Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Särk DYNAMIC must

48.00

Särk DYNAMIC must on lühikeste varrukate ja ümara kaelusega T-särk. Selle materjal ACTIVE COTTON  sisaldab spetsiaalset kiiresti kuivavat puuvillakiudu. Särk on mugav, hingav ja hoiab ära ebameeldiva lõhna.

Särk DYNAMIC must on lühikeste varrukate ja ümara kaelusega T-särk. Selle materjal ACTIVE COTTON  sisaldab spetsiaalset kiiresti kuivavat puuvillakiudu. Särk on mugav, hingav ja hoiab ära ebameeldiva lõhna.

Tootekood: 008830200 Kategooriad: , ,

Särk DYNAMIC must

Särk DYNAMIC must on lühikeste varrukate ja ümara kaelusega T-särk. Selle materjal ACTIVE COTTON  sisaldab spetsiaalset kiiresti kuivavat puuvillakiudu. Särk on mugav, hingav ja hoiab ära ebameeldiva lõhna. STIHLi MS661 hõbeda värvi logoga. Ideaalne särk metsameestele kuid ka nõudlikule aiapidajale puukoolides ja haljastuses töötavatele inimestele kellel on suur füüsiline koormus. Oeko-Tex standard 100% – UV kindlus EN13758-1: 50+.

Kui otsite tööriideid mootorsaega töötamiseks, on STIHL DYNAMIC must T-särk ideaalne valik. Selle lühikeste varrukatega ja ümara kaelusega särk pakub teile töökindlust ja mugavust igas olukorras.

ACTIVE COTTON materjal

Särk DYNAMIC must on valmistatud spetsiaalsest materjalist nimega ACTIVE COTTON, mis sisaldab kiiresti kuivavat puuvillakiudu. See tagab, et teie särk jääb kuivaks ka kõige intensiivsema töö käigus. ACTIVE COTTONi hingavus tagab selle, et te ei tunne end kunagi liigselt higistavana, olenemata sellest, kui kuum päev on. Särk DYNAMIC must on mitte ainult mugav ja funktsionaalne, vaid ka lõhnakindel. Selle materjal sisaldab hõbedaioone, mis aitavad neutraliseerida ebameeldivaid lõhnu. See tähendab, et võite olla kindel, et teie särk püsib värske isegi pärast pikka tööpäeva metsas või aias.

Särki kaunistab hõbeda värvi STIHLi MS661 logo, mis on tunnustatud kui kvaliteedi ja usaldusväärsuse sümbol. STIHL on tuntud oma kõrgkvaliteetsete toodete poolest, mis on loodud vastu pidama kõige raskemates tingimustes. Kandes STIHLi logo, näitate, et hindate tööriistu ja rõivaid, mis vastavad teie kõrgetele standarditele.

Särk DYNAMIC must on mõeldud nii professionaalsetele metsameestele kui ka nõudlikele aiapidajatele, kes teevad tööd puukoolides ja haljastuses. Selle särki kandes võite olla kindel, et olete varustatud tööriietusega, mis suudab vastu pidada suurele füüsilisele koormusele ja samal ajal tagada teile maksimaalse mugavuse.

Oeko-Tex Standard 100% ja UV Kindlus

Särk DYNAMIC must on valmistatud vastavalt Oeko-Tex standardile 100%, mis tagab, et see ei sisalda kahjulikke kemikaale ja on keskkonnasõbralik. Lisaks sellele pakub see särk UV kindlust vastavalt standardile EN13758-1: 50+, mis kaitseb teid päikese kahjulike kiirte eest. See on eriti oluline, kui töötate avatud aladel ja olete päikese käes pikka aega.

STIHL on tuntud oma usaldusväärsete tööriistade ja rõivaste poolest, mis on loodud vastu pidama ekstreemsetes tingimustes. Kui otsite tööriideid, mis ühendavad töökindluse, mugavuse ja stiili, siis STIHL DYNAMIC must T-särk on teie jaoks õige valik. Olgu see siis mootorsaega töötamisel või aiatöödel – see särk on teie usaldusväärne kaaslane.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Kategooria

Pluusid

Suurus

L, M, S, XL, XXL