Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm

Kuumakse alates 10.22 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

499.00

Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm igapäevaseks metsatööks proffidele. Püksid sertifitseeritud lõikekaitsega STIHL AVERTIC eriti kerge ketikaitseriie.

Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm igapäevaseks metsatööks proffidele. Püksid sertifitseeritud lõikekaitsega STIHL AVERTIC eriti kerge ketikaitseriie.

Tootekood: 0088342160 Kategooriad: , ,

Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm

Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm igapäevaseks metsatööks proffidele. Püksid sertifitseeritud lõikekaitsega STIHL AVERTIC eriti kerge ketikaitseriie. (EN 381, mudel A, kaitseklass 1 =ˆ 20 m/s). Eelvormitud ja kahekordse tugevdusega, painduvad põlveosad. Täielikult vee- ja kriimustuskindlad. Erinevad praktilised taskud. SLIM FIT Atraktiivne disain, parimate kasutusomadustega. Väga kerged ja paljude taskutega. Täiesti uus materjal STIHL-ilt: ProElast, mis võimaldab rohkem venimist ja elastsust. Tasku ääres kasutatakse Carbon ülitugevat riiet. Komplektis on traksid.

Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm omadused

  • Materjal: Eriti kerge, elastne ja hingav.Pestavad 60 kraadiga. 80% polüester, 15% polüamiid, 4% elastaan, 1% keraamic. Herk oranz 66% polipropüleen ja 34% polüester.
  • Põlve piirkond: elastne ja tugev ning veekindel
  • Säär: okas ja niiskuse kindel
  • Määrdub vähem
  • Hea ventilatsiooniga turvapüksid.
  • 20% kergemad kui tavaline metsatööde kaitseriietus tänu kõrgtehnoloogilise lõikekaitse kuuekihilisel polsterdusele spetsiaalkiuga materjalist.

Kerged ja hingavad turvapüksid

Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm on erakordselt kerged ja hingavad. Need on 20% kergemad kui tavaline metsatööde kaitseriietus tänu kõrgtehnoloogilisele lõikekaitse kuuekihilisele polsterdusele spetsiaalkiuga materjalist. See tähendab, et saate nautida kaitset, ilma et peaksite loobuma mugavusest. STIHL ADVANCE X-TREEm turvapüksid on sertifitseeritud lõikekaitsega vastavalt STIHL AVERTIC eriti kergele ketikaitseriidele (EN 381, mudel A, kaitseklass 1, ≥ 20 m/s). See tähendab, et olete kaitstud kettsaega töötades, kus ohutus on esmatähtis.

STIHL ADVANCE X-TREEm turvapüksidel on mitmeid praktilisi taskuid, mis võimaldavad teil hoida oma tööriistu ja esemeid käeulatuses. Nendes pükstes on kaks küljetaskut, tagatasku ja spetsiaalne tasku mobiiltelefoni või muu väikese seadme jaoks. Lisaks kuuluvad komplekti ka traksid, mis tagavad, et teie püksid püsivad kindlalt paigal. Püksid on eelvormitud ja kahekordse tugevdusega, eriti painduvate põlveosadega, mis võimaldavad teil vabalt liikuda ja teha erinevaid metsatöid. Lisaks on Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm täielikult vee- ja kriimustuskindlad, tagades teie pükside vastupidavuse ka karmides tingimustes.

Kui olete professionaalne metsamees või arborist, teate, kui oluline on omada õiget varustust, mis tagab teie ohutuse ja mugavuse kogu päeva vältel. Turvapüksid STIHL ADVANCE X-TREEm on loodud just teile – need on igapäevaseks metsatööks mõeldud püksid, mis pakuvad kõrgeimat kaitset ja optimaalset liikumisvabadust.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

3XL, L, M, S, XL, XS, XXL