Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent

Kuumakse alates 4.38 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

179.00

Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent on mõeldud igapäevaseks metsatööks soojadeks kevad-, suve- ja sügisilmadeks. Selgelt nähtav oranz värv.

Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent on mõeldud igapäevaseks metsatööks soojadeks kevad-, suve- ja sügisilmadeks. Selgelt nähtav oranz värv.

Tootekood: 0088335050 Kategooriad: , , ,

Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent

Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent on mõeldud igapäevaseks metsatööks soojadeks kevad-, suve- ja sügisilmadeks. Selgelt nähtav oranz värv. Erinevate riide kombinatsioonidega jakk, on tagatud optimaalne veekindlus ja hingatavus, küünarnuki kohad kaitstud spetsiaalse oksakindla materjaliga, ventilatsiooniavad, kaela osa pehmendatud, strets riidest venivad liistud seljal tagamaks hea venimise töötamisel. Pestavad 60 kraadiga.

Materjal:

Hall: 100% polüester
HiVis oranž: 70% polüester, 30% puuvill
küünarnukid: 100% polüester

Tehniliselt disainitud

Metsatöö võib olla ohtlik, kuna puud ja oksad võivad teie riietele kahju tekitada. Selleks, et teie jakk säiliks kaua vastupidavana, on STIHL DYNAMIC Vent jakil küünarnuki osad valmistatud spetsiaalsest oksakindlast materjalist. See kaitseb teie küünarnukke vigastuste ja kulumise eest ning tagab jaki pika eluea. Jakil on nutikad ventilatsiooniavad, mis aitavad säilitada optimaalset temperatuuri ka kõige kuumematel päevadel. Lisaks on kaelaosa pehmendatud, et vähendada hõõrdumist ja suurendada kandmismugavust. Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent on disainitud nii, et saaksite keskenduda tööle.

Kuigi Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent pakub täiendavat kaitset, ei saa ükski kaitseriie pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Kaitse tõhusus sõltub mitmetest teguritest, sealhulgas sellest, kuidas te oma metsatööd teostate. Jakk ei asenda ohutuid töövõtteid ega korralikku koolitust. Mootorsaega töötamisel järgige alati vastavate ametite (erialaliidud jms) ohutusnõudeid ja kasutage mootorseadmeid vastavalt tootja juhenditele.

Veekindel ja hingav materjal

Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent materjalide valik on põhjalikult läbi mõeldud. Jakil on erinevate riidekombinatsioonidega disain, mis tagab optimaalse veekindluse ja hingavuse. See tähendab, et saate jätkata tööd ka vihmasel päeval Samas võimaldab hingav materjal õhul vabalt liikuda, hoides teid mugavana isegi kuumadel suvepäevadel. Töötamine metsas nõuab tihti paindlikkust ja venivust. Selleks on jakil strateegilistes kohtades venivad strets riidest osad, mis tagavad, et jakk ei piiraks teie liikumist. Saate vabalt painutada, sirutada ja liikuda, mis on eriti oluline metsatöödes, kus kiire ja paindlik liikumine on hädavajalik.

Metsatööjakk STIHL DYNAMIC Vent ‘i on lihtne hooldada, mis tagab selle pikaealisuse. Jakki saab pesta 60-kraadise õrnade kangaste pesuprogrammiga. Hooldage jakki vastavalt juhenditele, et tagada selle pikaajaline vastupidavus.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas. STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XS, XXL