Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Metsatööjakk STIHL HiVis VENT

Kuumakse alates 3.47 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

129.00

Metsatööjakk STIHL HiVis VENT on kerge, elastne ja hästi hingav metsatööjakk reflektoritega nii metsamehele mootorsaega töötamiseks, kui ka võsalõikuriga töötaval inimesele.

Metsatööjakk STIHL HiVis VENT on kerge, elastne ja hästi hingav metsatööjakk reflektoritega nii metsamehele mootorsaega töötamiseks, kui ka võsalõikuriga töötaval inimesele.

Tootekood: 0088326010 Kategooriad: , ,

Metsatööjakk STIHL HiVis VENT

Metsatööjakk STIHL HiVis VENT on kerge, elastne ja hästi hingav metsatööjakk reflektoritega nii metsamehele mootorsaega töötamiseks, kui ka võsalõikuriga töötaval inimesele. Eelkõige kasutamiseks suvel kus temperatuurid on kõrged ja tehakse väga suure aktiivsusega tööd. Funktsionaalne oranz Mag Cool kangas 100% polüester koos musta kerge kangaga. Kulumiskindlus kaitse, kaks rinnataskut ja kummipaelaga vöökoht. Helkivad triibud tagavad hea nähtavuse EN ISO 20471 standart. Kaitseklass 2.

Metsatöö on kirg ja elustiil, mis nõuab pühendumust ja kvaliteetset varustust. Kui olete metsamees või metsatöötaja, kes hindab mugavust, nähtavust ja vastupidavust, siis STIHL HiVis VENT metsatööjakk on teie ideaalne kaaslane. See jakk on mõeldud eelkõige suvisteks töödeks, kus temperatuurid on kõrged ja aktiivsus on intensiivne. STIHL HiVis VENT metsatööjakk on kerge, elastne ja hästi hingav ning pakub kaitset nii mootorsaega töötamisel kui ka võsalõikuriga töötamisel.

Suurepärane Hingavus

Suvi toob kaasa kõrgeid temperatuure ja intensiivset füüsilist koormust. Metsatööjakk STIHL HiVis VENT on spetsiaalselt loodud, et hoida teid isegi kuumadel suvepäevadel. Jakil on hästi hingav funktsionaalne oranž Mag Cool kangas, mis aitab reguleerida teie kehatemperatuuri ja hoida teid värskena ka kõige raskemates töötingimustes.

Jakk on kerge ja elastne, mis võimaldab teil vabalt liikuda ja teha oma tööd ilma piiranguteta. See on oluline omadus metsatöös, kus paindlikkus ja liikumisvabadus on hädavajalikud. Metsatööjakk STIHL HiVis VENT ei piira teie liikumist ja võimaldab teil täita oma ülesandeid kiiresti ja tõhusalt.

Metsatöökeskkond võib olla nõudlik ja jõhker ning seetõttu on oluline, et teie riietus oleks vastupidav ja kulumiskindel. Metsatööjakk STIHL HiVis VENT on valmistatud kvaliteetsest 100% polüestrist kangast, mis on tuntud oma vastupidavuse ja vastupidavuse poolest. Jaki kulumiskindel kaitse tagab, et see kestab aastaid, isegi pideva kasutamise korral.

Metsatööjakk STIHL HiVis VENT  on kavandatud nii, et oleksite hästi nähtav. Jaki oranž värvus on erksavärviline ja silmatorkav ning sellel on helkivad triibud, mis tagavad hea nähtavuse vastavalt EN ISO 20471 standardile. Jaki kaitseklass on 2, mis tähendab, et olete hästi kaitstud ja nähtav ka madalas valguses või halva ilmaga.

Funktsionaalsed Taskud ja kummipaelaga vöökoht

Metsatööjakk STIHL HiVis VENT on varustatud mitmete praktiliste omadustega, mis muudavad teie töö metsas mugavamaks ja tõhusamaks. Jakk on varustatud kahe rinnataskuga ja kummipaelaga vöökoht võimaldab teil hoida oma tööriistu ja varustust käeulatuses. Praktilised taskud teevad töötamise lihtsamaks ja tagavad, et teil oleks kõik, mida vajate, alati käepärast.

STIHL HiVis VENT metsatööjakk on lihtne hooldada, mis tagab selle pikaealisuse. Jopet saab pesta 60-kraadise pesuprogrammiga, mis muudab selle kergesti puhtaks pärast rasket tööpäeva metsas. Hooldage jakki vastavalt juhenditele, et tagada selle pikaajaline vastupidavus.

STIHL HiVis VENT metsatööjakk on teie parim kaaslane suvistel metsatöödel. See jakk tagab teie mugavuse, nähtavuse ja vastupidavuse isegi kuumadel päevadel, kus töö on intensiivne ja nõudlik. Ärge laske kuumal suvel takistada oma metsatööd – valige STIHL HiVis VENT metsatööjakk ja jätkake oma tööd ilma kompromissideta.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

3XL, L, M, S, XL, XS, XXL