Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO

Kuumakse alates 3.47 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

129.00

Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO on kõige populaarsem metsatööjakk igapäevaseks metsatööks nii proffidele kui ka nõudlikule kodukasutajale.

Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO on kõige populaarsem metsatööjakk igapäevaseks metsatööks nii proffidele kui ka nõudlikule kodukasutajale.

Tootekood: 0088335060 Kategooriad: , ,

Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO

Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO on kõige populaarsem metsatööjakk igapäevaseks metsatööks nii proffidele kui ka nõudlikule kodukasutajale. Selgelt nähtav oranž värv. Erinevate riidekombinatsioonidega jakk, tagatud on optimaalne hingavus: ventilatsiooniavad seljal ja lukuga õhutus kaenla all, kaela osa pehmendatud, 2 praktilist taskut lukkudega. Reflektortriibud suurendavad nähtavust ja turvalisust. Küünarnukkidel on tugevast materjalist mittekuluv riie.

Kui oled otsimas parimat metsatööjakki, mis vastaks nii professionaalsete metsameeste kui ka nõudlike kodukasutajate vajadustele, siis tutvustame teile Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO võimalusi ja eeliseid, mis muudavad selle üheks parimaks valikuks igapäevaseks metsatööks.

Optimaalne hingavus ja praktiline mugavus

Metsatöös on mugavus ja hingavus ülimalt olulised. Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO tagab mõlemad. Jaki seljal asuvad ventilatsiooniavad ja lukuga õhutusavad kaenla all võimaldavad õhul vabalt liikuda, hoides teid jahedana isegi kõige kuumematel päevadel. Kaelaosa on pehmendatud, et vähendada hõõrdumist ja suurendada kandmismugavust. STIHL FUNCTION ERGO jakil on selgelt nähtav oranž värv, mis tagab teie nähtavuse isegi kõige nõudlikumates metsatingimustes. Nähtavus on kriitilise tähtsusega ohutuse tagamisel, eriti kui töötate metsas, kus puude ja okste vahel liikumine võib olla väljakutsuv. Selle jakiga olete alati teistele hästi nähtav, mis suurendab teie turvalisust.

See metsatööjakk on loodud praktilisuse silmas pidades. Jaki esipaneelil on kaks praktilist taskut lukkudega, kuhu saate hõlpsasti paigutada oma tööriistad, nutitelefoni või muud vajalikku. Reflektortriibud jakil suurendavad teie nähtavust ka hämaras või pimedas, lisades turvalisust. Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO on valmistatud vastupidavast materjalist, mis suudab taluda metsatöö karmid tingimused. Küünarnukkidel on tugevast materjalist mittekuluv riie, mis tagab selle jakiga pika kasutusea. Teil pole vaja muretseda jakki kiiresti kuluvate osade pärast – see on loodud vastu pidama aastaid metsatööd.

Jakil on vastupidavatest materjalidest, koosnedes 65% polüestrist ja 35% puuvillast, mis tagab nii vastupidavuse kui ka kandmismugavuse. Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO materjal on hoolduse sõbralik ning vastab teie nõudmistele.

Metsatööjakk STIHL FUNCTION ERGO pesemine:

* Pestavad 60 kraadiga õrnade kangaste pesuprogrammiga
* Pesuvahend ei tohi sisaldada valgendit
* Ei tohi teha suurel kiirusel trummelkuivatust e. tsentrifuugimist (max. 400p/min)
* Ei tohi pesta keemiliselt
* Madalal temperatuuril triikimine aitab taasaktiveerida riidel immutuskaitset

NB! Kasutamise kestvus sõltub alati kulumisest ja võib olla väga erinev!
Kontrollige toode iga kord enne kasutamist laitmatu seisundi suhtes üle (näiteks toote visuaalne seisukord).

Tähelepanu!
Ükski kaitsevarustus ei saa pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Kaitsetoime määr sõltub väga paljudest mõjuritest. Antud toode ei asenda ohutuid töövõtteid. Mootorseadme asjatundmatu kasutamine võib põhjustada õnnetusi. Seepärast järgige tingimata vastavate ametite (erialaliidud jms) ohutusnõudeid ja kasutatava mootorseadme kasutusjuhendis esitatud ohutusjuhiseid.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas. STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XS, XXL