Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

Softshell-jakk STIHL

100.00

Softshell-jakk STIHL kaitseb tuule eest ja istub seljas suurepäraselt. Sportlik disain. Moodsate tõmbluku tõmmitsatega taskud ja STIHLi logoga.

 

Softshell-jakk STIHL kaitseb tuule eest ja istub seljas suurepäraselt. Sportlik disain. Moodsate tõmbluku tõmmitsatega taskud ja STIHLi logoga.

 

Tootekood: 0463592130 Kategooriad: , , , ,

Softshell-jakk STIHL

Softshell-jakk STIHL kaitseb tuule eest ja istub seljas suurepäraselt. Sportlik disain. Moodsate tõmbluku tõmmitsatega taskud ja STIHLi logoga. Softshell jakk on vett hülgiv, kuid mitte veekindel! Jakk on mõeldud eelkõige kaitseks külma tuule eest. Jaki alla soovitame panna hingava soojapesu pluusi. Veekindluse lisamiseks vaata STIHL RAINTEC vihmajopet.

Kui otsite kvaliteetset jakki, mis ühendaks endas funktsionaalsuse, mugavuse ja stiili, siis on STIHL Softshell-jakk just see, mida vajate. See jakk on valmistatud kõrgkvaliteetsest softshell-materjalist, mis tagab mitmekülgse kaitse ja sobib ideaalselt nii metsa- ja aiatöödeks kui ka vaba aja veetmiseks.

Tõmblukuga taskud

STIHL Softshell-jakk on mitmekülgne ja stiilne valik. Selle sportlik disain rõhutab teie aktiivset elustiili ning moodsad tõmbluku tõmmitsad lisavad viimase lihvi. Jakil on praktilised taskud, mis võimaldavad teil hoida oma väiksemaid esemeid alati käeulatuses. STIHLi logo rinnal annab märku teie kvaliteedist ja pühendumusest oma tööle.

Softshell-jakk STIHL peamine eelis on selle materjal. Softshell-materjal on tuntud oma vastupidavuse, veekindluse ja hingavuse poolest. See jakk kaitseb teid tõhusalt tuule ja niiske ilma eest, samal ajal kui hingav materjal aitab säilitada optimaalse kehatemperatuuri ka intensiivse töö ajal. Nii saate keskenduda oma ülesannetele, olles kindel, et olete kaitstud kõikide ilmastikutingimuste eest.

Üks oluline aspekt metsas ja aias töötamisel on jakkide istuvus. Softshell-jakk STIHL on disainitud nii, et see istub seljas suurepäraselt, võimaldades täielikku liikumisvabadust. See ei piira teie käte ja õlgade liikumist ning tagab, et jakk ei aja selga kogunedes ebamugavustunnet. Kuigi see jakk on ideaalne metsas töötamiseks, sobib see suurepäraselt ka paljudeks teisteks tegevusteks. Olgu selleks matkamine, kalapüük, aias töötamine või lihtsalt vaba aja veetmine õues, STIHL Softshell-jakk muudab teie igapäevaseks riietuseks stiilseks ja funktsionaalseks valikuks.

Softshell-jakk STIHL on tõhus kaitse ja stiilne riietus mootorsae tööks ja paljudeks teisteks tegevusteks. Selle jakiga saate nautida mitmekülgset kaitset, mugavust ja trendikat välimust. STIHLi pühendumus kvaliteedile ja funktsionaalsusele peegeldub selles jakis, mis on loodud vastu pidama karmidele tingimustele.

Kui soovite osta või saada lisateavet selle jakki kohta, võtke meiega ühendust. Meie eksperdid on valmis vastama kõigile teie küsimustele ja aitama teil leida õige suuruse ja mudeli. Valige Softshell-jakk STIHL ja olge valmis igasugusteks väljakutseteks nii tööl kui ka vabal ajal!

Kihilisest riietumisest

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas. STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XXL