Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB

Kuumakse alates 4.67 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

186.05195.00

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB on ronimispüksid koos nähtavust parandava oranzi värviga. 20% kergemad kui tavalised tööpüksid.

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB on ronimispüksid koos nähtavust parandava oranzi värviga. 20% kergemad kui tavalised tööpüksid.

Tootekood: 0088494000 Kategooriad: , , ,

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB on ronimispüksid koos nähtavust parandava oranzi värviga. 20% kergemad kui tavalised tööpüksid. Eelvormitud ja kahekordse tugevdusega, painduvad põlveosad. Täielikult vee- ja kriimustuskindlad. Erinevad praktilised taskud. SLIM FIT Atraktiivne disain, parimate kasutusomadustega. Väga kerged ja paljude taskutega. Kasutajateks: Professionaalsed arboristid kes ei kasuta mootorsaagi. Maksimaalne liikumine- jalgevahel speciaalne liikumist parandav materjal. Eriti kerge, elastne ja hingav riie. Põlve piirkond on elastne ja tugev ning veekindel. Sääred on okka- ja niiskuskindlad. Määrdub vähem. Hea ventilatsiooniga turvapüksid taga lukkudega.

Kui olete professionaalne arborist, kes ronib puudel, teate, et see on nõudlik ja ohtlik töö. Arboristina vajate pükse, mis pakuvad kaitset, liikumisvabadust ja mugavust. STIHL X-CLIMB arboristi püksid on spetsiaalselt loodud selleks, et vastata teie vajadustele ja muuta puude ronimine lihtsaks ja ohutuks.

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB on saadaval eksklusiivses pruunis värvitoonis, millel on nähtavust parandavad oranžid detailid. See värvivalik tagab, et olete metsas hästi nähtav ja turvaline, eriti madalal valgusel.

Kerged ja vastupidavad

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB on 20% kergemad kui tavalised tööpüksid, mis tähendab, et saate liikuda vabalt ja kergelt ilma lisakoormuseta. Samal ajal on need tõeliselt vastupidavad, tänu kahekordsele tugevdusele ja vastupidavatele materjalidele, mis taluvad kriimustusi ja kulumist.

STIHL X-CLIMB püksid on eelvormitud, mis tähendab, et need on kohandatud teie keha kuju järgi, võimaldades teil ronida ja liikuda ilma piiranguteta. Erilise tähelepanu all on pandud põlveosad, mis on elastse ja tugeva konstruktsiooniga, tagades, et olete kaitstud ja mugav igas olukorras. Puudel ronides võite kokku puutuda erinevate tingimustega, sealhulgas niiskuse ja teravate okstega. Arboristi püksid STIHL X-CLIMB on täielikult veekindlad ja kriimustuskindlad, mis tähendab, et teie jalgade kaitse on tagatud.

Arboristina peate kaasas kandma erinevaid tööriistu ja seadmeid. Seetõttu on STIHL X-CLIMB pükstel mitmeid praktilisi taskuid, mis võimaldavad teil hoida oma tööriistu käeulatuses. Lisaks on pükstel ka tagatasku, kus saate hoida väiksemaid esemeid ja tarvikuid.

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB on loodud professionaalsetele arboristidele, kes vajavad maksimaalset liikumisvabadust ja mugavust. Pükstel on spetsiaalne liikumist parandav materjal jalgevahel, mis võimaldab teil ronida puudel ja teha oma tööd. Arboristina teete rasket füüsilist tööd ja võite higistada. Seetõttu on STIHL X-CLIMB pükstel tagumine lukuga õhutusavad, mis tagavad hea ventilatsiooni ja aitavad teil end jahutada ka kuumadel päevadel.

Arboristi püksid STIHL X-CLIMB on ideaalne valik professionaalsetele arboristidele, kes soovivad teha puude ronimistöid ohutult ja mugavalt. Need püksid pakuvad kaitset, liikumisvabadust ja vastupidavust, mis on vajalikud puude ronimiseks ja metsatöödeks. Kui soovite olla parimas vormis ja keskenduda oma tööle, valige STIHL X-CLIMB arboristi püksid. Usaldage kvaliteeti, mis vastab teie kõige nõudlikumatele töövajadustele puude ronimisel.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XS, XXL