Ostukorv

Ostukorvis tooteid ei ole

STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS

Kuumakse alates 7.30 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

339.00

STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS on lõikekaitsega jakk, mis on mõeldud eelkõige kasutamiseks teede, haljasalade hooldamis firmadele kus on nõutud lõikekaitsega jaki kasutamine ja kõikideks metsatöödeks.

STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS on lõikekaitsega jakk, mis on mõeldud eelkõige kasutamiseks teede, haljasalade hooldamis firmadele kus on nõutud lõikekaitsega jaki kasutamine ja kõikideks metsatöödeks.

Tootekood: 0088326040 Kategooriad: , ,

STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS

STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS on lõikekaitsega jakk, mis on mõeldud eelkõige kasutamiseks teede, haljasalade hooldamis firmadele kus on nõutud lõikekaitsega jaki kasutamine ja kõikideks metsatöödeks. Kaitstud ketikaitseriidega on käed, kaela, rindkere ja kõhu piirkonnad.

Kasutatakse STIHLi poolt patendeeritud kerget ADVANCE ketikaitsega AVERTIC Pro riiet ja on tagatud kaitseklass 1 EN381 ja nähtavuse klass 2 EN20471. Funktsionaalne, kerge ja head liikuvust tagav (4% strets) oranz kangas. Küünarnukkidel eelvormindatud ja tugevdatud puuvilla ja polüestri seguga tugev riie. Lukuga kaks taskut. Kombineeritud ISO20471 Klass 3 on võimalik saavutada koos kõrgnähtavusega metsatööpüksidega STIHL PROTECT MS. Pestav 60 kraadiga.

Kui olete professionaalne metsatöötaja, teede- ja haljasalade hooldaja või lihtsalt töötate ohtlikes keskkondades, kus lõikekaitse on hädavajalik, siis STIHL PROTECT MS Turvajakk HiVis on teie parim kaaslane. See jakk pakub teile kaitset ja ohutust, kui töötate mootorsaega või muude ohtlike tööriistadega.

STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS on varustatud lõikekaitsega, mis kaitseb teie käsi, kaela, rindkere ja kõhu piirkondi. See on mõeldud kasutamiseks teede, haljasalade hooldamisfirmades ja kõigis metsatöödes, kus on nõutud lõikekaitse jaki kasutamine. Jaki lõikekaitse põhineb STIHLi poolt patenteeritud kergel ADVANCE ketikaitseriidel AVERTIC Pro.

Jakil on kaitseklass 1 vastavalt EN381 standardile, mis tähendab, et olete kaitstud lõikamise ja vigastuste eest, mis võivad tekkida mootorsaega töötamisel. Teie turvalisus on meie prioriteet ja STIHL PROTECT MS Turvajakk HiVis tagab selle igal sammul.

Funktsionaalne ja liikumisvabadust pakkuv disain

Metsatöö nõuab paindlikkust ja liikumisvabadust ning STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS vastab neile nõuetele. Jakk on valmistatud funktsionaalsest, kergest ja liikumisvabadust tagavast oranžist kangast. Jakk tagab, et saate teha oma tööd täpselt ja kiiresti, ilma et peaksite muretsema liikumispiirangute pärast. Lisaks on jaki kangas varustatud 4% stretsiga, mis suurendab teie mugavust ja liikumisvabadust.

STIHL PROTECT MS Turvajakil on küünarnukid eelvormindatud ja tugevdatud puuvilla ja polüestri seguga tugeva riidega. See tagab, et teie küünarnukid on täiendavalt kaitstud ja vastupidavad, isegi kui töötate rasketes tingimustes. Jakk on varustatud kahe lukuga taskuga, mis võimaldavad teil hoida oma tööriistu ja varustust käeulatuses. Praktilised taskud muudavad töötamise lihtsamaks ja tõhusamaks, sest teil on alati vajalikud töövahendid käepärast. STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS on kavandatud nii, et oleksite hästi nähtav igas olukorras. Jaki erkoranž värvus ja helkivad triibud tagavad hea nähtavuse vastavalt EN20471 standardile, kõrgeimale nähtavuse klassile. Olete hästi nähtav isegi madala valguse või halva ilmaga töötamisel, mis suurendab teie turvalisust oluliselt.

STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS on osa STIHLi kõrgeima turvatasemega varustusest. Selle jaki saab kombineerida STIHL PROTECT MS kõrgnähtavusega metsatööpükstega, mis pakuvad täiendavat kaitset ja nähtavust. Kombineerides jaki ja püksid, saavutate ISO20471 Klass 3 standardi, mis tagab teile kõrgeima kaitsetaseme metsatöödeks. STIHL PROTECT MS Turvajakki on lihtne hooldada, mis tagab selle pikaealisuse. Jakki saab pesta 60-kraadise pesuprogrammiga, mis muudab selle kergesti puhtaks pärast rasket tööpäeva metsas. Hooldage jakki vastavalt juhistele, et tagada selle pikaajaline vastupidavus.

STIHL turvajakk HiVis PROTECT MS pakub täiendavat kaitset, ei saa ükski kaitseriie pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Kaitse tõhusus sõltub mitmetest teguritest, sealhulgas sellest, kuidas te oma metsatööd teostate. Jakk ei asenda ohutuid töövõtteid ega korralikku koolitust. Mootorsaega töötamisel järgige alati vastavate ametite (erialaliidud jms) ohutusnõudeid ja kasutage mootorseadmeid vastavalt tootja juhenditele.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

3XL, L, M, XL, XXL