Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT

Kuumakse alates 4.86 €
Minimaalne sissemakse alates 0.00 €

205.00

Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT on metsatööpüksid igapäevaseks metsatööks proffidele soojadeks kevad-, suve ja sügisilmadeks. Kettsaagide kaitse 1. klass standardile EN 381-5, Design A(ketikaitseriie eespool)

Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT on metsatööpüksid igapäevaseks metsatööks proffidele soojadeks kevad-, suve ja sügisilmadeks. Kettsaagide kaitse 1. klass standardile EN 381-5, Design A(ketikaitseriie eespool)

Tootekood: 008834222 Kategooriad: , ,

Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT

Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT on metsatööpüksid igapäevaseks metsatööks proffidele soojadeks kevad-, suve ja sügisilmadeks. Kevadel ja Sügisel soovitame turvapükste all kasutada soojapesu pükse, mis aitavad niiskust kehast eemale viia, tänu millele ei teki külmetuseohtu. Kettsaagide kaitse 1. klass standardile EN 381-5, Design A(ketikaitseriie eespool). Eelvormitud, topelt tugevdatud põlve piirkond. Pükste esiosa on valmistatud kõva Beaver Extreme materjaliga. Lisaks on hingav, veekindel ja pükste alumine osa on tugevdatud okaste vastu spetsiaalse riidega. Pükstel on taga lukuga ventilatsiooni avad ning tagumine pükste osa materjaliks on strets veniv riie. Suur tasku ja selles väike mobiilitasku. Pestavad 60 kraadiga.

Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT Materjal:

Hall: 100% polüester
HiVis oranž: 70% polüester, 30% puuvill
Põlved ja alumine püksiäär: 100% polüester

Kui otsite kõrge kvaliteediga turvapükse mootorsaega töötamiseks, mis tagavad teile nii turvalisuse kui ka mugavuse, siis Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT on just teile. Need püksid on mõeldud spetsiaalselt professionaalsetele metsameestele, kes teevad tööd soojadel kevad-, suve- ja sügisilmadel.

Tipptasemel ketikaitse

Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT on varustatud ketikaitsega, mis vastab kõrgeimatele standarditele. Need püksid vastavad EN 381-5 standardi 1. klassi nõuetele, Design A (ketikaitseriie eespool). See tähendab, et teie jalgade eest hoolitsetakse parimal võimalikul viisil, tagades ohutuse ja kaitse mootorsaega töötamisel.

Mugavus on oluline, eriti pika tööpäeva jooksul metsas. STIHL DYNAMIC VENT turvapükstel on eelvormitud ja topelt tugevdatud põlvepiirkond, mis võimaldab teil liikuda vabalt ja mugavalt. Pükste esiosa on valmistatud vastupidavast Beaver Extreme materjalist, mis talub rasket kasutust. Lisaks on pükstel veekindlad omadused, mis hoiavad teid kuivana isegi niisketes tingimustes. Alumine püksiäär on tugevdatud okaste vastu spetsiaalse riidega, mis suurendab pükste vastupidavust.

Matterja ja hooldamine

Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT on loodud mugavust silmas pidades. Pükstel on taga lukuga ventilatsiooniavad, mis võimaldavad õhku liikuda ja hoida teid jahedana ka kõige palavamatel päevadel. Pükste alumine osa on valmistatud venivast stretšmaterjalist, mis tagab hea liikumisvabaduse ja mugavuse. Pükstel on mitu praktilist taskut, sealhulgas suur tasku ja selles väike mobiilitasku. See võimaldab teil hoida oma tööriistu ja tarvikuid käepärast ning muudab teie töö metsas efektiivsemaks.

STIHL DYNAMIC VENT turvapükste materjal on vastupidav ja kvaliteetne. Halli värvi püksed on valmistatud 100% polüestrist, samal ajal kui HiVis oranžid püksid koosnevad 70% polüestrist ja 30% puuvillast. Põlve- ja alumine püksiäär on valmistatud 100% polüestrist. Hooldamine on lihtne, sest püksid on masinpestavad 60-kraadise pesuprogrammiga. Järgige tootja hooldusjuhiseid, et tagada pükste pikaajaline vastupidavus ja tõhusus.

Turvapüksid STIHL DYNAMIC VENT on ideaalne valik professionaalsetele metsameestele, kes otsivad turvalisi ja mugavaid pükse oma igapäevaseks tööks. Need püksid ühendavad tipptasemel ketikaitse, vastupidavad materjalid ning hingavad ja venivad omadused, et tagada teile parim kogemus mootorsaega töötamisel. Valige STIHL DYNAMIC VENT turvapüksid ja usaldage STIHLi kvaliteeti ja mainet, et olla valmis igaks väljakutseks, mida metsatöö teie ette toob.

Kihilises riietumises on mugavus

Kihilise riietumise põhimõte seisneb rõivaste kandmises mitmes õhukihis, mis aitavad reguleerida kehatemperatuuri ja tagavad maksimaalse mugavuse erinevates, pidevalt muutuvates ilmastikutingimustes. See lähenemine võimaldab kandjal hõlpsasti kohandada oma riietust vastavalt temperatuurile, niiskusele ja aktiivsuse tasemele.

Kihilise riietumise kolm peamist kihti on järgmised:

  1. Aluskiht: See kiht on otse naha vastas ja selle eesmärk on hoida niiskust eemal kehast ning säilitada soojus. Aluskiht peaks olema niiskust juhtiv ja hästi hingav, et hoida nahk kuivana. Soojapesu pluus ja soojapesu püksid.
  2. Vahekiht: Vahekiht pakub isolatsiooni ja säilitab soojust. Selle kihi paksus ja isolatsioonimaterjal võivad varieeruda sõltuvalt ilmastikutingimustest. See kiht suudab säilitada keha soojust isegi niisketes tingimustes. Fliisjakk STIHL must
  3. Välimine kiht: Välimine kiht ehk väliskiht on kaitseks ilmastikumõjude eest, nagu tuul, vihm ja lumi. See peaks olema veekindel ja tuulekindel, kuid samas piisavalt hingav, et võimaldada niiskuse väljumist kehast. Vihmajakk Raintec ja vihampüksid Raintec

Kihilise riietumise põhimõte võimaldab inimesel kihte lisada või eemaldada vastavalt vajadusele, säilitades samal ajal optimaalse temperatuuri ja kuivuse. See on eriti oluline välitingimustes töötades, kus ilmastikuolud võivad kiiresti muutuda.

STIHL riietest

STIHL on juba aastakümneid olnud juhtivaks kaubamärgiks metsa- ja aiatööde valdkonnas ning nende kogemus ja pühendumine kvaliteedile ulatuvad ka riietusesemete tootmisse. STIHL riietus on mõeldud professionaalsetele metsameestele, aednikele ja kõigile, kes vajavad vastupidavaid, funktsionaalseid ja mugavaid rõivaid, et teha oma tööd efektiivselt iga ilmaga, igas keskkonnas.

STIHL rõivad on valmistatud parimatest materjalidest, et tagada vastupidavus ja töökindlus. Kõik STIHL rõivad läbivad range kvaliteedikontrolli, et veenduda nende vastavuses kõrgetele standarditele. Töötades aias või metsas, on oluline, et riided oleksid mugavad ja ei piiraks teie liikumisvabadust. STIHL riietus on disainitud selliselt, et see järgib teie keha liikumisi ja võimaldab teil teha kõiki vajalikke liigutusi ilma ebamugavustundeta. See on eriti oluline metsatööde puhul, kus ohutus ja efektiivsus on võtmetähtsusega.

Suurus

L, M, S, XL, XS, XXL