Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO

Kuumakse alates 5.58 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

Original price was: 289.00€.Current price is: 200.00€.

Akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO on innovatiivne ja võimas uus PRO seeria akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele STIHL EC harjavaba elektrimootorile sobib see ideaalselt kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja haiglad. Lihtne kasutada. NB! Aku ja laadija lisavarustusena!

Laos Toode on laos saadaval ja valmis väljastamiseks.

Akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO on innovatiivne ja võimas uus PRO seeria akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele STIHL EC harjavaba elektrimootorile sobib see ideaalselt kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja haiglad. Lihtne kasutada. NB! Aku ja laadija lisavarustusena!

Tootekood: 48530115903 Kategooria:

Akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO

Akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO on innovatiivne ja võimas uus PRO seeria akutoitel töötav turbiin puhumissüsteemiga lehepuhur. Tänu eriti vaiksele STIHL EC harjavaba elektrimootorile sobib see ideaalselt kasutamiseks kodumajapidamises või müratundlikes piirkondades, nagu koolid ja haiglad. Lihtne kasutada. Kasutusmugavust parandab veelgi pehme käepide, tasakaalus ja astmeteta reguleeritav kiiruse juhtimine õhuvoolu intensiivsuse reguleerimiseks ning puhumistoru pikendamise võimalus kuni 16cm.

Meil on hea meel tutvustada teile akulehepuhurit STIHL BGA 85 PRO, mis kuulub meie innovaatilisse ja võimsasse PRO seeriasse. See lehepuhur on mõeldud neile, kes otsivad professionaalset jõudlust, kvaliteeti ja kasutusmugavust. Akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO on loodud, et vastata professionaalsete aednikte kõrgetele nõudmistele. Sellel on võimas turbiinpuhumissüsteem, mis tagab efektiivse õhuvoolu ja suurepärase jõudluse. Olenemata sellest, kas tegemist on suurte lehehunnikutega või raskesti ligipääsetavate kohtadega, saate STIHL BGA 85 PRO abil töö kiiresti ja tõhusalt tehtud.

NB! Aku ja laadija lisavarustusena!

Tipptasemel elektrimootor ja vaikus

Meie PRO seeria akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO on varustatud tipptasemel STIHL EC harjavaba elektrimootoriga, mis pakub mitmeid eeliseid. Selle mootori erakordselt vaikne töö tagab mugava töökeskkonna, mis on eriti oluline müratundlikes piirkondades nagu koolid, haiglad ja elamurajoonid. See on märk meie pühendumisest nii teie mugavusele kui ka keskkonnale.

Kasutusmugavus

Teie mugavus on meie jaoks esmatähtis ning seetõttu on akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO disainitud kasutusmugavuse silmas pidades. Sellel on pehme käepide, mis tagab kindla haardumise ja vähendab väsimust pikemate tööperioodide jooksul. Astmeteta reguleeritav kiiruse juhtimine võimaldab teil täpselt reguleerida õhuvoolu intensiivsust vastavalt teie vajadustele. Lisaks saate puhumistoru pikkust reguleerida kuni 16 cm, mis võimaldab teil kergesti puhastada ka raskesti ligipääsetavaid kohti.

Aku ja Laadija – Täiuslik Tasakaal

Aku ja laadija lisavarustusena tagab, et olete alati tööks valmis. Lisavarustusse kuuluvad võimsad akud – Aku AP 300 S PRO (281Wh, 7,8 Ah / IEC 7,2 Ah) ja aku AR 3000 (1148Wh, 31,9 Ah / IEC 29,3 Ah) – tagavad pikema tööaja ja tõhususe. Akulaadijad AL 500 ja AL 300 on kiired ja usaldusväärsed, mis võimaldavad teil akuid kiirelt laadida ning vähendada seisma jäämise aega.

Lisavarustus ja Tulemuslikkus

Meie eesmärk on pakkuda teile täielikku lahendust, mis vastab teie professionaalsetele vajadustele. Lisavarustuse hulka kuuluvad AP aku kotid ja vöö ning puhumistoru lameotsik, mis aitavad teil hõlpsalt liikuda ja puhastustöid teha. Lisaks on aku ja seadmete nimivõimsus täpselt märgitud vastavalt standardile IEC 61960 (Ah), et saaksite täpse ülevaate jõudlusest.

Tööajad vastavalt STIHL akule:

AP 300 S – 26 min*
AR 3000 –  105 min*
AR 2000L –  90 min*
AR 3000L –  140 min*

*Tööajad optimaalse koormusega.

STIHL BGA 85 PRO on teie parim valik, kui otsite professionaalset akutoitel lehepuhurit, mis ühendab tipptasemel tehnoloogia, jõudluse ja kasutusmugavuse. See on loodud vastama kõige nõudlikumatele aiatöötajate vajadustele, pakkudes vaikset töökeskkonda, võimsat jõudlust ja täielikku kontrolli. STIHLi pühendumine kvaliteedile ja innovatsioonile muudab akulehepuhur STIHL BGA 85 PRO teie usaldusväärseks kaaslaseks igasuguste aiatööde tegemisel. Valige parim, valige STIHL PRO seeria akutoitel lehepuhur!

STIHLi akutoitel töötav lehepuhur on teie usaldusväärne partner aiatöödes, pakkudes tipptasemel kvaliteeti, vaikset jõudlust ja kasutajamugavust. Ühinedes STIHLi perekonnaga, saate osa aastatepikkusest kogemusest ja tipptasemel tehnoloogiast, mis aitavad teil oma aeda hooldada kergesti ja nauditavalt. STIHL – Valige Parim, Valige Usaldusväärsus!

STIHL on aastakümnete vältel olnud tuntud kui juhtiv bränd aiatööriistade ja seadmete valdkonnas ning nende akulehepuhurid ei ole erandiks. Kui otsite usaldusväärset, tippkvaliteediga akulehepuhurit, on STIHL teie parim valik. Miks peaks klient valima just STIHL akulehepuhuri? Siin on mõned põhjused, mis teevad STIHList ületamatu valiku. STIHL on alati olnud tehnoloogia ja innovatsiooni esirinnas. Nende akulehepuhurid on varustatud tipptasemel elektrimootoritega, mis tagavad suure jõudluse ja efektiivsuse. See tehnoloogia tagab pikema aku kestvuse ning võimsa õhuvoolu, mis aitab teil hõlpsalt hakkama saada erinevate aiatöödega.

Tootja

STIHL

Aku / seeria

STIHL AP Pro

Maks. Õhuhulk (m³/h)

780

Maks. õhu kiirus (m/s)

69

Puhumisjõud (N)

15

Harjavaba mootor

JAH

Aku pinge (V)

36

Aku komplektis

EI

Laadija komplektis

EI

Kaal (kg)

2.8

Pööretearv (p/min)

Seadistatavad pöörded

JAH

Imemisfunktsioon

EI

Sobivad tooted…