Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Püksid STIHL FS Protect oranž

Kuumakse alates 3.40 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

125.00

Püksid STIHL FS Protect oranž on tugevad võsalõikaja püksid kõrgnähtavusega oranži värvi, töötamiseks raudteerööbaste ja teede ääres. Tugev väliskangas.

Püksid STIHL FS Protect oranž on tugevad võsalõikaja püksid kõrgnähtavusega oranži värvi, töötamiseks raudteerööbaste ja teede ääres. Tugev väliskangas.

Tootekood: 0088534000 Kategooriad: , ,

Püksid STIHL FS Protect oranž

Püksid STIHL FS Protect oranž on tugevad võsalõikaja püksid kõrgnähtavusega oranži värvi, töötamiseks raudteerööbaste ja teede ääres. Tugev väliskangas. Vastupidav välimine kangas, hingav löögikaitse, helkurribad. Hingavast materjalist löögikaitse, helkurribad ja pikad õhutusavad tagaosal. Äärmuslike töötingimuste jaoks mõeldud patenteeritud FS-jalakaitse saab sisestada säärtel olevatesse taskutesse. Aasad FS-trakside jaoks. Välimine materjal: 70% polüester, 30% puuvill. Vooder: 100% polüester. EN ISO 20471, kaitseklass 2. Pestavad 60 kraadiga.

Kui otsite võsalõikamiseks ideaalseid pükse, mis tagavad teile nii turvalisuse kui ka mugavuse, siis STIHL FS Protect Oranžid Tugevad Võsalõikaja Püksid on just need, mida vajate. Need püksid on spetsiaalselt loodud raudteerööbaste ja teede ääres töötamiseks, pakkudes teile parimat kaitset ja vastupidavust ka kõige raskemates töötingimustes.

Püksid STIHL FS Protect vastupidavus

Püksid STIHL FS Protect oranž on mõeldud kestma. Nende tugev välimine kangas talub rasket kasutust ja kaitseb teid vigastuste eest. Oranž värv tagab suurepärase nähtavuse, eriti töötades liikluse läheduses, mis suurendab teie turvalisust. Pükstel on helkurribad, mis suurendavad nähtavust ka hämarates tingimustes.

STIHL FS Protect pükstel on hingav kaitsematerjal, mis tagab, et te intensiivse töö ajal üle ei kuumeneks. Pikad õhutusavad tagaosal võimaldavad õhul liikuda ja hoida teid jahedana ka palavatel päevadel. Pükste äärmuslike töötingimuste jaoks mõeldud patenteeritud FS-jalakaitse saab sisestada säärtel olevatesse taskutesse, tagades teie jalgade täiendava kaitse.

STIHL FS Protect pükstel on aasad FS-trakside jaoks, mis tagavad, et püksid püsivad kindlalt paigal isegi kõige raskematel töödel. Pükstel on suurused alates S-st XXL-ni, tagades, et leiate endale sobiva suuruse ja lõike. Kaalult kerge, vaid 0,85 kg, võimaldavad need püksid liikuda vabalt ja mugavalt.

Püksid STIHL FS Protect oranž  – tugevad võsalõikaja püksid on valmistatud vastupidavatest materjalidest, mis tagavad nende pika eluea. Välimine materjal koosneb 70% polüestrist ja 30% puuvillast, samal ajal kui vooder on valmistatud 100% polüestrist. Need püksid vastavad EN ISO 20471 standardile, kaitseklass 2, mis näitab nende kõrget turvalisust ja kõrgnähtavust.

Hooldus ja Puhastamine

Püksid STIHL FS Protect oranž on lihtsasti hooldatavad. Neid saab pesta 60-kraadise pesuprogrammiga, mis tagab nende puhtuse ja värskuse ka pikema tööpäeva järel. Järgige tootja hooldusjuhiseid, et tagada pükste pikaajaline vastupidavus ja tõhusus.

Kokkuvõttes on Püksid STIHL FS Protect oranž ideaalne valik kõigile, kes vajavad oma igapäevatööks vastupidavaid, turvalisi ja mugavaid pükse. Valige STIHL ja usaldage kvaliteeti, mis tagab teile parima kaitse ja mugavuse iga päev.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XS, XXL

Sobivad tooted…