla materjaliga ´Action Arctic´. Praktiline reietasku.

Materjal: 70% polüester ja 30% polüamiid ja jalakaitse eesmine piirkond 100% polüester

Metsatööde tegemine nõuab sageli varustust, mis peab vastu erinevatele ilmastikutingimustele. Üks oluline osa varustusest on vihmariided – Vihmapüksid STIHL RAINTEC. Need püksid on loodud selleks, et tagada teie mugavus ja kaitse vihma eest, võimaldades samal ajal keskenduda oma tööle.

Hingavad ja veekindlad

STIHL RAINTEC vihmapüksid vastavad standardi EN 343 kõrgeimale kaitseklassile, mis tähendab, et need on äärmiselt hingavad ja veekindlad. Vihmapükste hingavus võimaldab niiskusel ja aurul kehast liikuda, hoides teid kuivana ka kõige intensiivsema töö ajal. Veekindlus on tagatud, et hoida ära vihma sissetungimine, nii et teie jääte kuivaks isegi tugeva vihma korral. WS (> 13 m) ja RET (< 18 m² PA/W) näitajad kinnitavad nende vihmapükste suurepärast kaitset.

Vihmapüksid STIHL RAINTEC on varustatud mitmete praktiliste omadustega, mis muudavad need kasutajale mugavaks. Pükstel on õhutuslukud reitel, mis võimaldavad paremat õhuvahetust, ja külgedel olevad tõmblukud, mis lihtsustavad pükste jalga tõmbamist ja eemaldamist. Lisaks on pükstel praktiline reietasku, kuhu saate hoida vajalikke tööriistu ja tarvikuid alati käeulatuses. Vihmapüksid STIHL RAINTEC  on praktiline väliskangas, mis on loodud vastu pidama rasketes tingimustes. Lisaks on kriitilistes kohtades kasutatud tugevdatud materjali nimega “Action Arctic”, mis on rebenemiskindel. See tähendab, et vihmapüksid STIHL RAINTEC on vastupidavad ka karmides metsatingimustes, kus võib esineda oksi, okkaid ja muid teravaid esemeid.

STIHL RAINTEC vihmapükste materjal koosneb 70% polüestrist ja 30% polüamiidist, mis tagab nende vastupidavuse ja kvaliteedi. Jalakaitse eesmine piirkond on valmistatud 100% polüestrist, mis lisab kaitset ja vastupidavust just nendele aladele, kus see kõige rohkem vajalik on.

Kui otsite kvaliteetseid vihmapükse, mis pakuvad suurepärast kaitset ja mugavust, on STIHL RAINTEC vihmapüksid teie parim valik. Need püksid on loodud vastu pidama rasketes tingimustes ja tagama, et teie jääte kuivaks ja mugavaks isegi vihma käes töötades. Ärge laske halval ilmal takistada oma tööd – usaldage STIHL RAINTEC vihmapükse ja keskenduge oma ülesannetele!

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

60, L, M, S, XL, XXL