Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega

Kuumakse alates 3.40 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

125.00

Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega on kettsae lõikekaitsega lihtsad ja kerged traksidega turvapüksid mootorsaega töötamiseks kodukasutajale ja maastikuhooldajale.

Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega on kettsae lõikekaitsega lihtsad ja kerged traksidega turvapüksid mootorsaega töötamiseks kodukasutajale ja maastikuhooldajale.

Tootekood: 0088388060 Kategooriad: , ,

Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega

Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega on kettsae lõikekaitsega lihtsad ja kerged traksidega turvapüksid mootorsaega töötamiseks kodukasutajale ja maastikuhooldajale. Kettsaagide kaitse 1. klassi standardile EN ISO 11393, disain A (Esiosa on täielikult kaitstud ketikaitseriidega ja pikendatud u. 5 cm vasakulle sääre küljele). Pükstel on taga spetsiaalne õhku läbilaskev kangas, mis laseb hingata. See materjal tagab parema ventilatsiooni ja mugavama töötamise suvel. Tugev mustuse eest kaitsev riie sääre- ja eelvenitatud põlveosas. Materjal: must riie 65% polüester, 35% puuvill, erkoranž 100% polüester.

Kõrgkvaliteetne kaitse

Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega disain on mõeldud teie mugavuse ja liikumisvabaduse tagamiseks. Tagaosa on valmistatud spetsiaalsest õhku läbilaskvast kangast, mis tagab parema ventilatsiooni ja mugavama töötamise kuumadel suvepäevadel. Lisaks on pükstel tugev mustuse eest kaitsva riie sääre- ja eelvenitatud põlveosas. Need turvapüksid vastavad 1. klassi standardile EN ISO 11393, disainiga A. See tähendab, et esiosa on täielikult kaitstud ketikaitseriietega ja vasaku sääre külge on lisatud 5 cm pikkune kaitse. STIHL FUNCTION UNIVERSAL traksidega turvapükstega tunnete end kindlalt ja kaitstult.

Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega on pika kasutuseaga, kuid tuleb meeles pidada, et nende kasutusiga sõltub kulumisest ja võib olla erinev. Soovitame kontrollida toote seisukorda enne igat kasutuskorda, et tagada nende ohutus ja tõhusus. Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega on parim valik, kui vajate kvaliteetseid, turvalisi ja mugavaid pükse mootorsaega töötamiseks. Need püksid on loodud selleks, et hõlbustada teie tööd ja kaitsta teid potentsiaalsete ohtude eest. Investeerige oma turvalisusesse ja mugavusse ning valige Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega.

Kuigi STIHL FUNCTION UNIVERSAL turvapüksid pakuvad suurepärast kaitset, ei saa ükski kaitsevarustus pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Olge alati ettevaatlik ja järgige ohutusnõudeid, mis on kehtestatud professionaalsete ametite ja mootorsaagide kasutusjuhendites.

Turvapüksid FUNCTION UNIVERSAL traksidega hooldamine

Pesemine:
* Pestavad 60 kraadiga õrnade kangaste pesuprogrammiga
* Pesuvahend ei tohi sisaldada valgendit
* Ei tohi teha suurel kiirusel trummelkuivatust e. tsentrifuugimist (max. 400p/min)
* Ei tohi pesta keemiliselt
* Madalal temperatuuril triikimine aitab taasaktiveerida riidel immutuskaitset

Parandamine:
* Parandada saab ainult välimist kangast – väliskanga paranduslapid on karbis kaasas
* Lõikekaitsekangast EI TOHI PARANDADA!
1. Kanga kihtide muudatused/parandused vähendavad või hävitavad kaitsva efekti!

Asendamine:
* Kui kaitseriie on saanud kahjustada, siis tuleb turvapüksid välja vahetada
* Kestvusaega:
1. Tavakasutaja/eratarbija: u. 5 – 10 aastat
2. Professionaalsed metsatööde tegijad: u. 1 aasta (max. 1,5 aastat)
NB! Kasutamise kestvus sõltub alati kulumisest ja võib olla väga erinev!
Kontrollige toode iga kord enne kasutamist laitmatu seisundi suhtes üle (näiteks toote visuaalne seisukord).

Tähelepanu!
Ükski kaitsevarustus ei saa pakkuda absoluutset kaitset vigastuste eest. Kaitsetoime määr sõltub väga paljudest mõjuritest. Antud toode ei asenda ohutuid töövõtteid. Mootorseadme asjatundmatu kasutamine võib põhjustada õnnetusi. Seepärast järgige tingimata vastavate ametite (erialaliidud jms) ohutusnõudeid ja kasutatava mootorseadme kasutusjuhendis esitatud ohutusjuhiseid.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

3XL, L, M, S, XL, XXL