Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

STIHL fliisjakk DYNAMIC

105.00

STIHL Fliisjakk DYNAMIC on loodud tagama optimaalse kehatemperatuuri ka madalatel temperatuuridel.

STIHL Fliisjakk DYNAMIC on loodud tagama optimaalse kehatemperatuuri ka madalatel temperatuuridel.

Tootekood: 0088353000 Kategooriad: , , , ,

STIHL fliisjakk DYNAMIC

STIHL fliisjakk DYNAMIC on kvaliteetne ja funktsionaalne fliisjakk mootorsaega töötamiseks. See mikrofliisjakk ühendab endas kõrgekvaliteedilise materjali, stiilse disaini ja praktilised omadused, mis tagavad teie mugavuse ja ohutuse igas ilmastikus ja töötingimustes.Metsatööde ajal võib teie keha kiiresti soojeneda, kuid STIHL Fliisjakk DYNAMIC on valmistatud hingavast ja kiiresti kuivavast materjalist, mis aitab hoida teie kehatemperatuuri optimaalsena. See on eriti oluline kõrge füüsilise aktiivsusega töödel, kus higi tuleb kiiresti eemaldada.

STIHL Fliisjakk DYNAMIC on loodud tagama optimaalse kehatemperatuuri ka madalatel temperatuuridel. Saepuru ei klammerdu kangale, mis muudab selle ideaalseks valikuks metsatöödeks, kus puutute kokku erinevate puuliikide ja materjalidega. Kui valid STIHL Fliisjaki DYNAMIC, valite kvaliteedi, mugavuse ja ohutuse. STIHL on maailma juhtiv kaubamärk metsa- ja aiatööde valdkonnas ning meie riietus peegeldab meie pühendumust tipptasemele. Ole valmis igasugusteks väljakutseteks, valides STIHL Fliisjaki DYNAMIC.

Hingav ja kiiresti kuivav materjal

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning meie Fliisjakk DYNAMIC on selle näide. Valmistatud pehmest ja väga elastsest mikrofliisist, on see jakk mõeldud kestma ja vastu pidama igapäevasele kasutamisele. Selle slim-fit tegumoe disain annab teile stiilse välimuse, ilma et see piiraks liikumisvabadust. Metsatööde ajal võib teie keha kiiresti soojeneda, kuid STIHL Fliisjakk DYNAMIC on valmistatud hingavast ja kiiresti kuivavast materjalist, mis aitab hoida teie kehatemperatuuri optimaalsena. See on eriti oluline kõrge füüsilise aktiivsusega töödel, kus higi tuleb kiiresti eemaldada.

Praktilised omadused

STIHL fliisjakk DYNAMIC on täis praktilisi omadusi, mis muudavad selle kasutamise lihtsaks ja mugavaks:

  • Kulumiskaitsega: STIHL Fliisjakk DYNAMIC on loodud vastu pidama metsatöödega kaasnevatele karmidele tingimustele. Kulumiskaitse aitab pikendada jaki eluiga ja hoida selle väljanägemist.
  • Tõmblukuga ja Pöidlasilmustega: Jakk on varustatud tõmblukuga, mis võimaldab seda hõlpsasti selga panna ja ära võtta. Pöidlasilmused aitavad hoida varrukaid paigal ja tagavad täieliku kaitse kätele.
  • Lukuga Rinnatasku: Praktiline rinnatasku, kuhu saate paigutada väiksemaid esemeid, et need oleksid alati käeulatuses.
  • Helkur Mootorsae Motiiv Logo: Lisatud helkurid ja mootorsae motiiv logo suurendavad teie nähtavust, eriti hämarates tingimustes.
Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas. STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XXL